Czy trzeba pić wodę?

  • Autor
    Odp.
  • EndlessNameless
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Zastanawiałam się ostatnio jak ważne jest picie wody podczas treningu i znalazłam to wideo, więc chcę się podzielić 🙂
    [usunięto_link]

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Każdy namawia na picie przynajmniej 2 litry dziennie wody mineralnej. Oczyszcza organizm, poprawia między innymi sylwetkę ( ale nie tylko sama woda). W skoro trenujesz, picie wody jest nawet wskazane.Bo i tak podczas treningów woda z Ciebie wyparowuje, wypocisz ją po prostu. 😀

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Kiedyż nie wyobrażałam sobie pić tak dużo wody, bo ogólnie mało piłam. Ale dało radę się przestawić. teraz piję jakież 1,5 litra dziennie (to dla mnie baaardzo dużo) i wiele lepiej się czuję. Przyspieszyła mi się przemiana materii i widzę po skórze zmiany 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ja cały czas uczę się pić wodę. Staram się o niej pamiętać, ale niestety wciąż nie wyrobiłam sobie nawyku. Mimo stojącej koło mnie butelki wody niestety za rzadko po nią sięgam…

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Dorosła osoba powinna przyjmować 2-2,5 l płynów dziennie, ale 1,5 ro może być woda butelkowana, resztę organizm weźmie z pożywienia.

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Nie wyobrażam sobie dnia bez picia wody. Kilka szklanek to norma. O piciu wody należy szczególnie pamiętać podczas wysiłku fizycznego, lata i w trakcie stosowania błonnika.

    Iwona Waleczko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Woda ma to do siebie że rozrzedza krew przez to szybciej płynie i mamy więcej energii bo miężnie i mózg jest bardziej dotleniony 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Woda to podstawa, każdego dnia starajmy się pić jej jak najwięcej,na pewno nie zaszkodzi,a może tylko pomóc. Warto też poczytać jakie są skutki odwodnienia w organizmie.

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Bez wody nie da się żyć, a co dopiero trenować bez niej. Jest to nierealne. Głupie pytanie.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Nie,to nie jest głupie pytanie , bo nie każdy wypija ileż tam litrów wody dziennie, sama pijam bardzo mało,mimo,że wiem o wypijaniu co najmniej 2 litrów dziennie.Zalecane jest pić dużo napoi może to być woda z cytryną,herbatki ziołowe,aby tylko zmieżcić się w przedziale.Jeżli ktoż trenuje,wtedy wiadomo,że zapotrzebowanie na wodę wzrasta. Ale na siłę też nie ma co pić. 😀

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie,to nie jest głupie pytanie , bo nie każdy wypija ileż tam litrów wody dziennie, sama pijam bardzo mało,mimo,że wiem o wypijaniu co najmniej 2 litrów dziennie.Zalecane jest pić dużo napoi może to być woda z cytryną,herbatki ziołowe,aby tylko zmieżcić się w przedziale.Jeżli ktoż trenuje,wtedy wiadomo,że zapotrzebowanie na wodę wzrasta. Ale na siłę też nie ma co pić. 😀

    Ale już trzeba pamiętać, że np. czarna herbata (albo o zgrozo kawa) nie nawadnia tak organizmu…

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Zgadzam się z Wami,woda to podstawowy składnik codziennej diety a już tym bardziej wysiłku,inaczej będziemy pozostawieni na pewną żmierć,wić pamiętajmy o tym aby pić nawet kiedy nie odczuwamy pragnienia.

    poetka2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wszyscy mówią, że trzeba pić wodę, ale warto wiedzieć dokładnie dlaczego. Przeżyłam 30 lat i dopiero tak naprawdę dowiedziałam się tego z programu Zmień swoje ciało w 30 dni na [usunięto_link]

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Trzeba ! I to wodę niegazowaną ! Duże ilożci – powinno się pić 2 l wody dziennie

    kamila71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Woda to podstawa i musimy ją pic bo to przecież ona transportuje wszystko po naszym organizmie. Nasze ciało to woda wiec musimy ją uzupełniać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy trzeba pić wodę?"

Przewiń na górę