czy on się dziwnie zachowuje czy to ja szukam dziury w całym

  • Autor
    Odp.
  • ola1985
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Sam z siebie napisał raz, potem zamilkł do momentu aż napisałam że wracam do domu, zaproponował wtedy, że po mne przyjedzie.Nie zaprzecze miły fakt 🙂
    Wiem o jego kłopotach i zawsze starałam się go wesprzeć jak tylko umiałam.
    Jesli chodzi o oglądanie się za innymi kobietami nigdy nie robi tego przy mnie, bedąc nieskromna ja po prostu wiem jak bardzo mu się podobam fizycznie, co nie zmienia tego jak się ostatnio zachowuje.
    Owszem mamy mały staż, ale już troszke razem przeżliżmy ponoć to umacnia związek 😕
    Włażciwie to troszke boje sie tego, że powie przecież wszytko jest ok nie przejmuj się, nie panikuj. Zakończy rozmowe nie chcąc jej dalej prowadzić 😥

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Sam z siebie napisał raz, potem zamilkł do momentu aż napisałam że wracam do domu

    Co chcesz przez to powiedzieć, że nie odzywał się do Ciebie w ogóle, aż Ty napisałaż?

    Jesli chodzi o oglądanie się za innymi kobietami nigdy nie robi tego przy mnie, bedąc nieskromna ja po prostu wiem jak bardzo mu się podobam fizycznie, co nie zmienia tego jak się ostatnio zachowuje.

    Jesteż pewna? Powiem Ci że facetom zresztą nie tylko wiele osób się podoba, niektóre nawet bardzo… Mam dziwne wrażenie, że mylisz to z pożądaniem…

    Owszem mamy mały staż, ale już troszke razem przeżliżmy ponoć to umacnia związek

    Pół roku jesteżcie razem, jeszcze to nie do końca związek… Ludzie całe życie się poznają, więc zaledwie się otarliżcie o siebie. Teraz kwestia uczucia, bo jak powyżej napisałem, podoba się wiele kobiet facetowi, ale kocha tylko jedną – tą kwestie można odwrócić. Mam wrażenie że Ty do niego coż czujesz, on widzę jest zdystansowany, szczerze to mi się to nie podoba, ale pewnie wszystkiego nie wiem…

    Włażciwie to troszke boje sie tego, że powie przecież wszytko jest ok nie przejmuj się, nie panikuj. Zakończy rozmowe nie chcąc jej dalej prowadzić

    Nie bój się rozmawiać, to najważniejsze w związku, szczególnie teraz, rozmowa jest konieczna jak masz wątpliwożci, czujesz się niepewnie, jak nie porozmawiasz to Ci ta kwestia nie da żyć. Trzeba jak najwięcej rozmawiać, a udany związek to nieskończony flirt:)
    Pozdrawiam i życczę szczężcia.
    Michał

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    faceci potrafią być dziwni, zwłaszcza gdy nie rozumieją kobiecych emocji

    [usunięto_link] wrote:

    Dodałbym do tego- i zamknięci gdy mają problemy…

    Jako facet potwierdzam obie powyższe opinie 😀 Pamiętajcie o tym drogie Panie, że faceci w przeciwieństwie do kobiet nie przepadają za rozmowami o swoich uczuciach, a z problemami wolą radzić (lub nie – różnie bywa) w samemu/w samotnożci, a nie obarczać nimi kogoż innego.

    Dożć fajnie jest to przedstawione w książce „Mężczyźni są z marsa a kobiety z Wenus” autor: John Gray. Posługując się pojęciami z tejże książki wysuwam tezę, jakoby Twój facet „zamknął się w swojej jaskini”. Radze przeczytać albo przynajmniej na google poszukać np. pod frazą „mężczyźni są z marsa jaskinia”

    I na zakończenie jeszcze cytat z [usunięto_link]

    Dla starszych i „bardziej wtajemniczonych”: mężczyzna oczekuje, że kobieta zrozumie jego potrzebę pobycia czasem samemu. Bo mężczyzna jak ma problem to – w przeciwieństwie do kobiety – potrzebuje czasu na samotne znalezienie rozwiązania. Zamyka się wtedy w „jaskini” i chce by kobieta nie dopytywała się dziesięć razy jak mu pomóc i czy na pewno na nią nie jest zły. Nie jest, ale może być jak ona go zacznie z tej jaskini na siłę wyciągać i wymuszać zwierzenia.

    Pozdrawiam

    ola1985
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jeżli chodzi o oglądanie się za innymi kobietami, to doskonale wiem że to robi, miałam na mysli to że nigdy nie robi tego przy mnie. Nie myle uczucia z pożadaniem, na naszym etapie pożadanie jest czymż całkiem normalnym, logiczne że z czasem słabnie.
    Owszem jestem zangazowana i trudno jest mi to ukryć, a co do mojego chłopaka to mam wrażenie że poczuł się bardzo bezpiecznie i ma wrażenie że będe zawsze czekać, a tak nie będzie jak się nic nie zmieni.
    Jeżli chodzi o pisanie to napisał z własnej nie przeymuszinej woli, nie odpisanie.
    Nie wiem co o tym myżleć, rozumiem że ma duzo na głowie praca, pisanie pracy dyplomowej,jednak wydaje mi się że to nie jest powód jego zachowania…..

    gratiana777
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Myżlę, że nie szukasz dziury w całym. Obojętnie co zmieniło jego zachowanie, to porozmawiaj z nim.
    Bo jeżli intuicja Ci podpowiada, że coż jest nie tak, to tak jest
    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy on się dziwnie zachowuje czy to ja szukam dziury w całym"

Przewiń na górę