• Autor
    Odp.
  • imported_rozyczka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    depilacja woskiem okolic bikini prubowalyscie bardzo boli??

    xenia8290
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    do wszystkiego można się przyzwyczaić 🙂 dla mnie to taki ból nie ból… do zniesienia:)

    imported_rozyczka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    i z 3/4 tygodnie spokoju czy mniej?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Mnie najbardziej przeraża podraznienie po depilacji…

    marzyciell
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tak jak do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic za pierwszym razem boli po tem juz mniej

    maurer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ból bólowi nierówny. Nie ma co lamentować da radę znieżć wszytko 🙂

    Liwia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dziewczyny nie rozumiem po co katujecie się depilacja woskiem miejsc intymnych 🙂 ja juz zapomniałam o włoskach, stanach zapalnych, wrastaniu włosków. Wykonałam zabiegi depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Fakt ze zabiegi nie należą do najprzyjemniejszych ale są bardzo skuteczne ja wykonywałam zabiegi w krakowie salon estetica maja duże dożwiadczenie polecam 😀

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Dokładnie ja te korzystałam z depilacji laserowej tyle, że w Wawie w gabinecie Wasylkowscy. Wrażenia podobne i nigdy więcej zbędnego owłosienia 😀

    wojbest
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    boli boli….. Ja kiedyż depilowała to przez tydzień miałam podrażnienie,.Ja raczej nie polecam.

    magdalenamarysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dla mnie ból był nie do zniesienia. i musiałam się zdecydować na trwałą depilację laserową. Owszem też nic przyjemnego ale efekt zostaje na długo co jest ważną sprawą

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Dokładnie tak. a szczerze mówiąc to moim zdaniem depilacja laserowa dużo mniej boli niz depilacja woskiem a do tego zrobisz 3 zabiegi i masz spokój a wosk jednak co miesiąc trzeba katusze przeżywać.

    sarunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Można się przyzwyczaić ale boli.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Depilacja woskiem to jak dla mnie zdecydowanie najgorsza opcja,nie dożć ze boli to w dodatku bardzo podrażnia skórę,nie ma lepszego rozwiązania jak laser,jest bardzo skuteczny i u mnie bezbolesny.

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Pewnie, że tak. Nie powiem, bo laser też mnie trochę bolał – szczególnie pierwszy zabieg (miałam 3), ale warto, żeby potem już nigdy nie mieć włosków. Wosk jest beznadziejny, bo boli 1000 x bardziej a do tego co miesiąc nie ma zmiłuj.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja bym nie poszła na laser. Obawiałabym się bólu, a w dodatku mam wrażliwą skórę. Laser te ż nie jest dla każdego. blondynka na taki zabieg nie pójdzie. Ale ostatnio czytałam o Epilfree, ktoż słyszał?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja"

Przewiń na górę