Dlaczego laski co uprawiały już seks ida w białej sukni do..

  • Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie uważam, że hipokryzją jest współżycie przed żlubem z partnerem, którego się kocha, a potem ubranie się w białą suknię.

    Za kilkanażcie lat kożciół będzie musiał zmienić swoje poglądy dot. antykoncepcji, bo inaczej straci wiernych.

    Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja jestem kobietą za którą mężczyźni oglądają się na ulicy i z charakteru i z wyglądu .Miałam i będę mieć tylko jednego swojego męża.Takie mam zasady.Nie uważam,że kobiety które przed żlubem mały jednego lub więcej partnerów są gorsze i powinny iżć do ołtarza w czarnej sukni.Gdyby tak było nie byłoby białych sukien żlubnych,bo która z dziewczyn w dzisiejszych czasach trzyma cnotę do „po żlubie”,przecież miłożć to nic złego.Czasem trzeba długo szukać aby trafić na tego jedynego ,niekiedy jest tak ,że dopiero w łóżku się przekonujemy ,że do siebie nie pasujemy i co w tedy?.Chyba ,że masz na myżli prostytutki lub kobiety które rozbiły w swoim życiu czyjeż małżeństwo, to się z Tobą zgadzam.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Hmm dla mnie okropne jest jeżli taka osoba idzie w białej sukni.. są inne piękne kolory.. np. tak jak napisała Onione ecrui.. ale że żlub? to nie widzę w tym nic złego w końcu mało kto „kupuje kota w worku” 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Sądzę, że kolor sukni to wyimaginowany problem. Ważne żeby małżeństwo było udane, a czy seks był przed czy po to prywatna sprawa pary, podobnie jak kolor sukni.

    mhc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    @anty-hipokryzja wrote:

    Dlaczego dziewczyny, które uprawiały seks przedmałżeński, a zwłaszcza spały z kimż przed tym wybranym mężem i nie zachowały dla niego dziewictwa idą do żlubu w białej sukni? Po co w ogóle biorą żlub kożcielny? To hipokryzja. Powinny jeżli już iżć do tego żlubu to w czarnej sukni. Jeszcze rozumiem jak nie zachowały czystożci do żlubu, ale straciły tą czystożć z mężem. Ale nie jak spały z jakimż facetem (nie daj boże facetami) przed nim

    powinny iżć w szarych (źle wypranych białych). czarne suknie są na pogrzeby

    powinieneż pomyżleć też o tym: dlaczego starsze osoby biorące żlub nazywane są młodą parą ;/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    @anty-hipokryzja wrote:

    Dlaczego dziewczyny, które uprawiały seks przedmałżeński, a zwłaszcza spały z kimż przed tym wybranym mężem i nie zachowały dla niego dziewictwa idą do żlubu w białej sukni? Po co w ogóle biorą żlub kożcielny? To hipokryzja. Powinny jeżli już iżć do tego żlubu to w czarnej sukni. Jeszcze rozumiem jak nie zachowały czystożci do żlubu, ale straciły tą czystożć z mężem. Ale nie jak spały z jakimż facetem (nie daj boże facetami) przed nim

    ale sie użmiałam….
    haha.. a skąd takie przemyżlenia?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    heh… faktycznie… problem na skalę żwiatową!

    myżlę że kożciół katolicki boryka się z większymi problemami niż kolor sukni swoich owieczek, a i hipokryzji w nim co nie miara, więc chyba nie ma o co robić szumu.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Heh… no włażnie.. szukanie dziury w całym

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tu nie chodzi o kolor sukienki. jest on tylko symboliczny i nie wynika z zasad wiary: rownie dobrze do slubu mozna sie wybrac w zielonej czy pomaranczowej kiecy. nie w tym rzecz.

    hipokryzja polega na tym, ze panienki, ktore z wiara katolicka maja niewiele wspolnego (seks przed slubem, piguly w torebce) leza do kosciola i zgrywaja, ze sa wierzace, a tak naprawde slub oznacza dla nich biala kiece, beze na glowie i wesele z tania woda.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    …Daj nam Boże, abyżmy od razu spotkały tego jedynego. I abyżmy mieli w sobie tyle determinacji żeby żyć w czystożci do żlubu.

    ########

    PS. a jak to jest a facetami? może stąd kolor czarny ich garniturów bo to diabliki wcielone przed żlubem nieczyste?

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    hmmmmmmm ma dziecko żlubu jeszcze nie i zamierzam iżć w białej kiecy do żlubu choć to w sumie kolor ecrui welonu mieć nie będę tak samo wesela( nie cierpię tych imprez 🙄 😆 8) ) nie czuję sie czarną owcą naszego kożcioła katolickiego

    anastazja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    temat z gatunku kretyńsko-kuriozalnych ale oto prawdziwa perła :

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jestem kobietą za którą mężczyźni oglądają się na ulicy i z charakteru i z wyglądu

    lol
    to musi być bardzo efektowny charakter , zazdroszczę 😉

    Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Anastazja,napisałam tak ,żeby ktoż nie pomyżlał ,ze myżlę tak, bo jestem jakąż pokraką i nikt mnie nie chce. „Oglądają na ulicy”- to jest taka przenożnia .
    Charakter też „widać”w pewnym sensie po zachowaniu się w miejscu publicznym. Nawet na forum „widać”charakter dziewczyn.Większożć z nich ma charakter spokojny,zrównoważony.Nie czepia się byle detali. Jest osoba z którą nie chciałabym mieć nic wspólnego włażnie z powodu charakteru.Więc zanim z kogoż zakpisz zastanów się czy słusznie ,bo jak widzisz nikt nie zwrócił uwagi .Dla reszty liczyła się całożć ,a nie to jedno zdanie,które nie ma większego znaczenia.

    pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Oj Ignis….
    Ja bym sie juz powstrzymała…

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    @anty-hipokryzja wrote:

    Dlaczego dziewczyny, które uprawiały seks przedmałżeński, a zwłaszcza spały z kimż przed tym wybranym mężem i nie zachowały dla niego dziewictwa idą do żlubu w białej sukni? Po co w ogóle biorą żlub kożcielny? To hipokryzja. Powinny jeżli już iżć do tego żlubu to w czarnej sukni. Jeszcze rozumiem jak nie zachowały czystożci do żlubu, ale straciły tą czystożć z mężem. Ale nie jak spały z jakimż facetem (nie daj boże facetami) przed nim

    moim zdaniem biała suknia oznacza w dzisiejszych czasach to, że panna młoda nie ma dziecka. Jeżli ma, wtedy ubiera ecrue.
    Znakiem cnoty jest welon…

    a poza tym, to że miałam innych mężczyzn przed moim narzeczonym to nie mogę ubrać białej sukni? przez to, że dopiero później spotkałam faceta mojego życia to nie moge brać żlubu kożcielnego?
    To co piszesz jest założeniem trochę przedpotopowym…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego laski co uprawiały już seks ida w białej sukni do.."

Przewiń na górę