• Autor
    Odp.
  • Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    a ja używałam wszystkiego 😀
    i jednak spray/kulka… jakoż sztyfty mi nie pasują… nie wiem, czemu 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ja spray – stanowczo 😀

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ja używam tylko sztyftów, deo przy odrobinie potu wysiada, a sztyft jak złapie wilgoci zaczyna działac 🙂

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja uzywałam Dove ale jakoż ostatnio Kupiłam sobie REXONE w kulce i po prostu SZOK, jak dla mnie jest idealny 😛 jedno smarowanie i cały dzień suchutko!!!!!!!!! nigdy nie miałam tak ze antyperspirant działał tak ze były suche pachy. a tu ostatnio łazenie po mieżcie 35 stopni ciepła wszyscy upoceni jak dzikie żwinie a ja mam suchutkie pachyy 😛 ( czasem to bym sie chciała tym cała wysmarować :PP przy takiej temp )

    POPRAWKA był z****…. przez pierwszy tydzień :/ nie wiem dlaczego po tygodniu juz nie działał już tak fajnie :/ teraz zmieniam cały czas i codziennie używam innego :/ grrr

    ciasteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja uzywam od dłuższego czasu lady speed stick invisible. Pachnie przyjemnie, nie nachalnie, wiec mozna perfum uzywac nie bojac sie o to,ze sie zapachy pomieszaja. Poza tym nie zostawia sladów na ubraniach

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    a ja mam ostatnio lady speed stick z aloesem i jestem bardzo zadowolona – działa super i jest bardzo delikatny, a aloes łagodzi podrażnienia. jak dla mnie jeden z lepszych dezodorantów.

    macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja też mam lady speed stick, ale uwazam,że najlepszy jest różowy teen spirit- pachnie cudnie:)

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    ja to uzywam nivea w kremie,. zadowlona jestem ale moze tez nie za wybredna bo nie naleze do potliwych osob. podobno antyperspiranty nie sa za zdrowe bo ztrzymuja wszystko w gruczolach i to potem mozna miec jakies stany zapalne.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A stosuje któraż z was ten dezodorant [usunięto_link] ja go ostatnio zamówiłam, bo słyszałam że jest bardzo skuteczny, likwiduje nadmierne pocenie a poza tym nie podrażnia skóry. Poza ty nie zawiera alkoholu wiec można go stosować bezpożrednio po goleniu. Ni pozostawia tez plam na odzieży.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A co jesli mamy uczulenie na tego typu kosmetyki ?
    Nie kazda z nas ma taka skóre. Teraz coraz więcej z nas jest albo alergiczkami albo po prostu dane zapachy wcale nam do końca nie odpowiadają.Ja teraz nauczona już dożwiadczeniem z podrażnieniami i podobnymi sprawami jesli mam wybarc dobry kosmetyk to kupuje go w sklepach eko. I tak moim takim numerem jeden jest teraz deo zakupiony na kobietaeko.pl

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja od dluzszego czasu uzywam dove w kulce, z zielona nakretka, bardzo ladnie pachnie i spelnia swoje podstawowe zadanie 🙂 poza tym nie powoduje zatykania kanalikow potowych, a kiedys mialam z tym problem :/

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Próbowałam dove ale jednak lepsza dla mnie rexona.

    anakra8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zacznij używać dezodorantów w kulce. Te w sprayu nie koniecznie skutkują na nadmierne pocenie się.

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Musimy odróżnić czy jest to dezodorant czy antyperspirant bo to zasadnicza różnica. Polecam spróbować tych z serii Nivea aqua cool. U mnie się sprawdziły.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    A czy macie problemy z plamami na ubraniach po stosowaniu takich antyperspirantów?? bo nie raz się z tym spotkałam, i nie tylko na czarnych jak to z reguły reklamują 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dezodorant"

Przewiń na górę