• Autor
    Odp.
  • asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Niestety po tej diecie fatalnie się czułam!!! Najlepszą dietą jest zdrowe odżywianie: warzywka, owoce, ciemne pieczywo, mięsko gotowane lub pieczone oczywiżcie wszystko bez tłuszczu

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja tam zawsze warzywa polewam tłuszczem rzepakowym, nie ratyfikowanym tłoczonym na zimno,pycha 😀

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Dziż dopiero II dzień I fazy tak więc począąąątki…

    Ale już dopużciłam się wczoraj występku. Zjadłam przed snem 2 malutkie ogórki żwieże z działki, które mama mi przywiozła. Nie mogłam się oprzeć, wiem że ogórki są prawie bezkaloryczne ale mimo wszystko nie jest to produkt białkowy i nie są wskazane w pierwszej fazie uderzeniowej. Tylko co tu zrobić z pełną reklamówką ogóreczków i pomidorków prosto z działki?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    To co zrobiłaż nie miało najmniejszego znaczenia 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    To super, bo wczoraj zrobiłam to samo :). Nie mogę pozwolić by mi się zepsuły.

    Włażnie zrobiłam sobie test Dukana na stronie i wyszło mi że u mnie faza ataku powinna trwać 2 dni a faza naprzemienna 29dni. Trochę długo ta 2 faza i chyba tyle nie wytrwam. Póki co 3 dzień 2 fazy, mam zamiar kontynuować do niedzieli. A potem ciąg dalszy tak długo ile dam radę.

    Nie mam wagi, ale czuję się na pewno lżejsza. W talii na pusty poranny brzuch 66cm, a było 69cm. Ale to tez może efekty a6w.

    Póki co wszystko idzie po mojej myżli 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Dzisiaj 6 dzień I fazy, a na wadze tylko 0,5 kg mniej.
    Może ta dieta dobra jest tylko dla ludzi z dużą nadwagą? No cóż nie wiem.

    Chyba zrezygnuje z niej, tzn z jakiegoż tam planu jedzenia. Może wystarczy jak nie będę jadła chleba, ziemniaków, makaronu, ryżu i przede wszystkim słodyczy i napojów słodzonych i unikała rzeczy tłustych?

    Brakuje mi owoców, ta dieta nie pozwala 🙁

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Dzisiaj 5 dzień I fazy, a na wadze tylko 0,5 kg mniej.
    Może ta dieta dobra jest tylko dla ludzi z dużą nadwagą? No cóż nie wiem.

    Chyba zrezygnuje z niej, tzn z jakiegoż tam planu jedzenia. Może wystarczy jak nie będę jadła chleba, ziemniaków, makaronu, ryżu i przede wszystkim słodyczy i napojów słodzonych i unikała rzeczy tłustych?

    Brakuje mi owoców, ta dieta nie pozwala 🙁

    0,5kg to bardzo dobry wynik i żmiało wrzucaj arbuza,truskawki itp 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    No i bryndza, na wadze tylko 0,9 kg mniej – 8 dzień diety.

    Co więcej w talii na początku bylo 69, potem 66 a teraz 68 :(. Albo źle się zmierzyłam, albo od a6w rosną mi miężnie.

    wybrałam rytm 1/1 diety, bo najłatwiejszy 🙂

    Nie jestem pewna czy mi ta dieta służy. 2 lata temu w wakacje schudłam 3kg – z racji że pisałam pracę dyplomową jadłam dużo warzyw gotowanych, nie maszczonych, nawet ziemniaki, fasolę szparagową, maliny i wszystko co było na ogrodzie itp. Moim celem było aby nie przytyć od siedzenia przed komputerem, dlatego postanowiłam jeżć więcej warzyw i ograniczać spożycie chleba, aczkolwiek na żniadanie zawsze był. Nie uprawiałam żadnych sportów i łatwiej było niż teraz. A i menu dla mnie dużo przyjemniejsze, ehh.

    Aktualizacja 9 dzień:
    na wadze 2kg mniej 😀

    duży skok od wczoraj, ale waga nie kłamie 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Stawanie na wagę i pomiary muszą iżć razem 🙂

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja zaczęłam 2 tygodnie temu i 4 kg mniej 🙂

    lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zapraszam do odwiedzenia strony: [usunięto_link]

    Klaudia87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wszystkie składniki odżywcze są człowiekowi potrzebne zarówno białka jak i węglowodany oraz tłuszcze. Już niedługo będziemy obserwować negatywne konsekwencje słynnej diety proteinowej….. Szybka utrata masy ciała nigdy nie jest korzystna- zawsze odbije się to na naszym zdrowiu.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Oj masz rację 🙂

    Klaudia87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wiem 😀 Ale niektóre osoby i tak muszą „spróbować” żeby przekonać się na własnej skórze.

    dorotaw1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    dieta proteinowa jest super ale jak przejdziesz wszystkie etapy . W moim przypadku tak nie było beczy i za to dostałam nawiązkę z 68kg. na 76kg onas

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta proteinowa"

Przewiń na górę