Dlaczego nie robi się dobrych komedii?

  • Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dlaczego nie robi się takich komedii jak kiedyż? Pamiętacie, jeszcze 10 czy 15 lat temu film komediowy miał do opowiedzenia ciekawą historię, pokazywał interesujących bohaterów, miał dobrze napisany scenariusz i żwietne role. A teraz? Jak sobie obejrzę dzisiejsze „komedie”, no to po prostu tragedia. Zamiast filmu pokazują zbieraninę gagów, w ogóle nie powiązanych w fabułę, do tego wulgarnych i mało zabawnych. Żenujących. Dlaczego musi tak być?!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Dla mnie dzisiejsze komedie sa po prostu kretynskie, ale sa robione dlatego ze sie sprzedaja… Moj chlopak lubi ogladac, dla mnie sa malo zabawne, ale coz zrobic… 😕

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Czerwona, zemżcij się i każ mu oglądać romansidła! ;P Albo przynajmniej komedie romantyczne, też mu się zapewne nie podobają. Nie będziesz się sobrze bawić, ale czyż zemsta nie jest słodka? 😉

    A poważniej, masz rację, komedie się sprzedają i dlatego się je kręci na takim poziomie, na jakim są widzowie. Masówka dla debili innymi słowy. Jedyne interesujące komedie wychodzą z tzw. wytwórni niezaleznych; pamiętasz Bezdroża? Małą miss? Albo taki film Wpadka, który obecnie wychodzi, też niskobudżetowy i też zabawny. W kinie hollywoodzkim dobrych komedii już nie ma, także/szczególnie romantyczych. Pamiętasz Zieloną karte? To byo coż!! Lub Dzień żwistaka – dla jednych bardzo irytujący film, dla innych klasyk!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Czerwona, zemżcij się i każ mu oglądać romansidła! ;P Albo przynajmniej komedie romantyczne, też mu się zapewne nie podobają. Nie będziesz się sobrze bawić, ale czyż zemsta nie jest słodka? 😉

    A pewnie ze ogladamy razem komedie romantyczne, on nie ma nic do gadania 🙂 Ja tez mam prawo wybierac raz na jakis czas co bedziemy ogladac hehe 😛
    Niektore mu sie nawet podobaly 😉

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    😀 Które mu się podobały??
    To rzadkożć, żeby facetowi spodobała się komedia romantyczna. Mój ich nie trawi, spodobała mu się tylko Amelia i włażnie niedawno Wpadka, ale obie mają w sobie coż z dramatu obyczajowego obok tego że są zabawne i romantyczne. Zapewne włażnie dlatego uczynił dla nich wyjątek.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Dwie na podstawie powiesci Grocholi, z tego co pamietam to „Nigdy w zyciu” i „Ja wam pokaze” 😉

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    O, a ten serial Grocholi na TVP oglądacie?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mnie się podobało wbre pozorom „Ja Wam pokażę”

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    O, a ten serial Grocholi na TVP oglądacie?

    Jaki serial Grocholi? Pierwsze slysze 😯

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Chodzi o serial „Nigdy w życiu”. Dla mnie to bezsens po pełnometrażowym filmie i książce robić serial

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    W pełni podpisuję się pod zdaniem Zielonookiej

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A to nie wiedzialam…. A aktorzy maja byc ci sami?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zupełnie inni. Jungowska gra tam Judytę, a reszty nie pamiętam:)

    iSis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Może dlatego, że dzisiejsze komedie tworzy się głównie dla młodszej publiki, a ta nie wymaga więcej niż zabawy, skoncentrowanej na gagach kiblowych i związanych z seksem (proszę o wybaczanie, piszę o masie, nie o jednostkach, którym do szczężcia co innego potrzeba).

    Serial o książce Grocholi? Z Jungowską? Ojej, będzie się z czego żmiać 😀

    Katsumo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Obecnie kręci się wszystko na jedno kopyto;) Wchodzę ostatnio na stronkę sklepu vivid.pl i na 4/6 przeczytanych komedii można odgadnąć jak się skończy;) Co nie zmienia faktu, że sprzedają się one żwietnie;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego nie robi się dobrych komedii?"

Przewiń na górę