• Autor
    Odp.
  • LaLoLa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Ja zam贸wi艂am sobie depilator Remington EP500 jeszcze go nie mam ale jak go b臋d臋 mie膰 mam zamiar depilowa膰 wszystko (no chyba, 偶e nie dam rady:)) ale ten depilator ma wymienn膮 nasadk臋 i mo偶na go u偶ywa膰 jako golarki, wi臋c jak b臋dzie mnie za bardzo bola艂o depilowanie to ogole:)

    Widzialam go w necie, jest cuuudny. A skad zamowilas? i za ile?

    Mehi
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mi tez sie podoba 馃檪 no i jest rozowy 馃榾 馃榾 馃榾

    LaLoLa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    [usuni臋to_link] wrote:

    Ja wlasnie tez sie nacielam na veet, szkoda na to kasy, w aptece mozesz kupic keranorm, dzieki niemu wloski mi juz nie wrastaja i pousuwal zaczerwienienia.[/code]

    Super, juz zaczelam go probowac, jak narazie chyba sa efekty.

    Mehi
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Pierwsze naprawde widoczne efekty odczujesz gdzies tak po dwoch tygodniach uzywania, a potem to juz tak profilaktycznie wystarczy.

    LaLoLa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Pierwsze naprawde widoczne efekty odczujesz gdzies tak po dwoch tygodniach uzywania, a potem to juz tak profilaktycznie wystarczy.

    Mehi, co to znaczy profilakycznie? Znaczy ze nie po kazdej depilacji? A to moze jakos zaszkodzic? 馃檨 Szwagier mi mowil ,ze tam nie ma zadnej supbstancji aktywnej, z tego co wiem, to prafina, gliceryna i inne, nawilzajace..

    Mehi
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    No oczywiscie po kazdej depilacji, ale ja tam przeprowadzam raz na 2-3 tygodnie… a poza tym uzywam tez tego kremu np do nog i do stop, wiec wystarczy mi w sumie raz na tydzien, a na codzien to nie potzrebuje juz az tak silnych nawilzaczy.

    Mehi
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    aha, no a co do zaszkodzenia, to sie nie martw, bo jestem alergikiem, a tenkrem jest bardzo delikatny, rowniez dla alergikow i dzieci, oprocz srodkow nawilzajacych jest tam tez np kwas mlekowy, wiec jednak substancje czynne sa, ale nie ma powodow do obaw, krem jest przystosowany do wrazliwej skory

    LaLoLa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    aha, no a co do zaszkodzenia, to sie nie martw, bo jestem alergikiem, a tenkrem jest bardzo delikatny, rowniez dla alergikow i dzieci, oprocz srodkow nawilzajacych jest tam tez np kwas mlekowy, wiec jednak substancje czynne sa, ale nie ma powodow do obaw, krem jest przystosowany do wrazliwej skory

    Wiem, wiem. Z tego co sie orientuje to chyba w ogole taki specjalny preparat do skory atopowej i alergicznej, szwagier mowil 馃槈

    Mehi
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Tak, bo to jest dermokosmetyk, czyli ma nie tylko dzialanie pielegnacyjne, ale rownie偶 dziala jak lekarstwo, na azs tez sie stosuje z tego co wiem.

    asiulka1985
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    [usuni臋to_link] wrote:

    Ja zam贸wi艂am sobie depilator Remington EP500 jeszcze go nie mam ale jak go b臋d臋 mie膰 mam zamiar depilowa膰 wszystko (no chyba, 偶e nie dam rady:)) ale ten depilator ma wymienn膮 nasadk臋 i mo偶na go u偶ywa膰 jako golarki, wi臋c jak b臋dzie mnie za bardzo bola艂o depilowanie to ogole:)

    Widzialam go w necie, jest cuuudny. A skad zamowilas? i za ile?

    Na allegro zam贸wi艂am od cz艂owieka, kt贸ry mia艂 najtaniej czyli 139 z艂. Tak tanio sprzedaje, bo to jest sprz臋t z angielsk膮 wtyczk膮 ale daje p****偶ci贸wk臋. Dzisiaj mi przyszed艂 i jestem zachwycona. Super sprz臋t! I jeszcze dosta艂am gratis jedwab do w艂os贸w.

    LaLoLa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Tak, bo to jest dermokosmetyk, czyli ma nie tylko dzialanie pielegnacyjne, ale rownie偶 dziala jak lekarstwo, na azs tez sie stosuje z tego co wiem.

    Acha, no to spoko, wiedzialam ze cos dzwoni 馃槅

    LaLoLa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Na allegro zam贸wi艂am od cz艂owieka, kt贸ry mia艂 najtaniej czyli 139 z艂. Tak tanio sprzedaje, bo to jest sprz臋t z angielsk膮 wtyczk膮 ale daje p****偶ci贸wk臋. Dzisiaj mi przyszed艂 i jestem zachwycona. Super sprz臋t! I jeszcze dosta艂am gratis jedwab do w艂os贸w.

    Asiulka, a on mial jeden czy ma ich wiecej? Moglabys podac mi jakis link na prywatna, bo nie moge znalezc? Jak dziala i wszystko z nim ok, to tylko zazdroszcze 馃檪 Pozdrawiam cieplutko

    asiulka1985
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    [usuni臋to_link] wrote:

    Na allegro zam贸wi艂am od cz艂owieka, kt贸ry mia艂 najtaniej czyli 139 z艂. Tak tanio sprzedaje, bo to jest sprz臋t z angielsk膮 wtyczk膮 ale daje p****偶ci贸wk臋. Dzisiaj mi przyszed艂 i jestem zachwycona. Super sprz臋t! I jeszcze dosta艂am gratis jedwab do w艂os贸w.

    Asiulka, a on mial jeden czy ma ich wiecej? Moglabys podac mi jakis link na prywatna, bo nie moge znalezc? Jak dziala i wszystko z nim ok, to tylko zazdroszcze 馃檪 Pozdrawiam cieplutko

    Tu masz linka:
    [usuni臋to_link]

    Ja od niego bra艂am, na aukcji jest fioletowy ale mi przyszed艂 r贸偶owy.

    asiulka1985
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Wszystko jest z nim w porz膮dku dzia艂a bardzo dobrze tylko trudno si臋 wyjmuje g艂owice do czyszczenia ale my偶l臋, 偶e to kwestia wprawy.

    Alveolus
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 68
    • Sta艂y bywalec

    Ja sobie kupi艂am taki: [usuni臋to_link]
    Zadowala mnie w zupe艂no偶ci, jest 100 razy lepszy ni偶 m贸j poprzedni depilator 馃榾 Jakby si臋 kt贸ra膰 z Was przymierza艂a do kupna, to polecam w og贸le t膮 stronk臋: [usuni臋to_link]
    Maj膮 strasznie du偶y wyb贸r z r贸偶nych firm, nie da si臋 nie znale藕膰 czego偶 dla siebie 馃檪 A do tego jak si臋 ma problem z wyborem, to mo偶na do nich napisa膰 i pomog膮, maja rewelacjne podej偶cie do klienta, ja by艂am zachwycona 馃槈

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " depilator????"

Przewi艅 na g贸r臋