czym zaskoczyć faceta…

  • Autor
    Odp.
  • gruba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dziewczyny piszcie czym zaskoczyć faceta w łóżku albo w jakimż innym miejscu 😀 co robicie żeby go zaskoczyć,bo mi się już chyba wyczerpały pomysły.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    gruba sama sobie odpowiedziałaż – w innym miejscu. Bądź spontaniczna

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja szukałam ostatnio czegoż „sprożnego” np strój pielęgniarki,policjantki, itp owszem znalazłam w necie ale cena mi oczy wybiła od 200 zł, a to dla mnie za wiele. a u siebie w mieżcie sex shopu nie mam więc musiałam się i jego zadowolić gorsetem, pasem do pończoch i szpilkami….
    zabawki też są drogie kurcze. Zresztą co tu o gadżetach mówić jak 3 prezerwatywy durexa kosztują ponad 8 zł a powinny grosze kosztować 😥

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Haha…dobrze powiedziane 😀 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Nom, racja Onione heh

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    No tak, można we windzie zaczepić naszego chłopaka i tyle… na pewno będzie zaskoczony i bardzo to mu się spodoba… jednak ja osobiżcie, bałabym się:/, jestem za bardzo bojaźliwa (gdy ktoż może nakryć).

    Ciekawy pomysł to gotować, podać i jeżć obiad w samym fartuszku gdy mężczyzna z pracy przyjdzie… ciekawe czy będzie chciało mu się jeżć;)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawy pomysł to gotować, podać i jeżć obiad w samym fartuszku gdy mężczyzna z pracy przyjdzie… ciekawe czy będzie chciało mu się jeżć;)

    No no dobry pomysl 🙂 Na pewno facetowi odechcial by sie jesc, ale qrcze zmarnuje sie obiad i trza bedzie odgrzewac 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zrób mu striptiz 😀

    A tak naprawdę jak przeczytałam sam nagłówek,to od razu sobie pomyżlałam,zebyż weszła do wielkiego kartonowego pudła i wyskoczyła z niego z dzikim „łaaaaaa”.A tu jednak chodzi o sytuacje łóżkową… to ten mój pomysł jest nie bardzo na miejscu :lol

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak kupowałam mężowi (wtedy jeszcze chłopakowi) prezent urodzinowy, obiecałam mu niespodziankę. Poszłam do naszego remontowanego mieszkania przygotować tą niespodziankę. On miał przyjżć za kilka godzin. Był pewien że włażnie będę siedziała w pudle jakimż a tu niee…
    xyz leżała na podłodze na prezencie (kocyku) w białej „haleczce” pończochach, seksi majteczkach i z kieliszkiem szampana w ręku. Obwiązałam się czerwoną wstążką i czekałam na reakcję. Dookoła leżało mnóstwo zapalonych podgrzewaczy (tych małych żwieczek) także nastrój był.

    Dodam tylko że za 9 miesięcy urodził nam się synuż 😳

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No no xyz to pewnie milo go zaskoczylas 😉 Nie wiem czy ja bym sie odwazyla na taki krok 😕 Tak troszke glupio by mi bylo , choc wiem ze moj facet byl by wniebowziety heh

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Kiedyż kupiłam taki seksowny czerwony gorset. Przypadkiem, przy robieniu innych ubraniowych zakupów.
    Wróciłam do niego, przebrałam się, skropiłam nowiutkimi perfumami i mójS oszalał 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Pójdź z nim do restauracji.
    Ubierz się w spódniczkę, pończochy i… nie ubieraj majtek.
    W trakcie posiłku wsuń jego dłoń pod stołem w swoją szparkę. Oniemieje.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Serrafina dobre. Tylko zważywszy że nigdzie nie wychodzimy a zwłaszcza do restauracji to będę musiała tak zrobić chyba w trakcie jazdy samochodem do marketu 🙁 ale jazda będzie.. uuu mam pomysł… pomysł na sobotę…w niedzielę wam opiszę…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czym zaskoczyć faceta…"

Przewiń na górę