• Autor
    Odp.
  • mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    hejka:)solarka zdecydowanie jest drozsza od samoopalacza.uzywam dova i opakowanie kosztuje 15 zeta a starcza na spora chwile:)

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    A ile kosztuje jedna sesja w trumnie? Solarium heheh widac jest nieokonomiczne

    co patrzac ze ja place za ma kobiete najczesciej nalezy podnies jako ważki argument w domowym budzecie 😆 8)

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    To zależy od miasta, samego solarium, i ile chcesz sie smazyc.
    Ale niezaleznieod wszystkiego bueleczka dova i tak ci zawsze wyjdzie taniej a jakjeszcze kupisz swej ja i zapodasz przy kolacji przy swiecach w kokarde a potem namietnie wmasujesz, to po prostu rozplynie sie przed toba, jak o nia dbasz… a ty zaoszczedzisz
    😆 😆 😆 😆 😆

    Titana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja wole sie opalać w bieliźnie napewno bezpieczniej 😉

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    Ostatnio bylam dwa dni po rzad na solarium,wczesniej tez chodzilam piersi mnie nie piekly a teraz jak chodzilam przez 2 dni to mnie strasznie piersi bolaly piekly widzialam zaczerwioniona,i radze wszystkim zakladac stanik lub cos co przykryje piersi .to naprawde nie mile jest,i raczej juz nie pojde na solarke,starczy mi zreszta to strata kasy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wiadomo,że jak nigdy nie opalałaż piersi to słońce może podrażnic skórę na nich.Ja opalam się na solarium(a nawet próbowałam na słonku 😆 ) zawsze bez stanika i nigdy nie miałam takich problemów.Nikt mi tez nie przetłumaczy,że spolarium jest złe… chyba jestem już uzalkezniona…no skoro w lipcu chodze na solarium to znaczy,że dobrze ze mną nie jest 😆

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja w solarium tez opalam się bez stanika i wszystko jest ok, 🙂

    Sweety16
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Wiadomo,że jak nigdy nie opalałaż piersi to słońce może podrażnic skórę na nich.Ja opalam się na solarium(a nawet próbowałam na słonku 😆 ) zawsze bez stanika i nigdy nie miałam takich problemów.Nikt mi tez nie przetłumaczy,że spolarium jest złe… chyba jestem już uzalkezniona…no skoro w lipcu chodze na solarium to znaczy,że dobrze ze mną nie jest 😆

    hehehe to tak jak ja 8) wakacje nie wakacje tydzien bez solarium jest tygodniem zmarnowanym 😆 ale nie na serio to jestem na maxa uzalezniona 😳

    krolewna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    [usunięto_link] 09 wrote:

    ja w solarium tez opalam się bez stanika i wszystko jest ok, 🙂

    jak na łonie natury.. jędrne piersi ku lampie 😛 ale bym nei przesadzała z częstymi wizytami mam koleżanki, które ok 40 lat mają i skóra brązowiutka ale za to strasznie zniszczona …:( trzeba o siebie dbać.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja również opalam się bez stanika.. 🙂 ale rzadko chodzę więc nie jest źle 😛

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    no co by nie mówić nadmierne opalanie nie jest polecane,bo w ten spoób nasza skóra jest narażona na różne nieprzyjemnożci,np przedwczesne starzenie,przebarwienia..trzeba opalać się z głową 😉

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    własnie przeczytałam na onet.pl o dziewczynie z Bydgoszczy, która po wizycie na solarium trafiła do szpitala z cięzkimi poparzeniami bo łyknęła jakaż tabletkę..niezła…

    [usunięto_link]

    parvati.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    mnie juz takie rzeczy nawet nie dziwią. im dluzej jestem na forum, upewniam sie, ze to calkiem normalne- debilizm sie szerzy.

    smazycie tylki, a potem zakladacie tematy o krostach, albo grzybicach :)))

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja tez nago sie opalam nie slyszalam jeszcze,zeby sie ktos w staniku opalal.
    Kiedys opalalam sie w figach ale to kiedys 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy na solarium mozna…??"

Przewiń na górę