Czy uprawiałeż/aż już z sex z osobą poznaną w internecie ?

  • Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ten portal to jakiż żart?

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Nie, reklama

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Nie poznaje nikogo w internecie i nie mam tego typu problemów. A dziwią mnie osoby, które się nie boją bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Nie boisz się że możesz trafić na jakiegoż zboczeńca??

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ale perfidna reklama i spam 😡
    Szkoda,że nie nazwali portalu np. WypierdolMnie.pl albo jeszcze gorzej-nazwa mówi sama za siebie!

    Nie trzeba też długo zastanawiać się nad tym jacy ludzi korzystają z portali tego typu-napewno żadni wartożciowi!

    masakra obyczajowa jakaż!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kala, jestem teraz pijany, ale brawo za obronę moralnożci. Jesteż dobrą alternatywą dla wszystkich kobiet, które żciągają przed kimż majtki bez miłożci i przywracasz mi wiarę w kobiety! Takich, jak Ty, to teraz ze żwiecą szukać! 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Majtki żciągam bardzo często-ale tylko przed moim Mężczyzną,z miłożci!

    I nie wyobrażam sobie,żeby miałao być inaczej! Oburzają mnie portale tego typu i dziwię się ludziom,ktorzy pewni by chcieli,żeby ich wszyscy szanowali a nie uszanują nawet siebie i swojego własnego ciała dając na wszystkie strony…

    Ciekaiw mniejedna rzecz: pomijając moralnożć! czy osoby umawiające się w obcą osobą z netu na sex nie boją się?! Przecież ta zupełnie anonimowa osoba może okazać się psychopatycznym mordercą (skąd wiesz zy po wszystkim Cię nie zabije),może Cię odurzyć czymż i sprzedać do burdelu za granicę,może Cię okrażć,może być zarażona całym szeregiem chorob wenerycznych,może zrobić więcej niż tyle na ile być mu pozwoliła itd… Lista zagrożeń jest długa!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Obecnie ludzie w Internecie mają duże zaufanie do innych, często za duże! Pomijając nawet przypadki gwałcicieli, morderców, osób zarażających celowo HIV (bo i one są), to np. ktoż może opublikować nasze dane i zdjęcia 🙄

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    ja nie musze bo mam swoja kobiete :> jest taka strona ze sie można zalogowac dac swoje zdjencie i umówic na szybkie ruchanko. niektóre dziewczxyny w klasie mają swoje profile i się tego nie wstydzą

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    ja sie spotkalem kiedys z dwoma dziewczynami bedąc z kolegą one mialy po 14lat chyba, spojrzenia oczywiscie wyuzdane mialy (jak to u dziewczyn). Mozna bylo powiedziec ze byl to akt desperacji bo marzylem bardzo o jakiejs konfrontacji sexualnej z dziewczyna, ale oczywiscie zupelnie niewiedzialem jak postepowac i spotkanie zeszlo tyle ze na jakis usmiechach i z tymi usmiechami sobie one poszly dalej na miasto a mi z kolegą pozostalo wrocic do domów (moze nie z usmiechami)

    ps. smieszy mnie oburzenie i teksty kobiet w stylu „Sciagam majtki tylko przed jedynym” – bo jest to wypowiedz kobiety ktora jest w związku i czuje ze kocha a niepisze nic o swoiej przeszlosci i ewnetualnych spotkaniach przez internet.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    tak

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Nie rozumiem oburzenia. Jest popyt to podaż też musi być. Mnie to nie kręci, ale nie będę zjeżdżać żałożycieli tego portalu. To nie moja sprawa.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ten temat to reklama i nic więcej

    Adzia1990
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    czy już naprawdę nie ma szacunku dla własnego ciała? sex to nie zabawa!!! to odpowiedzialnożć!!! a co jeżli zajdziesz z nim w ciążę? będziesz obwiniać siebie czy Dziecko?

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    zalezy co rozumiesz pod szacunkiem do wlasnego ciala, czy np to zeby nikt nieznajomy go nieogladal, czyli ze zakrywasz go powiedzmy do szyji, albo to ze oddajesz go temu jedynemu i wtedy masz poczucie ze twoje cialo jest czyste. Natomiast w pojeciu kobiet cialo jest malo istotne bo liczy sie dla nich wnetrze czlowieka, wiec dziwne ze piszesz cos o szacunku do ciala

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    czy już naprawdę nie ma szacunku dla własnego ciała? sex to nie zabawa!!! to odpowiedzialnożć!!! a co jeżli zajdziesz z nim w ciążę? będziesz obwiniać siebie czy Dziecko?

    Popieram

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy uprawiałeż/aż już z sex z osobą poznaną w internecie ?"

Przewiń na górę