deo nie pozostawiajacy żladów

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Widziałyscie ta nowa reklamę Lady Speed Stick 24/7 Invisible? ciekaw czy tak jest naprawde? ja miałam ten z aloesem i słowo daje mogłam go uzywac od razu po depilacji i dzieki niemu pozbyłam sie tych małych krostek pod pachami.A ten nowy ,hmmm, chyba sie skusze,tym bardziej ze mam wiekszosc ciemnych bluzeczek.

    Ordonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie słyszałam o tej wersji Lady Speed Stick, ale bez antyperspirantu nie wyobrażam sobie dnia, zwlaszcza upalnego. Jesli dodatkowo nie zostawiałby plam…Nazwałabym go ideałem:)

    Masarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No niestety, ale z antyperspirantami jest taki problem,że brudzą, przynajmniej większożc. Ja stałam się posiadaczka Lady speed stick invisible i jestem w trakcie testowania, na razie nie zauważyłam zabrudzeń

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No niestety, ale z antyperspirantami jest taki problem,że brudzą, przynajmniej większożc. Ja stałam się posiadaczka Lady speed stick invisible i jestem w trakcie testowania, na razie nie zauważyłam zabrudzeń

    A jakiego uzywasz ? w kulce,zelu czy sztyfcie ? ja nie mam dobrego zdania o kulkach bo zawsze zanim nie wsiąknał sztyft lepiło mi sie pod pachami

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja mam rexone w sztyfcie, osobiżcie stosuje ją już od dłuższego czasu bo jest dla mnie najbardziej skuteczna, co prawda czasem pozostawia lekkie zabrudzenia na bluzkach, ale stosowałam wiele antyperspirantów jedne brudziły bardziej inne mniej i tak samo było ze skutecznożcia.:)

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja mam Nivea Deo Pearl And Beauty… Piękny zapach jak dla mnie. Wczeżniej miałam w kulce i byłam bardzo zadowolona,więc gorąco polecam… teraz dla odmiany kupiłam w sztyfcie i.. ehh.. paskudztwo…. wogóle się nie wchłania, pozostawia tylko białe grudki… Nie polecam!

    Avicularia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    No to was moi drodzy zaskoczę !
    Sama używam dezodorant krystaliczny i jestem bardzo zadowolona, moi znajomi również!
    Nie wiem nic o innych deo, czy o ich produkcji, ale mogę Wam napisać co nieco o moim Deo.
    na początku powinniżcie wiedzieć dlaczego taki deo kryształ jest dobra alternatywą dla zwykłych dezodorantów. Otóż antyperspiranty powodują zatrzymanie toksyn w organizmie, co u niektórych ludzi może być jedną z przyczyn powstawania raka sutka u kobiet lub chłoniaków. Również niebezpieczna są antyperspiranty do stóp; to przecież tam są wszystkie receptory i najłatwiej zachodzą procesy detoksykacji organizmu. Potwierdza to moja znajoma lekarka, która włażnie zrobiła 2 st specjalizacji z interny, więc są to wiadomożci sprawdzone, ale niestety namiętnie bagatelizowane przez głównych producentów kosmetyków, standard, wiadomo, chodzi o kase. A nam chodzi o zdrowie, czyż nie?

    Deo kryształ jest wytwarzany z ałunu, minerału naturalnie występującego w przyrodzie. Jest żrodkiem dezodorującym o bardzo dużej skutecznożci, przeznaczony szczególnie do skóry wrażliwej, nie zawiera alkoholu, barwników, ani żrodków konserwujących, jest bezzapachowy, nie kłóci się zapachowo z używanymi perfumami, nie zostawia żladów na ubraniu.
    Sposób użycia: wystarczy zwilżyć kryształ wodą i posmarować miejsca, w których się pocimy (pachy, stopy), skuteczny przez całą dobę, przy codziennym użytkowaniu starcza na kilka lat!
    Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a szczególnie dla nastolatków przechodzących okres dojrzewania!
    Produkt ten ma już za sobą przeszło dwutysięczną historię. Ałun wykorzystywano, jako żrodek pielęgnacyjny i leczniczy (ma włażciwożci antyseptyczne, żciągające, odkażające, p/bakteryjne i p/grzybicze).
    Obecnie po raz kolejny możemy docenić wiedzę naszych przodków i odkryć na nowo rewelacyjne włażciwożci przedmiotów występujących w naturze.
    Dezodoranty krystaliczne zapobiegają w naturalny sposób powstawaniu bakterii powodujących przykry zapach potu, utrzymują naturalne pH skóry, nie zatykają porów.
    Deo kryształ który Wam mogę zaproponować jest produktem najwyższej jakożci, pozyskiwanym w wyniku wielokrotnej krystalizacji w wodzie źródlanej (>30 razy), dzięki temu otrzymuje się jednorodny kryształ o wysokiej czystożci, przez co dezodorant ten jest dobrze tolerowany przez skórę i jednoczeżnie bardzo skuteczny.
    Taki deo kryształ możecie zamówic u mnie pisząc na [usunięto_link]
    Jak już pisałam jestem z niego bardzo zadowolona; w ogóle nie czuje się zapachu potu do którego byliżmy wczeżniej przyzwyczajeni używając zwykłe antyperspiranty. Oczywiżcie nie twierdze, że sie nie spocicie, o nie, ale pot będzie miał bardzo klarowną i wodnistą konsystencję i bardzo szybko wyparuje!
    Niektóre osoby mogą nawet zauważyć że zupełnie zmienił się im zapach potu, na inny, dożć specyficzny. Może to być przyczyną wydalania z organizmu nagromadzonych toksyn!!! Pamiętajcie, że czężć układu limfatycznego mieżci sie włażnie pod pachami. Ale to powinno minąć po pewnym czasie. Zawsze możecie użyć plastrów detoksykujących na stopy.
    Po nie też sie można do mnie użmiechnąć 😉

    Równie ważne jest to czym się myjemy. Tradycyjne żele pod prysznic czy szampony zawierają toksyczny detergent laurylosiarczan sodu, który jest używany jako odtłuszczacz do silników samochodowych. Nie wiem jak Wy sądzicie, ale dla mnie to znak, że firmy kosmetyczne narzucają nam produkty niszczące naszą naturalną powlokę lipidową, która potem możemy sobie uzupełnić kupując odżywke lub balsam nawilżający, najlepiej z tej samej linii kosmetycznej. a niestety żadna sztuczna chemia nie zastąpi nam naszej naturalnej ochronnej bariery lipidowej, która nie ma nic wspólnego z olejami syntetycznymi czy produktami rafinacji ropy naftowej jak wazelina czy parafina.
    Osobiżcie mogę wam zaproponować syryjskie mydełko z Alep. Jest w 100 % rożlinne, na bazie oleju z oliwek i wawrzynu. Można nim wymyć całe ciałko a nawet włosy!
    jest całkowicie biodegradalne i wyjątkowo łagodne dla skóry. jest idealne dla alergików, do mycia skóry trądzikowej a nawet dla osób mających problemy z łupieżem. No włażnie łupieżu nie usuniecie aktywnym cynkiem, czy ketokonazolem, bo po zaprzestaniu używania takich pseudoleczniczych szamponów łupież zwykle wraca, to się nazywa działanie objawowe, a nam przecież chodzi o usunięcie przyczyn i przywrócenie naturalnej równowagi i pH skóry!

    Avicularia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Się rozpisałam 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    fajnie ze tyle napisalas ale ja nada nie wiem jaki wybrac. zalezy mi bardzo na tym zeby wyeliminowac białe slady.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja uzywam rexone w sztyfcie, i jest ok, ale dalej szukam tez jakiegos fajniejszego dezodorantu

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No własnie, ja tak jak Misia szukam i szukam, bo naprawde ciezko jest znalesc dobry dezodoratn i do tego zeby nie zostawiał sladów.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    dziewczyny nie czarujmy sie nie ma takiego deo ktory by nie zastawial sladow na ubraniu 🙁 niestety kazdy je zastawia jeden bardziej drugi mniej ale zawsze brudza ubranka 😕

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Ja tam lubię kulkę Celebre, która można zakupić w Avonie, ładnie pachnie i jest skuteczna.

    Oginka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wielu ich było… Jedni brudzili mniej inni więcej, ale ciagle nie czułam satysfakcji… I wtedy pojawił sie ON -lady speed stick invisible^^ Dziewczyny jestem w szoku jako jedyny nie brudzi mi ubrań na biało, zmienia sie na skórze w przezroczystą wartwę. Znalazłam swój ideał:)

    RudaMaruda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    nie podoba mi sie zapach lady speed stick. osobiscie od dluzszego czasu juz uzywam dove black dress friendly 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " deo nie pozostawiajacy żladów"

Przewiń na górę