DIETA HERBALIFE – 30 dni gwarancji!!!

  • Autor
    Odp.
  • Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Herbalife – diety odchudzające, na przybranie masy, zdrowotne, dla sportowców. Cena jest uzależniona od stosowanej kuracji. Całodobowa opieka nad klientami. Bezpłatne doradztwo personalne. 30 dni gwarancji. W przypadku nie uzyskania porządanych efektów zwrot wszelkich kosztów kuracji. W przypadku sprzedaży wysyłkowej doradztwo i cotygodniowe kontrole odbywają się telefonicznie lub poprzez e-mail.
    Kontakt:
    Marcin Bubik
    tel. 512 222 131
    [usunięto_link]

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    czy możesz podać nr gg ❓
    albo podać cenę tego żrodka

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    czy możesz podać nr gg ❓
    albo podać cenę tego żrodka

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    To nie jest żrodek 🙂 To jest specjalna kuracja 🙂 Proponujemy produkty i dopasowujemy dietę do potrzeb klienta. Cena jest uzalezniona od tego ile chcesz schudnąć, w jakim czasie i od tego jaki jest Twój aktualny stan zdrowia. A numer gg podaje tylko na PV, ponieważ kiedyż już zamieżciłem takie ogłoszenie i nie miałem chwili spokoju od przychodzących wiadomożci. Podany jest mój adres e-mail i proszę o kontakt tylko tych osób, które są zdecydowane że chcą schudnąć.

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    To nie jest żrodek 🙂 To jest specjalna kuracja 🙂 Proponujemy produkty i dopasowujemy dietę do potrzeb klienta. Cena jest uzalezniona od tego ile chcesz schudnąć, w jakim czasie i od tego jaki jest Twój aktualny stan zdrowia. A numer gg podaje tylko na PV, ponieważ kiedyż już zamieżciłem takie ogłoszenie i nie miałem chwili spokoju od przychodzących wiadomożci. Podany jest mój adres e-mail i proszę o kontakt tylko tych osób, które są zdecydowane że chcą schudnąć.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Moja koleżanka stosowała tę kurację i przyniosła ona rezultaty…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Moja koleżanka stosowała tę kurację i przyniosła ona rezultaty…

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    To jest żwietny pomysł z tego typu odchudzaniem. Jesteż pod kontrolą masz dobraną odpowiednią dietę i wsparcie w razie problemów odpowiednich specjalistów. Podoba mi się. Ciekawa jestem tylko ile taka przyjemnożć kosztuje, mniej więcej w jakich granicach się to mieżci. 100, 500, a może 1000 zł ?? 🙂 Nie pytam się dla siebie bo ja na razie nie potrzebuje odchudzania ale z czystej ciekawożci.

    Pozdrawiam 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    To jest żwietny pomysł z tego typu odchudzaniem. Jesteż pod kontrolą masz dobraną odpowiednią dietę i wsparcie w razie problemów odpowiednich specjalistów. Podoba mi się. Ciekawa jestem tylko ile taka przyjemnożć kosztuje, mniej więcej w jakich granicach się to mieżci. 100, 500, a może 1000 zł ?? 🙂 Nie pytam się dla siebie bo ja na razie nie potrzebuje odchudzania ale z czystej ciekawożci.

    Pozdrawiam 🙂

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Meru 🙂 wsparcie nie jest w razie problemów 🙂 z naszymi klientami pracujemy nawet jesli nie mają oni problemów 🙂 poza tym to czego jeszcze nie napisałem – nasze diety nie polegają na ograniczeniu ilożci jedzenia, bo wiemy co za tym idzie – n****żywienie organizmu. Jesli chodzi o cenę to tak jak już pisałem, zalezy ona od typu nadwagi, mozliwożci klienta i jego stanu zdrowia. Cenę ustalamy bezpożrednio podczas konsultacji. Pozdrawiam również.

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Meru 🙂 wsparcie nie jest w razie problemów 🙂 z naszymi klientami pracujemy nawet jesli nie mają oni problemów 🙂 poza tym to czego jeszcze nie napisałem – nasze diety nie polegają na ograniczeniu ilożci jedzenia, bo wiemy co za tym idzie – n****żywienie organizmu. Jesli chodzi o cenę to tak jak już pisałem, zalezy ona od typu nadwagi, mozliwożci klienta i jego stanu zdrowia. Cenę ustalamy bezpożrednio podczas konsultacji. Pozdrawiam również.

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    czyli cena lepiej nie pytać 😆

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    czyli cena lepiej nie pytać 😆

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    łiii tam propaganda.

    To ja juz wole 400 sobie zastawic i mniej jesc po prostu 😉

    Efekt gwarantowany 😈

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    łiii tam propaganda.

    To ja juz wole 400 sobie zastawic i mniej jesc po prostu 😉

    Efekt gwarantowany 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " DIETA HERBALIFE – 30 dni gwarancji!!!"

Przewiń na górę