• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Kupiłam sobie nowy garnier mineral invisible, ogólnie opinie ma dobre, zobaczymy jak to z nim jest, żladów ma nie pozostawiać na ubraniach białych, czarnych i kolorowych, przetestuję i dam znać.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    dorotar pochwaliłaż i musiałam spróbować. Nareszcie coż zadziałało 😀 dziękuje Ci że tu oi tym napisałaż

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    spoko, nie ma sprawy 😉 niech się dobrze sprawdza 😉
    a koszt? Ja kupiłam za około 11 zł spray, kulek nie lubię, więc nie wiem po ile jest.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja mam kulkę z tej serii garnier mineral invisible i naprawdę jest ok. nie ma tego uczucia klejenia się pod pachami, szybki wysycha i naprawdę nie ma plam jak przy innyvh kulkach. według mnie jak narazie chyba najlepszy antyperspirant.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ania, dzięki za info, kupiłam sobie 2 na zapas 😉 Zawsze to jakaż oszczędnożć, a skoro i u mnie się sprawdza, to na pewno się nie zmarnuje 😉

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Z dezodorantów używam tylko Nivea i jest to w dodatku antyperspirant,ale na moją skórę bardzo dobrze działa,jest skuteczny i nie podrażnia jej. Mogę polecić.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Dezodorant naturalny od HB – będzie ok. Nie ma negatywnego wpływu na skórę, a jednak hamuje pojawianie się kiepskiego zapachu. Nie miałam pod tym względem żadnych problemów, cera wyglądająca zdrowo i normalnie, a wszystko uzyskane podstawowymi metodami. Czyli chyba jednak można i to bez wielkich cudów – po prostu naturalny kosmetyk robi różnicę.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Nivea ta biało czarna od dłuższego czasu się super sprawdza u mnie

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    A ja używam różne, a wolałabym perfumy 🙁

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Piałam o kosmetyku Hildegard Braukmann, o ich dezodorancie.
    Teraz wszystko jest już OK – nie ma żadnych problemów, psikam się rano, do końca dnia mam święty spokój. Tutaj chodzi jedynie o systematyczność, o nic więcej.

    Radka123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Też mam ten problem, a ponieważ ostatnio szukam głównie naturalnych kosmetyków to miałam problem znaleźć coś co naprawdę będzie działać… Teraz używam Schmidt’s Bergamot + Lime, ma bardzo przyjemny zapach, jest to dezodorant w sztyfcie. Trzeba go używac naprawdę mało – ja mam tendencję do smarowania zbyt dużej warstwy 😛 No i jest z nim jeden problem – niektórych po jakims czasie uczula… Mnie tez zaczął. Nie wiem, czy to dlatego, że zbyt dużo jednorazoowo dawałam na skórę, czy ogólnie… Teraz po prostu robię sobie przerwy w używaniu bo jednak z naturalnych (i nie tylko) dezodorantów to jedyny, który naprawdę na mnie działa. Dam mu jeszcze szansę, mam nadzieje, że uczulenie sie nie pogorszy… Czytałam na forach, że sporo ludzi w ogóle nie ma z tym problemu, ale po prostu piszę na wszelki wypadek. Mimo, wszystko uważam, że warto spróbować 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dezodorant"

Przewiń na górę