Długotrwały seans erotyczny

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Lubicie? Umiecie? Cenicie? Smakujecie? Co powiecie?

    Najmocniej chcę podkreżlić, że chodzi o ˜seks z miłożci, a nie o jedynie techniczne połączenie genitaliów damsko-męskich. Chociaż¦ na pewno są tu też miłożnicy ˜seksu dla seksu¦ Ja tego nie potrafię. Ale jeżli Wy tak “ to też posypcie tu, moi Drodzy “ kaskadą wypowiedzi! Bardzo proszę¦

    Otóż na początek ˜długotrwałego seansu nocnego “ polecam POZYCJĘ X. Bardzo cenne ustawienie, które rodzi wiele innych. Jak Pani Matka długotrwałej nocy w długotrwałym obopólnym zauroczeniu¦

    Optymalna przy długim, powolnym stosunku. Kobieta siedzi okrakiem na mężczyźnie ku niemu twarzą, a członek tkwi głęboko w pochwie. Następnie ona kładzie się do tyłu, tak iż głowa oraz tułów każdego partnera znajdują się między rozłożonymi szeroko nogami drugiego¦ i oboje sobie splatają dłonie. Wciąż powolne, skoordynowane ruchy obrotowe utrzymują go przez dłuższy czas w stanie olbrzymiej erekcji¦ Ją zaż “ na pograniczu szaleńczego orgazmu, tuż tuż! Żeby p****żć do innych pozycji, jedno z nich musi się po prostu podnieżć “ nie rozłączając z drugim¦ I tak aż do brzasku¦ Następnie wspólne żniadanko o 10-tej jest jak zakwitłe łąki na wiosnę!… Wcale nie namawiam¦

    PS. Aaa, dajcie spokój “ przećwiczcie i walcie tu liczne posty o Waszym długotrwałym seansie erotycznym. Jestem szalenie ciekaw! Ja lecę! Jak na razie odechciało mi się klawiatury¦ Ale zachęcam¦

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Najlepsze fragmenty:
    [usunięto_link] wrote:

    Otóż na początek ˜długotrwałego seansu nocnego “ polecam POZYCJĘ X. Bardzo cenne ustawienie, które rodzi wiele innych. Jak Pani Matka długotrwałej nocy w długotrwałym obopólnym zauroczeniu¦

    Wciąż powolne, skoordynowane ruchy obrotowe utrzymują go przez dłuższy czas w stanie olbrzymiej erekcji¦ Ją zaż “ na pograniczu szaleńczego orgazmu, tuż tuż!

    Następnie wspólne żniadanko o 10-tej jest jak zakwitłe łąki na wiosnę!…

    Wcale nie namawiam¦

    Jak na razie odechciało mi się klawiatury¦ Ale zachęcam¦

    😆 😆 😆

    ps. Ty naprawdę jesteż facetem? Piszesz jak baba. 😈 W dodatku wyjątkowo egzaltowana. 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Olguż wrote:

    ps. Ty naprawdę jesteż facetem? Piszesz jak baba. 😈 W dodatku wyjątkowo egzaltowana. 😉

    Olguż, to były prawie dosłowne cytaty z najwybitniejszego bodajże obecnie seksuologa polskiego – Lwa Starowicza 😆 Myżlisz, że on jest 'babą’? 🙄 O kurde, a kim Ty jesteż, Kochanie? 😉

    Wiesz, ja to jednak autentycznie przeżyłem, a Ty?
    Zmyżlasz, czy Ci się wydaje? 😀

    PS Opowiedz może lepiej o swoich dożwiadczeniach, bo negować każdy głupek potrafi!!

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @Olguż wrote:

    ps. Ty naprawdę jesteż facetem? Piszesz jak baba. 😈 W dodatku wyjątkowo egzaltowana. 😉

    Olguż, to były prawie dosłowne cytaty z najwybitniejszego bodajże obecnie seksuologa polskiego – Lwa Starowicza 😆 Myżlisz, że on jest 'babą’? 🙄 O kurde, a kim Ty jesteż, Kochanie? 😉

    Wiesz, ja to jednak autentycznie przeżyłem, a Ty?
    Zmyżlasz, czy Ci się wydaje? 😀

    PS Opowiedz może lepiej o swoich dożwiadczeniach, bo negować każdy głupek potrafi!!

    Ja odniosłam się do wszystkich Twoich wypowiedzi na tym forum, do Twojego stylu wypowiedzi- każda z nich jest dosłownym cytatem z Lwa Starowicza? 😆

    Myżlę, że on jest facetem.

    Ty za to piszesz jak egzaltowana panienka. 😀

    Naprawdę- gratuluję, że udało Ci się dożwiadczyć seksu. Możemy sobie ręce podać- ja też miałam okazję. 😆

    Pytasz kim jestem- na pewno nie Twoim kochaniem, a oprócz tego stuprocentową kobietą. 🙂

    Nie muszę opisywać na forum swoich nocy z facetem. Nie poczuję się przez to lepiej, przyjemnożć sprawiają mi zupełnie inne rzeczy. 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Olguż wrote:

    Ja odniosłam się do wszystkich Twoich wypowiedzi na tym forum, do Twojego stylu wypowiedzi- każda z nich jest dosłownym cytatem z Lwa Starowicza? 😆

    A skądże znowu – po prostu w wielu przypadkach Lew Sarowicz ma w moim życiu rację…. 😆

    @Olguż wrote:

    Ty za to piszesz jak egzaltowana panienka. 😀

    Myżlę, że to są Twoje egzaltowane fobie, albo neurozy – powiedz czego Ci brakuje w życiu… to może Ci dopomogę 😉

    @Olguż wrote:

    Naprawdę- gratuluję, że udało Ci się dożwiadczyć seksu. Możemy sobie ręce podać- ja też miałam okazję. 😆

    Co Ty powiesz!? Nic dotąd jeszcze nie powiedziałaż! Cały czas chcesz mnie pobić! Raczej się skup na tym 'dożwiadczeniu seksu’…. Więc?… Jakie je masz?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Myżlę, że to są Twoje egzaltowane fobie, albo neurozy – powiedz czego Ci brakuje w życiu… to może Ci dopomogę 😉

    Co Ty powiesz!? Nic dotąd jeszcze nie powiedziałaż! Cały czas chcesz mnie pobić! Raczej się skup na tym 'dożwiadczeniu seksu’…. Więc?… Jakie je masz?

    😯 😯 😯 😆 😆 😆

    Ja Cię chcę pobić? 😆

    I Ty mi chcesz pomagać. 😆

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    ej ej, czuję jakby powróciły czasy Maariolki tylko rzecz jasna , na troszkę wyższym poziomie.
    Olguż co Cię ugryzło?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    za mna juz od dawna chodzi pomysl, zeby zalozyc watek o kolesiach na tym forum. bo co: mamy tu takich palajacych nienawiscia do kobiet, ogarnietych obsesja blony i wreszcie: slodkiego, rozlazlego facecika, ktory w kazdy watek zalewa swoimi glupawymi radami byle tylko nabic sobie wiecej postow i w tym samym celu stwarza mnostwo wtornych watkow.

    nie martw sie, olgus…w watku o platnej randce zasugerowal, ze mnie zna i ze tez bym komus przywalila:))))

    normalni faceci nie zasmiecaja kobiecych forow grafomanskimi wypocinami przypominajacymi tworczosc egzaltowanej gimnazjalistki. mi by w takiej sytuacji bylo za mojego mezczyzne po prostu wstyd.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    za mna juz od dawna chodzi pomysl, zeby zalozyc watek o kolesiach na tym forum. bo co: mamy tu takich palajacych nienawiscia do kobiet, ogarnietych obsesja blony i wreszcie: slodkiego, rozlazlego facecika, ktory w kazdy watek zalewa swoimi glupawymi radami byle tylko nabic sobie wiecej postow i w tym samym celu stwarza mnostwo wtornych watkow.

    normalni faceci nie zasmiecaja kobiecych forow grafomanskimi wypocinami przypominajacymi tworczosc egzaltowanej gimnazjalistki. mi by w takiej sytuacji bylo za mojego mezczyzne po prostu wstyd.

    Rzeczywiżcie, mogłybyżmy się zastanowić, co facetów przyciąga na forum dla kobiet, co im daje pisanie tutaj i wreszcie… dlaczego nie ma tu żadnego interesującego faceta (biorąc pod uwagę tych, którzy udzielają się aktywnie). Może po prostu fajni faceci nie spędzają wielu godzin na babskim forum, chwaląc się tym, że ich panny nie noszą majtek albo, że starcza im sił na seks do białego rana, a pozycja na pieska cudownie wyraża duszę. 😉 I może fajni faceci nie nadają na forum o tym, że desperacko próbują przeżyć swój pierwszy raz, albo że dziewczyny bez błony są mniej wartożciowe… 😆
    Cóż, chyba włażnie taki można wysnuć wniosek. 8) Bo Miszczu jako, że był/jest fajnym facetem, nie wytrzymał na tym forum dłużej i po prostu poszedł na piwo. 😆

    Ja również nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc, żeby mój facet miał w ten sposób spędzać wolny czas.

    [usunięto_link] wrote:

    nie martw sie, olgus…w watku o platnej randce zasugerowal, ze mnie zna i ze tez bym komus przywalila:))))

    😆 😆
    Nooo tak, a ja mam egzaltowane fobie i neurozy i na pewno czegoż istotnego mi brakuje w życiu.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    za mna juz od dawna chodzi pomysl, zeby zalozyc watek o kolesiach na tym forum. bo co: mamy tu takich palajacych nienawiscia do kobiet, ogarnietych obsesja blony i wreszcie: slodkiego, rozlazlego facecika, ktory w kazdy watek zalewa swoimi glupawymi radami byle tylko nabic sobie wiecej postow i w tym samym celu stwarza mnostwo wtornych watkow.

    nie martw sie, olgus…w watku o platnej randce zasugerowal, ze mnie zna i ze tez bym komus przywalila:))))

    normalni faceci nie zasmiecaja kobiecych forow grafomanskimi wypocinami przypominajacymi tworczosc egzaltowanej gimnazjalistki. mi by w takiej sytuacji bylo za mojego mezczyzne po prostu wstyd.

    Żadna tam obsesje, po prostu normalne dla prawiczków podejżcie 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A ten znowu swoje…
    A Twoje podejżcie nie jest normalne,wybacz:D

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Żadna tam obsesje, po prostu normalne dla prawiczków podejżcie 😉

    Nie każda osoba, która jest dziewicą/prawiczkiem nie wyobraża sobie bycia z kimż, kto ma już jakież dożwiadczenie. Tym bardziej w pewnym wieku- ciężko już znaleźć partnera z zerowym dożwiadczeniem. 😉

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Wiadomo,że fajnie jak się jest młodym miec partnera prawiczka/dziewice.Ale zauwaz,zasadniczy,ze nie kazdy ma obsesje na tym punkcie i potrzebe rozpisywania o tym gdzie sie da.Zreszta wiele moich kolezanek dziewic chciałoby doswiadczonego mezczyzne,zeby wszystko poszło sprawnie,tak samo wielu chłopców marzy o utracie dziewictwa ze starsza od nich kobieta.Ty masz z tym problem to nie znaczy,ze mozesz uogólniajac tak sie usprawiedliwiac.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Dziewczyny, dziewczyny¦ wyluzujcie! Widzę, że wzrosła Wam mocno temperatura, co zawsze jest niebezpieczne¦ Oczywiżcie temperatura wypowiedzi “ dodam pospiesznie, byżcie znowu czegoż nie przeinaczyły! Spoko, spoko, spoko¦ Myżlę, że takie ogniste emocje, a szczególnie zacietrzewienie “ są złym doradcą rozsądku, zwłaszcza u kobiet.

    Ja ˜pisania na forum nie traktuję żmiertelnie poważnie. Odetchnijcie z ulgą. To dla mnie rodzaj szczególnego dialogu, w którym fajnie mieć dystans do spraw i dużo, dużo humoru. Poza tym nie lubię schematyzmu i suchych treżci, że ktoż poda temat, a po nim leją się dziesiątki półgębkiem wypowiedzianych potwierdzeń lub zaprzeczeń, bez poszerzenia, bez wniesienia czegoż od siebie. A tu¦ nie daj Boże, gdy ktoż zmieni takt! Całe strony wtedy nie na temat, tylko kanibalistyczne obżarstwo nad nim!

    Odnosi się to zwłaszcza do problematyki seksu, która “ myżlę “ domaga się wręcz z natury jakiegoż ˜emocjonalnego zabarwienia w tekstach¦ Przy omawianiu poszczególnych problemów, a jeszcze bardziej przy dzieleniu się jego osobistym przeżywaniem. No bo, przecież seks “ jest nie tylko do technicznego uprawiania i czy należy wziąć pigułkę, czy nie, mam rację? Takie poważne, ale ciepłe pogawędki o sprawach damsko-męskich “ uważam “ są bardzo wartożciowe i dają na pewno wiele nowej wiedzy od innych, albo są inspiracją dla własnego życia. Stąd specyfika moich wypowiedzi. Bo ja wiem, czy one są egzaltowane? Czynię to z przyjemnożcią, ale bardzo na luzie. Po prostu przy tym też odpoczywam¦ W każdym razie na razie, hehehe, nie widzę i nie czuję żadnej groźnej u mnie egzaltacji! Wow!

    Dlaczego piszę na ˜babskim forum?… Myżlałem, że to zupełnie jasne! Zresztą już gdzież o tym mówiłem. Otóż, by lepiej poznać ów ˜babski punkt widzenia, a najogólniej ujmując “ mentalnożć lub ˜żwiat kobiety kobiety w najprzeróżniejszych indywidualnożciach. W ogóle zresztą jestem ciekaw ludzi. Na forum, gdzie jesteżmy w miarę bezpiecznie anonimowi i możemy mówić nawet o bardzo osobistych, intymnych sprawach “ jest to wyjątkowo ciekawe i pożyteczne. Ale oczywiżcie nie zamierzam zamieszkać tu na zawsze! Nie martwcie się.

    Jeszcze jedno. Czy pisanie w ˜Obcasach jest męskie, czy niemęskie¦ uważam za absolutny i żmieszny bezsens! W tych czasach, takie idiotyczne i “ wybaczcie – starożwieckie podchodzenie do sprawy zadziwia! Haha¦ Nie ma miejsc do rozmowy “ bardziej męskich i bardziej kobiecych¦ Są tylko nieudolnożci naszego dopasowywania się do sytuacji¦

    Wiecie co? Nie chce mi się w tej chwili usprawiedliwiać. Zaczyna mnie pomału brzydzić to ciągłe krytykanctwo co poniektórych. Lepiej popiszcie np. tutaj o ˜długich nocach erotycznych, które przyczyniają się do pogłębienia więzi w parach, niż trwonić czas na nic nie dające przepychanki o jakoby idiotycznych, rozlazłych facetach, którzy na dobrą sprawę chcą Was¦ po prostu uszczężliwić. Wciąż jeszcze uważam, że po to jest forum, by się dzielić, rozmawiać, poznawać prawdę “ tę obiektywną, ale i subiektywną¦

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    A ten znowu swoje…
    A Twoje podejżcie nie jest normalne,wybacz:D

    To nic dziwnego, że prawiczek marzy o dziewicy. Nawet jak mam na tym punkcie obsesję, to póki co mi z tym dobrze, bo dzięki temu mam szansę znaleźć kobietę z możliwie skromną przeszłożcią 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długotrwały seans erotyczny"

Przewiń na górę