• Autor
    Odp.
  • rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja ostatnio bylam u kosmetyczki na czyszczeniu twarzy i powiem ze jestem bardzo zadowolona 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    muszę sie kiedyż przełamac i pójżć na to czyszczenie… tylko znając swojego farta, to zrobi mi masakre na twarzy :/

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Wiecie co mam te plastry.Coż wczoraj je używałam,ale nici z polepszenia.Wiecie co mi się wydaje? Bo na tym jest jakiż klej czy coż i mi się wydaję,że on pojażnia bo zostaje w tych wągrach,ale nie wiem nie znam się.A do tego żelu garnier okey jak będę miała czas to skocze do sklepu i kupie.A po ile może kosztować? A co do kosmetyczki to mieszkam w takim miasteczku,że nie ma gdzie iżć…A i nawet jak jestem pojade czy coż do jakież większego miasta to nie ufam kosmetyczkom,bo włażnie jak to poprzedniczka powiedziała,że boje się,że mi zrobi „masakre” z twarzy 😡 Więc jeszcze zobacze.Teraz używam plastra to wykorzystam je to może będą efekty w co wątpie.Heh…Miałam 5 a już mam 3 z czego jeden na nosie.I musi leżeć 15 minut.Ahhh… :/ Te wągry mnie dobijają…Pozdrawiam serdecznie! Pa,pa 🙂 🙂 🙂

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Aha i słyszałam o takim czymż co może pomóc na wągry!
    Robi się parówkę.No czyli to co para tak leci na twarz 😛
    No i wtedy się dobrze wyciska wągry.Niby pomaga.I jest ich stopniowo miej.Ja osobiżcie nie prubowałam,ale może któraż z pań stosowała to coż ? 😀

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Przepraszam,że tyle postów!!! 🙂
    Teraz odkleiłam powoli plaster i jednak wyciąga troche te wągry.
    Wziełam przykleiłam jeszcze jeden 😛
    HaHa ;] A co tam ;P Wiecie bo ja bym chciała,żeby ich wogóle ich nie było ;( Ale odrazu nie można oczekiwać na takie coż.
    Najgorsze jest to,że już zostanie mi ostatni lasterek na jutro.
    Czyli może trzeba bęcie zamówić jeszcze? 🙂 Zobacze.
    A te wągry długie trochę 😛
    Bo na tym co wyciąga były takie odstające paski do góry jak włoski hehe 😀 fuuuu głupie ;/
    Już nie będę nic pisac narazie 😛 hehe pa

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    hehe ale ich sie nie uzywa pare na dzien :)ja parowke tez robilam tzn zaparzylam rumianek w garnku i pozniej glowe wsadzilam pod recznik na ok 20 min a wogole z jakiego jestes miasta pola bo ja poszlam do poleconej kosmetyczki i nie zrobila mi masakry na twarzy

    Kikulina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Wizyta u kosmetyczki może i czasami pomaga ale tylko chwilowo i po niedługim okresie zaskórniki pojawiają sie na nowo, z plastrami jest w sumie podobna historia. Najlepiej stosować coż co sprawi że ilożć tworzących się zaskórników zmaleje na stałe, trzeba trochę podleczyć skórę. Ja stosuje krem skinoren i wągry powstają już znacznie rzadziej, oczywiżcie przed nałożeniem kremu trzeba dobrze oczyżcić skórę usuwając wszelkie zanieczyszczenia wtedy działanie kremu będzie najbardziej skuteczne.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    Pola garner pewnie tak koło 16 zeta (zależy o co pytasz – żel do mycia, żel na noc do smarowania czy co).

    parówki robiłam i wyciskałam potem i w tym samym dniu co robiłam było ok, ale następnego dnia z powrotem czarne kropy i mam wrażenie, że od kiedy nic nie wyciskam to jednak jest lepiej. ale ciągle niestety sa 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy to prawda? GŁUPIE WĄGRY…"

Przewiń na górę