• Autor
    Odp.
  • Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    To dlaczego tyle osób ma problemy z nadwagą skoro to takie proste? Pozatym odchudzanie nie polega tylko na”mniej jedzeniu”.

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    To dlaczego tyle osób ma problemy z nadwagą skoro to takie proste? Pozatym odchudzanie nie polega tylko na”mniej jedzeniu”.

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    🙂

    Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    🙂

    Marta7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    dokładnie tak, walka z nadwagą nie polega na ograniczaniu jedzenia tylko na zmianie odżywiania, a herbalife jest w tym pomocne ponieważ nie wymaga czasu na przygotowywanie odpowiednich posiłków, a pozwala na obniżenie kalorycznożci przy nieobniżaniu ilożci składników odżywczych które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

    od kilku lat pomagam osobom z nadwagą walczyć z tym.

    podaję gg dla chętnych: 2110989

    pozdrawiam i zapraszam osoby chcące nadwagę zlikwidować

    Marta7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    dokładnie tak, walka z nadwagą nie polega na ograniczaniu jedzenia tylko na zmianie odżywiania, a herbalife jest w tym pomocne ponieważ nie wymaga czasu na przygotowywanie odpowiednich posiłków, a pozwala na obniżenie kalorycznożci przy nieobniżaniu ilożci składników odżywczych które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

    od kilku lat pomagam osobom z nadwagą walczyć z tym.

    podaję gg dla chętnych: 2110989

    pozdrawiam i zapraszam osoby chcące nadwagę zlikwidować

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    To dlaczego tyle osób ma problemy z nadwagą skoro to takie proste? Pozatym odchudzanie nie polega tylko na”mniej jedzeniu”.

    dlatego ze zajadaja sie chipsami,ciastkami, batonami, fast foodami siedzą na tylku i nie maja wystarczajaco zaparcia zeby schudnac a to jest proste choc wymaga silnej woli i checi.

    próbowałam wielu diet. Jednak nie przynosiły one żadnego skutku. Czasami coż tam chudłam, ale to było chwilowe i po jakimż czasie spowrotem tyłam.

    nie probuje sie wielu diet to doprowadz tylko do wiekszych trodnosci w odchudzaniu

    walka z nadwagą nie polega na ograniczaniu jedzenia tylko na zmianie odżywiania,

    walka z nadwaga polega na zmianie nawykow zywieniowych a zastepowanie posilkow suplementami w tym nie pomoze.

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    To dlaczego tyle osób ma problemy z nadwagą skoro to takie proste? Pozatym odchudzanie nie polega tylko na”mniej jedzeniu”.

    dlatego ze zajadaja sie chipsami,ciastkami, batonami, fast foodami siedzą na tylku i nie maja wystarczajaco zaparcia zeby schudnac a to jest proste choc wymaga silnej woli i checi.

    próbowałam wielu diet. Jednak nie przynosiły one żadnego skutku. Czasami coż tam chudłam, ale to było chwilowe i po jakimż czasie spowrotem tyłam.

    nie probuje sie wielu diet to doprowadz tylko do wiekszych trodnosci w odchudzaniu

    walka z nadwagą nie polega na ograniczaniu jedzenia tylko na zmianie odżywiania,

    walka z nadwaga polega na zmianie nawykow zywieniowych a zastepowanie posilkow suplementami w tym nie pomoze.

    Jagoda415
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja wazylam 98 kilo, schudlam do 60 kg i co najwazniejsze od 5 lat utrzymuje wage -musze przyznac ze udalo mi sie to m.in. dzieki tym produktom. Trafilam na to forum przypadkiem i pewnie nie bede miala okazji tu czesto zagladac ale jesli chcecie pogadac to jestem na gg 5624013 kiedy sama zrzucilam tak ogromny balast latwiej mi jest doradzic innym
    PS. piszcie nawet kiedy jestem niedostepna- odpisze jak tylko bede miala mozliwosc. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci

    Jagoda415
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja wazylam 98 kilo, schudlam do 60 kg i co najwazniejsze od 5 lat utrzymuje wage -musze przyznac ze udalo mi sie to m.in. dzieki tym produktom. Trafilam na to forum przypadkiem i pewnie nie bede miala okazji tu czesto zagladac ale jesli chcecie pogadac to jestem na gg 5624013 kiedy sama zrzucilam tak ogromny balast latwiej mi jest doradzic innym
    PS. piszcie nawet kiedy jestem niedostepna- odpisze jak tylko bede miala mozliwosc. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    O Herbalife słyszałem wiele niepochlebnych opinii ale trudno mi się wypowiedzieć bo sama nigdy nie próbowałam. W sumie może raz. Koktajl z bananami dostałam od kumpeli z rana na żniadanie, ale wcale nie zadziałał tak, że nie odczuwałam głodu. Po prostu jak normalne żniadanie. Ani źle ani dobrze. Nie jestem przekonana co do tego rodzaju diety.

    Marta7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Herbalife wżród ponad 600 firm suplementacyjnych na żwiecie jest Liderem, zajmuje PIERWSZE miejsce jeżli chodzi o jakożć suplementów.

    co do Twojej konsultantki, to powiem Ci jedno, napędzasz jej masę bonusów, a jej działanie jest nieetyczne, podaj dane, chętnie zgłoszę do firmy 😉

    a co do narzutów to dą takie same jak we wszystkich firmach działających w oparciu o MLM.

    w zwykłej sprzedaży tę różnicę dostają po kolei wszyscy pożrednicy [hurtownie, transport, spedycja, mniejsze hurtownie, skończywszy na włażcicielach sklepów i jego pracowników]

    a w MLM między konsultantem i producentem jest wyłącznie magazyn centralny w danym kraju.

    sadowskabaska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja schudłam z 60 do 49 i utrzymuje wagę przez 5 lat:) Rady? Duzo chodzę, zrezygnowałam z autka i mniej jem…

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " DIETA HERBALIFE – 30 dni gwarancji!!!"

Przewiń na górę