• Autor
    Odp.
  • PUCYBUT
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Lubię trampling i praktykowałem go wiele razy….
    Moje dożwiadczenia ze szpilkami były dosyć bolesne i pozostawiały żlady na dosyć długi czas, więc zdecydowanie wybieram bose stopy to najlepiej mi odpowiada…..

    PUCYBUT
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    podnieca ból, żwiadomożć bycia pod podeszwami, ciekawożć, a potem radożć na twarzy kobiety…. z dożwiadczenia wiem, że kobiety bardzo się tego obawiają, ale widząc, że facet naprawdę tego chce z czasem zagłębiają się w temat;) przynajmniej u mnie tak było….
    jednak bardziej preferuję bose stopy, ból to nie problem, ale żlady po szpilach to już inna bajka

    niewolnik kobiet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    DOSWIADCZYLEM DEPTANIA PRZEZ KOBIETE W SZPILKACH,FAKT,TROCHE BOLALO,BYLO JEDNAK SUPER.NIE MOGE O TYM ZAPOMNIEC ,I NIE CHCE NAWET 😀

    niewolnik kobiet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    WIDZE ZE DAWNO NIKOGO TU NIE BYLO.A MOZE ZLE PATRZE.PRZEZYLEM TRAMPLING I JEST TO SUPER.CHCIALBYM MIEC KOLEZANKE OD TYCH SPRAW-ALE TO PEWNIE MARZENIA JUZ TYLKO.WROCLAW 😆 😛 😳

    Karoleczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jak dla mnie dosyć ciekawa to rzecz… Sam chętnie bym spróbował, ale nie znam żadnej dziewczyny, która byłaby na tyle odważna, żeby się zgodziła 😉

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    patii: zamierzasz mu jeszcze fundować takie atrakcje czy to było jednorazowe?

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    bo to nie jest przyjemne dla każdego mężczyzny, tylko dla takiego, który przejawia w jakimż stopniu skłonnożci masochistyczne.
    Mi myżlę, że sprawiłoby to przyjemnożć, ale tylko teoretycznie, bo w praktyce to za chudy jestem i mogłoby mi się coż stać.

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ninool: nie wiem, ile ważysz, ale:podeptałabyż tak faceta na obcasach, gdyby tego chciał?

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ninool: fajnie, dowiedziałem się, że nie jestem normalny, skoro mam takie pragnienia.

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ninool: potrafisz wszystko tak pięknie wyjażnić. 😀

    Vekson
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Gdzie znajdę jakieś dominantki do deptania

    shyboy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Temat jest stary ale sprubuje przedstawić punkt widzenia masochisty.

    Oddanie się dominującej Kobiecie to boska mieszanka emocji, niedostępna w normlnym związku. Upokorzenie, poniżanie, bicie i inne praktyki dają nie tylko slady ale satysfację psychiczna i przyjemnosc z bólu. Trudno to zrozumieć ale tak mam.

    Trampling, policzkowanie, wiazanie, bicie, kopanie, przekleństwa, to jest rozkosz dla maso-męzczyzny. Ja już znam swoje potrzeby jestem po 30 ale nie mam takiej partnerki.

    Panie i Panowie proszę zrozumieć, że to jest także seksualnosc.

    Pierwsze objawy mialem juz w dzieciństwie: na przyklad fetysz pasków skórzanych.

    Teraz to są buty na wysokim obcasie, skórzane ubrania, mini.

    Szukam takiej Partnerki na stały związek.

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Deptanie (trampling)"

Przewiń na górę