• Autor
    Odp.
  • googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    nom,a tutaj nie tylko o wygląd chodzi,ale przedewszystkim o zapach i uczucie żwieżożci(przynajmniej dla mnie 😉 )

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    popieram googie – skoro taki problem to dermatologa koniecznie! akurat zanim lato się zacznie… i ja też używam dove 😀 w tym nowym zapachu się zakochałam 😀 choć ja mam gresh touch (grejpfruta z trawą cytrynową) 😀 mniam 😀 ostatnio nawet stronkę ichnią wygrzebałam 😀 [usunięto_link] –> zobaczcie, może wam też się spodoba 😉

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Byłam na tej stonie i muszę stwierdzić,że dziewczyna z video blogu mnie rozbraja.Starsznie pozytywna z niej osóbka.Jak otaczają Cię tacy ludzie to sama buzia się żmieje.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    dokładnie 😀 boska jest 😀 mnie też od razu humorek się poprawia jak na nią patrzę 😉
    oby więcej takich ludków na żwiecie 😀

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    i mnie też ta stronka powala 😀 a ta laseczka sprawia, że nie mogę się użmiechu pozbyć z twarzy przez kolejne kilka godzin 😉 i masz rację patunia – oby więcej takich ludzi 😀 a co do dezodorantu to używam ogórka w kulce 😉 w tej odwróconej 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    też mam ten w „odwróconej” kulce 😉 na co dzień w sprayu – przyzwyczajenie, ale kupiłam też w kulce, bo poręczne do torby no i na wyjazdy, których ostatnio coraz więcej 😀 żwietne rozwiązanie… choć zauważyłam, że rexona też wprowadziła takie coż 🙂

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja dzisiaj sobie sprawiłam adidas fruity rhythm taki różowiutki.Nie wiem jak się sprawuje,bo jeszcze nie miałam kiedy użyc.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    a fruity tzn? jaka nuta zapachowa? 😀

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    ja byłam w sklepie i dorwałam się do tego adidaska 😉 faktycznie bardzo przyjemny zapach 😉 ale nie kupię… nie… będę twarda… mam tyle perfum, muszę najpierw to zużyć… heh… 😉

    ruda klara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dobre są dezodoranty z apteki np. superdeo dla skory raczej delikatnej i dla mniej wrazliwych etiaxil.

    ninka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Od dwóch lat używam tylko Etiaxil.

    Zalety:
    – bezwonny – nie kłóci się z perfumami
    – nie brudzi czarnych bluzek
    – wydajny
    – skuteczny

    Wady:
    – niektórzy mówią, że cena, ale pzy tej wydajnożci myżlę, że nie jest źle

    A tu znalazłam całkiem tanio

    ****************************

    Linki podawaj na priv.
    I.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    hmmm… dla mnie etiaxil to takie drastyczne troszkę, oczywiżcie nie w przypadku nadmiernej potliwożci, ale dla takiej przeciętnej osóbki jak ja… bo w sumie to ten pot też po coż jest… a coż czytałam o tym preparacie i takie blokowanie to chyba na dłuższą metę nie może być zbyt zdrowe…

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    hmmm… a ja się freshem sprayuję 😉 choć i w kulce czasami używam…
    więc nie wiem czy przeszły do lamusa 🙂 jednak towar z półek schodzi, a jest tego mnóstwo…
    a etiaxilu też bym chyba nie zaryzykowała…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    mhm 😀 też się sprayuję freshem 😀
    i masz rację Lunka, ja nie zauważyłam, żeby spraye stały sięprzeżytkiem… Ana skąd takie wnioski? 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ojej… wiesz, że się nie zastanawiałam? ja np. wolę spray od kulki… ale znowu sztyftu nie używałam nigdy…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dezodorant"

Przewiń na górę