• Autor
    Odp.
  • Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    aa dziękuję żlicznie…i Pozdrawiam 🙂

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Nadiia ciąża to coż pięknego. Brzuszek jak piłeczka też! Ja w ciąży czułam się najatrakcyjniejszą kobietą na swiecie!

    A nawiązując do tematu – sexapil nie zależy od wagi tylko od umiejętnożci zadbania o swoje ciało i pewnożci siebie. Znam wiele cudnych „większych” babek, ktore za pomocą odpowiednio dobranej bielizny robią czary ze swoimi ciałami, ukrywając to czego mają za wiele i są super atrakcyjne!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nadiia ciąża to coż pięknego. Brzuszek jak piłeczka też! Ja w ciąży czułam się najatrakcyjniejszą kobietą na swiecie!

    A nawiązując do tematu – sexapil nie zależy od wagi tylko od umiejętnożci zadbania o swoje ciało i pewnożci siebie. Znam wiele cudnych „większych” babek, ktore za pomocą odpowiednio dobranej bielizny robią czary ze swoimi ciałami, ukrywając to czego mają za wiele i są super atrakcyjne!

    Wiem ze moja kolezanka miała bardzo duzy problem z doborem bielizny poniewaz w czasie ciazy strasznie urósł jej biust.
    I klops bo gdzie takiej bielizny szukac????

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    dla mnie odpowiedź na takie pytanie jest tylko jedna. Małe czy duże biusty i biodra odnajdują się w internecie. Zasoby sklepów www są tak duże, że oczopląsu można się nabawić. Osobiżcie zadomowiłam sie na intymna.pl

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie odpowiedź na takie pytanie jest tylko jedna. Małe czy duże biusty i biodra odnajdują się w internecie. Zasoby sklepów www są tak duże, że oczopląsu można się nabawić. Osobiżcie zadomowiłam sie na intymna.pl

    Super pomysł.Podsunęłam jej tą stronkę, mam nadzieje ze cos dla siebie wybierze.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Jak wy uważacie? Czy kobieta z okrągłymi (mało powiedziane) kształtami może być atrakcyjna i sexowna?

    Oczywiżcie, że może – odpowiem na tak postawione pytanie. I oczywiżcie też zachęcam 'puszyste kobiety’ do dbania, by jednak troszkę panować nad tą puszystożcią. Zawsze dieta i odpowiedni styl życia może Was upiększyć. Jeżli jednak nic sie nie daje zrobić z nadwagą, to przecież wielu facetów jest też puszystych i pokaźne piersi, większe gabaryty – tylko ich podnoszą na duchu. Podnoszą zresztą i co innego w obliczu – jak to się mówi, gdy 'jest za co złapać i na czym sie położyć’. Wybaczcie. ale przecież o akceptację Wam chodzi, nie?

    A ja znam bardzo wiele fajnych 'puszystych kobiet’. Są sympatyczne, ciepłe i serdeczne. świetnie się też z nimi zazwyczaj rozmawia.

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    O akceptacje to może nie,ale o opinie….
    Ale to miłe,nawet bardzo mile co piszesz

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    zuza22, a możesz coż więcej powiedzieć o swoich problemach? no bo chyba uznajesz się za 'puszystą’, czy tak? nie wstydź się, uważam, że każdy ma prawo do szczężcia… jak już powiedziałem, puszyste mają swój żar i na pewno mogą być seksowne – nie wymiękaj!

    Byłbym wdzięczny, gdybyż powiedziała o swoich rozterkach, ale może też i o sukcesach – na polu atrakcyjnożci? 😉

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Ha ha !!! Ja jestem szczężliwa,a nadwagi nie mam dużo…

    Nie mam rozterek,ale pogadać możemy zawsze.. 😀

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Pewnie, że może być!!! Ja nawet uważam, że kobieta, która ma ładne kształty tzn krągłą pupe, pełne biodra wyglada lepiej niż kobiety, które ważą po 40 pare kilo!

    Alcia999999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja się ważyłam jakiż miesiąć temu i ważyłam 89 kg przy wzrożcie 172.Do jakiej wagi powinnam schudnąć?

    Alcia999999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A najgorsze jest to że wszyscy się ze mnie żmieją a najbardziej moja rodzina,szczególnie moja mama. ;(

    choockolaka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Mi zawsze mama mówiła: jeżli kobieta jest zadbana, to zawsze się będzie podobać. Nie ważne ile się waży i ma lat.
    Uważam, że jeżli umiesz dbać o siebie i prezentować się kobieco, to bez względu na ilożć kilogramów będziesz przyciagać męskie spojrzenia.
    Na pierwszy rzut oka liczy się sposób chodzenia i ładna twarz, a nie gołe pożladki czy piersi – to interesuje tylko panów szukających krótkich znajomożci 😉

    Pozdrawiam wszystkie Panie :*

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wystarczy obejrzec na Polsacie te modelki plus size i zobaczycie same, ze puszyste sa nieraz bardziej sexowne niz te chude 🙂 Ale moim zdaniem tusza dodaje lat, niektore z nich takie mlodziutkie a wygladaja na duzo starsze.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jak najbardziej! Seksapil to coś znacznie więcej niż kilogramy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy puszysta może byż sexy?"

Przewiń na górę