• Autor
    Odp.
  • olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Nie wiem czy taki temat już był poruszony,ale ciekawi mnie jakie zapachy najbardziej lubicie i jakich uzywacie na co dzien:
    Ja najbardziej lubie zapach Puma Flowing.
    Od mojego misia natomiast ostatnio dostaje bardzo duzo zapachów z avonu od kiedy jego siostra jest konsultantka.:)i tam najbardziej mi sie podobaja te nowe Shine w zółtej buteleczce.Kocham tez zapach wanili ale niestety od czasów Vanila Fields nie znalazlam tak ladnej perfumy.:/
    uzywam za to woniliowego balsamu z avonu ktorego zapach bardzo dlugo pozostaje na skorze.:)

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja uwielbiam Life by Esprit, w słodkim flakonie w paseczki, a teraz dostałam Adidas niebieski Pure Lightnes, pachnie nawet podobnie, ale dużo tańszy.

    (Psssyt! „te perfumy” a nie „ta perfuma”, nie gniewaj się, ale akurat to mnie drażni 😕 )

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    teraz to ja „pachnę” czosnkiem 😕

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Był już taki temat. Ja pachnę Gucci Rush

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Na twarzy kolorowymi kosmetykami 🙂 ciałko pachnie wanilią(lub innym słodkim zapachem) Wszystko zalezy od tego gdzie mnie powąchać 😆 ale tak ogólnie to pachnę Perceive 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    od baaaardzo baaaardzo dawna jestem wierna PERCEIVE z Avonu 😀 a na specjalne okazje wyjątkowo SURRENDER FOR HER też z Avonu – i wtedy jest to cała linia, czyli żel pod prysznic, balsam do ciała i perfumy 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    cale lato mecze pospolite green tea ardenki, bo mi naprawde bardzo podeszly te perfumy. ale dzis po pierwsze: lata nie czuje, po drugie: ide na wesele i caly moj image bedzie bardzo cieply i czekoladowy…powrot do baby doll ysl.

    zapachow z avonu nie znosze 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Paris Holton

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja Adidasem – sensual instinct 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Malinowymi perfumami z Yves Rocher, albo Pur Blanca z Avonu

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    a ja zwykle zielona herbatką 🙂

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Calvin Klein Euphoria uwielbiam ten zapach jest booski i moj facet go uwielbia:)

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    ja pachnę antyperspirantem w kulce nivea pure invisible i balsamem nivea body granatowym = ]
    jeszcze nie znalazłam takiego zapachu, który by mnie przekonał do siebie całkowicie.

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja na codzien pachne elizabeth arden green tea albo nbialym armanim. na wyjscia – zloty armani:)

    Dorotea
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja lubię zapachy tzw. z nutką piżma i wanilli ale nie tylko.
    Kocham „Dolce Vita” Diora,
    Lubię – „Magnetism” Escady
    Lubię – „Hypnose” Lancome
    i wiele innych…………………

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czym pachniecie?"

Przewiń na górę