• Autor
    Odp.
  • Adzia1990
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    zalezy co rozumiesz pod szacunkiem do wlasnego ciala, czy np to zeby nikt nieznajomy go nieogladal, czyli ze zakrywasz go powiedzmy do szyji, albo to ze oddajesz go temu jedynemu i wtedy masz poczucie ze twoje cialo jest czyste. Natomiast w pojeciu kobiet cialo jest malo istotne bo liczy sie dla nich wnetrze czlowieka, wiec dziwne ze piszesz cos o szacunku do ciala

    Nigdy nie jest się pewnym, czy to „Ten Jedyny”, bo w związkach są dni miłe i nieprzyjemne. Zależy na który trafi się to inaczej się myżli oraz co innego się mówi. To najbardziej działa na związek. Można czekać z tym, aż się dobrze kogoż pozna, gdy się zobaczy jaki jest w różnych sytuacjach. Ale mi najbardziej rozchodzi się o konsekwencje. Czy jeżli się zajdzie w ciąże przez taki seks to kogo będzie się obwiniać? siebie czy Dziecko? Trzeba pamiętać, że żrodki antykoncepcyjne to jedyne 99% zabezpieczenia, a miłożć do Dziecka musi być 100%

    Adzia1990
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    czy już naprawdę nie ma szacunku dla własnego ciała? sex to nie zabawa!!! to odpowiedzialnożć!!! a co jeżli zajdziesz z nim w ciążę? będziesz obwiniać siebie czy Dziecko?

    Popieram

    Dzięki 🙂

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Natomiast w pojeciu kobiet cialo jest malo istotne bo liczy sie dla nich wnetrze czlowieka, wiec dziwne ze piszesz cos o szacunku do ciala

    co?
    wyjażnij bo nie rozumiem.
    dla kobiet ciało mężczyzn jest nie ważne czy dla kobiet ich ciało jest nie ważne?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja poznałam mojego obecnego chłopaka przez internet więc sądzę, że takie portale są przydatne. jednak nie takie, które służą do umawiania się na sex. ja bym się bała. to trochę dziwne jest.

    Snoky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    pewnie wazne 😉

    amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    sex to nie zabawa… hmmm to pewnie ciezka praca… 😯

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    sex to nie zabawa… hmmm to pewnie ciezka praca.y.. 😯

    Owszem, sex to zabawa, ale bawić się w tą zabawę powinno w sposób odpowiedzialny!

    sweetnimph
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Nigdy nie zdarzyło mi sie umówić na sex przez internet, i myżle, ze chyba sie nie zdarzy. Apropo szanowania swojego ciała, to sznować swoje CIAŁO moim zdaniem znaczy szanować jego potrzeby i jeżeli ktos ma wielką chcice to powinien dać jej upust 😀 😀 😀 😀 😀

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja poznałam mojego obecnego chłopaka przez internet więc sądzę, że takie portale są przydatne.

    ja sie umawialam ale nie na sex, bo wtedy to ja jeszcze dziewica bylam, i szkoda mi bylo dziewictwa tracic z pierwszym lepszym. 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja poznałam mojego obecnego chłopaka przez internet więc sądzę, że takie portale są przydatne.

    ja sie umawialam ale nie na sex, bo wtedy to ja jeszcze dziewica bylam, i szkoda mi bylo dziewictwa tracic z pierwszym lepszym. 😉

    Zdrowe podejżcie!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja poznałam mojego obecnego chłopaka przez internet więc sądzę, że takie portale są przydatne.

    ja sie umawialam ale nie na sex, bo wtedy to ja jeszcze dziewica bylam, i szkoda mi bylo dziewictwa tracic z pierwszym lepszym. 😉

    Zdrowe podejżcie! Dalej też tego nie rób z pierwszym lepszym 😉

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    zasadniczy teraz to ja mam chlopaka prawie od 2 lat , a poza tym 😉 sex z obcym mnie nie ciekawi

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    zasadniczy teraz to ja mam chlopaka prawie od 2 lat , a poza tym 😉 sex z obcym mnie nie ciekawi

    To życzę szczężcia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy uprawiałeż/aż już z sex z osobą poznaną w internecie ?"

Przewiń na górę