• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dziecko

    Pisząc do kogoż dziecko starasz się dowartożciować?Zgrywać poważną? Jak mam to ro zumieć. Chyba brak ci pewnożci siebie i stąd ta wyniosłożć :]

    [usunięto_link] wrote:

    to akurat zdanie bylo w nawiasie, jakbys nie zauwazyla- na pytanie odpowiedzialam konkretnie.

    Odpowiedziałaż konkretnie, ale zdanie w nawiasie czy bez, napisałaż o swoim misiaczku, któremu się podobasz czy tak czy takhihihih :] Co zupełnie nie ma tu nic do rzeczy! :] Więc po raz kolejny chciałaż się dowartożciować?!

    [usunięto_link] wrote:

    wez nie udawaj, ze mocna „w gebie” jestes,

    Wiesz nie udaje. Jeżli napisałam coż takiego, po czym stwierdziłas, ze taka jestem, to wedługo ciebie taka jestem. Jeżli według ciebie to nie było nic „mocnego”, to nie było. Proste 😀 Napisałam to co czułam.
    [usunięto_link] wrote:

    bo tylko sie kompromitujesz.

    Assha widzę, że dużo osób na tym forum się według ciebie kompromituje. 😆
    Dla mnie to nie była kompromitacja. A jeżli już to skompromitowanie cieibe.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:


    pielegnacja drogeryjna dlugim wlosom nie wystarcza-krotkie, regularnie przycinane wlosy stale, na biezaco pozbawiane sa przez fryzjera zniszczonych koncow. dlugie wlosy przeciwnie. rosna, rosna i sa znacznie dluzej niz krotkie wlosy narazane na zniszczenia.

    a inwestycja w profesjonalna pielegnacje to jednak spory wydatek.

    i pozniej widzi sie laski z wlosami owszem dlugimi, ale z pedzlami rozdwojonych koncowek, suchymi, puszacymi sie, bez blasku…

    oj wiem coż o tym… ale-moim zdaniem-akurat taka inwestycja bardzo się opłaca. zadbane-zdrowe włosy są niemałą ozdobą… cóż… wyglądają po prostu estetycznie, i z pewnożcią się wyróżniają…

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Zależy od tego jakie komu pasują ale zasadniczo DŁUGIE!! 🙂 Długie piękne włosy są NAJŁADNIEJSZE!

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    @Józia wrote:

    nieużywanie su szarki i prostownicy rzeczywiżcie duzo daje.
    Nie mogę patrzeć na laski, z cieniutkimi włoskami, które za wszelką cene potrzebuja sztucznych drutów na głowie i palą te włosy niemiłosiernie. Po 40stce będą sobie pluły w brode. Trzeba kombinować z fryzurą tak, żeby wymagała ona jak najmniejszego ingerowania (Suszarki, pianki itd). Na takie fryzurki można sobie pozwalać czasem, ale nie codziennie! 😕

    tutaj się zgadzam, kiedyż często prostowałam włosy, teraz od tego odeszłam i moje wyglądają o niebo lepiej… fryzurę mam taką, że tylko umyję włosy, wklepię odżywkę, wysuszę i jestem gotowa, zero prostowania, kręcenia, lakierów, żelu itp…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    miałam kiedyż długie włosy, wtedy poznałam się z moim męzczyzną, ale podsunał mi pomysł żebym żcieła, i tak zrobiłam i bardziej Mu sie podobam i sobie tak samo, moje włosy najdłuzsze warstwy siagają troszke krócej niż do ramion a najkrótsze gdzież do oczu, mam mocno pocieniowane. Mój nie każe mi zapuszczać bo mówi że bardzo Mu sie w takich podobam.Ja w sumie chciałabym zapużcic, ale troszke inaczej niz wtedy kiedy miałam długie. Bardzo mi sie podobaja pocieniowane włosy, a co mi sie nie podoba? bardzo długie włosy, jednej gługożci( nie pocieniowane)

    milkajolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja wole dlugie:)
    i domyslam sie ze wiekszosc facetow tez woli dlugie 🙂

    justka2805
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    włosy miałam najróżniejszej długożci choć zawsze mój mężczyzna był przeraźony jak słyszał słowo fryzjer i stwierdzał, że mogę je podciąc ale nie żciąć 🙂 i notorycznie bawił się moimi włosami, co zreszta uwielbiałam i wuielbiam 🙂 Z iloma facetami rozmowiałam każdy zdecydowanie mówił, że długie ale to jak wychodzi to inna kwestia. Najważniejsze jest by się jego kobieta dobrze czuła w takiej czy innej fryzurze. Z długożcią włosów jest jak z tym jaki kolor preferują – jkedni wola blondynki długowłose inni krótkowłose brunetki.

    daknez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Nie wyobrażam sobie siebie w długich włosach. Za dużo z tym pracy, a ja nie jestem cierpliwym facetem 😀 Zdecydowanie wolę krótkie włosy.

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    .

    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów.

    Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto.

    Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Lubię krótkie 😉 nawet bardzo

    ale teraz zdecydowanie zapuszczam

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długie czy krótkie włosy?"

Przewiń na górę