Czy po solarium skóra nie ,,łapie” słońca…???

  • Autor
    Odp.
  • Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    W solarium byłam 2 razy w życiu, nie stać mnie 😉
    Ale skóra ciemniejsza wygląda ładniej…Robi się ciepełko no i zastanawiłam się, czy aby nie mieć bladej skóry nie wybrać się ze trzy razy na solarium…

    Ale słyszałam gdzież tam, że potem słońce nie łapie- to prawda??

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Włażnie po solarium bardziej łapie. Bardzo często ide na solarium a potem opalam sie na słonku 🙂 I widać efekty 🙂
    Tylko nie wiem czy jest zdrowe mieszanie solarium ze słońcem .

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    I kogo tu słuchac he he 😛
    Wiadomo, że to i to jest szkodliwe:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oczywiżcie,że łapie.Nawet bardziej.Solarium to jedno z moich ulubionych miejsc,do których uczeszczam regularnie więc wiem co mówię 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja też zauważyłam że po solarium bardziej łapie 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja także uważam ze po solarium skóra bardzo szybciutko łapie:)

    pomarancza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a ja powiem tylko tyle: wszystko jest dla ludzi ale z umiarem:) dosc latwo o tym zapominamy niestety…

    „Warto zdać sobie sprawę, że nie ma zdrowej opalenizny, słońce poprawia nam samopoczucie, ale należy z niego korzystać z umiarem. To samo dotyczy solarium, które jest równie niezdrowe. Jeżli zaobserwujemy jakiekolwiek nieprawidłowożć, czy zmiany na naszej skórze wywołane działaniem słońca natychmiast skonsultujmy to z lekarzem dermatologiem.” (art. za e-kobiety.pl)

    kikutek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Tak po solarium słonko bardziej łapie, ale nie nalezy z tym solarium przesadzac- moja przyjaciołka ma 25 lat a ma cała mase przebarwien, sucha skore i zmarsczki, bo chodi po 2-3 razy w tygodniu po 10-12 min. Naprawde nie warto-opalenzna zejdzie a zmarszmki zostana- lepiej uzyc samoopalacza(wiem, ze to nie to samo, ale jednak)

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    chodze na solarium tak ok,co 2 tygodnie ,lubie bardzo tam chodizc to jest taka forma relaksu,czasami zdarza sie ze pojde raz w tygodniu ale staram sie nie przesadzac z solarium.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja w sumie w tym roku dopiero zaczelam chodzic na solarium. Bo nie lubie bialego cielska zima;) a tak zawsze mi sie humorek poprawia po paru minutkach na solarium, a skora tez jakas taka ladniejsza od razu.

    Fajny temat poruszylas, tez mnie to interesowalo i tez sie zastanawialam jak to bedzie z opalaniem na slonku, czy mnie w ogole cos jeszcze chwyci. Ale widze ze dziewczyny pocieszaja:]

    Boje się zmarszczek na twarzy i dlatego jak ide na solarium to zazwyczaj zaslaniam twarz jakas chustka

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dokładnie po solarce łapie mocniej…
    także to tylko mit, ze nie da sie potem opalać co ludzie nie wymyżlą… 🙂
    Ja to już uzależniona jestem…

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Po solarium łapie bardziej, przynajmniej w moim przypadku tak było. Ja uważam, że najlepiej jest pójżć parę razy na solarkę a później strój kąpielowy i na słoneczko 🙂

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Zgadzam się jak najbardziej z forgive
    także idź kilka razy, a potem jak mówimy strój i na słońce…
    napewno bardziej będzie słonko łapać…[/b]

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja włażnie też słyszałam, że mniej łapie… 😕

    Lora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Po solarium słonko szybciej chwyta, tyle tylko, że opalanie w solarium wysusza i postarza skórę. Opalenizna przy uzyciu promieni UV jest bardzo niezdrowa.

    Na szczężcie pojawiła się rewelacyjna metoda jaką jest opalanie natryskowe, Hit na każdą imprezę, bezpieczne dla każdego, efekt natychmiastowy, nawilża skórę. Zalecany dla alergików, osób z jasna karnacją i kobiet w ciąży.
    Korzystałam z tej metody i służę poradą. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy po solarium skóra nie ,,łapie” słońca…???"

Przewiń na górę