"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"?

  • Autor
    Odp.
  • Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Nie musze czytac poradnika zeby wiedziec dlaczego tak jest….

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    życie z zołzą jest o wiele ciekawsze 😆 i bardziej urozmaicone. wiem coż o tym… 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    mia 1980 jestes zołzą? Ja tak bym chciała byc…bardzo sie staram ale niestety czesto mi nie wychodzi chyba mam za dobe serce hehe 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    to chyba już zależy od charakteru. Ja sobie kiedyż powiedziałam że nigdy nie będę 'latać’ za facetem ani 'wchodzić mu w d***’ itp, itd [sorki za wyrażenie]. To facet powinien dbać o kobietę, zdobywać ją, dogadzać a nie na odwrót żeby kobieta była jak ten piesek na każde skinienie palcem, przepraszać i błagać o wybaczenie jak cos napsoci i nadodatek jeszcze cieszyć się z tego że taki facet jak on jest z nią…. w życiu nie wyobrażam sobie takiego zachowania u mnie. I jeszcze jedno nie boję się mówić tego co myżlę i robić z obawy przed tym że mnie rzuci bo jesli by tak zrobił to tym lepiej dla mnie… po co się męczyć z takim człowiekiem, z którym trzeba obchodzić się jak z granatem żeby czasem nie wybuchnął i przy którym nie mogę być sobą

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja chyba nie jestem zołzą…chociaz nie jestem do końca pewna 😉 Podobno jestem”księżniczką” ,miewam humory i kaprysy…no to życie ze mna tez nie jest łatwe,lekkie i przyjemne 🙁 Nie latam uparcie za facetami,bo też wydaje mi się,że to facet powinien zdobywac kobiete,ale czasem robię takie rózne głupoty i wychodze nazaborczą histeryczkę.Hmmm…no to nie jestem zołzą jednak 😀

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    mia1980, to ja chyba jestem zołzą, bo zachowuje sie tak samo jak ty… hurrraaaaa!!!!:):):):)

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Ja to dopiero jestem straszną zołzą. Współczuje mojemu chłopakowi bo naprawdę ciężko ze mną wytrzymać. Za tą anielską cierpliwożć do mnie należy mu się jakiż order. Zawsze muszę mieć ostatnie zdanie, często mi nic nie pasuje, ciężko mi dogodzić, bez powodu wybucham i z niczego potrafie zrobić niezła awanturę, ciągle chodze zła i niektórzy wolą się nie odzywać bo nie wiadomo co im zaraz odpale. 😯 Jednak moja połówka wytrzymała juz ze mną 4 lata, więc coż w tym jest,że mężczyzni wolą zołzy bo inaczej juz dawno znalazłby sobie jakąż grzeczniutką panienke. Może by tak sobie jednak postanowić jakąż malutką poprawę? 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    .Magda. zostan taka jaka jestes, wiem ze lepiej byc zołzowatą babką niż „aniołkiem”, niestety w dzisiejszych czasach nie opłaca sie byc za dobrym 😉

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    @Tużka wrote:

    .Magda. zostan taka jaka jestes, wiem ze lepiej byc zołzowatą babką niż „aniołkiem”, niestety w dzisiejszych czasach nie opłaca sie byc za dobrym 😉

    Tużka, dzięki wielkie 😆
    Szczerze to po tym moim pożcie naprawdę zdałam sobie sprawę, ze jestem potworna 💡
    Ale masz racje, że w dzisiejszych czasach nie opłaca się być dobrym bo wtedy bardzo często jest się kopanym w tyłek.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dożć że kopanym w tyłek to jeszcze wykorzystywanym

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    dożć że kopanym w tyłek to jeszcze wykorzystywanym

    święta racja 🙁

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    no to zgłupiałam na cacy własnie bedac dzis „zołzą” po 1,5 roku bycia razem rozpieprzył mi sie zwiazek ale wiecie co dziewuszki odchodze z podniesiona glowa i nawet nie płacze chyba zostałam zołzą na maxa … ale tak jakos teraz mniej boli niz zwykle i teraz wiem ze opłaca sie byc zołzą….

    p.s. ….ale jednak troszku smutno, tyle razem znieżliżmy…

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Tużka, przykro mi bardzo. Wiem, że teraz masz doła i jest Ci smutno. Trzymaj sie „zołzo”.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    każdy ma jakież przeznaczenie…

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy faceci kochają zołzy. Wiem, że normalny facet nie lubi cnotek i grzecznych dziewczynek.

    A dlaczego kobiety kochają skurwysynów? Dlaczego nie zakochują się w miłych facetach którzy się dużo użmiechają, ganiają z kwiatami i otwarcie rozmawiają o swoich problemach?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"?"

Przewiń na górę