• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Wiadomo,że fajnie jak się jest młodym miec partnera prawiczka/dziewice.Ale zauwaz,zasadniczy,ze nie kazdy ma obsesje na tym punkcie i potrzebe rozpisywania o tym gdzie sie da.Zreszta wiele moich kolezanek dziewic chciałoby doswiadczonego mezczyzne,zeby wszystko poszło sprawnie,tak samo wielu chłopców marzy o utracie dziewictwa ze starsza od nich kobieta.Ty masz z tym problem to nie znaczy,ze mozesz uogólniajac tak sie usprawiedliwiac.

    Widzisz, bo ci chłopcy nie chcą stracić dziewictwa z miłożci, ale chcą to zrobić bez zobowiązań z dojrzałą kobietą. Czasem mam takie fantazje, ale wybacz, czekam na miłożć, a nie na dożwiadczoną nauczycielkę

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ten znowu swoje…
    A Twoje podejżcie nie jest normalne,wybacz:D

    To nic dziwnego, że prawiczek marzy o dziewicy. Nawet jak mam na tym punkcie obsesję, to póki co mi z tym dobrze, bo dzięki temu mam szansę znaleźć kobietę z możliwie skromną przeszłożcią 😉

    Zasadniczy, skoro tak, to w jakim celu w każdym temacie o seksie, jakikolwiek by nie był “ w nieskończonożć safandulisz o tym? Pogadaj może o innych sprawach życiowych, a przynajmniej o innych aspektach seksu.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    myżlę, że ta rozmowa z zasadniczym jest na następnym z kolei wątku niepotrzebna. zasadniczy ma już kilka wątków ze swoimi przemyżleniami na temat dziewic, prawiczków, seksu, patologii, więc można tam się dalej rozwodzić na tymi problemami, a nie zażmiecać kolejnego tematu.
    i nie mówię tego, bo lubię się trzymać się żelaznych reguł wypowiadania się w temacie, tylko dlatego, że jak otwieram jakiż wątek, to chciałabym poczytać na temat, a nie kolejną przepychankę słowną.

    tyle z mojej strony,
    A.

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Wiadomo,że fajnie jak się jest młodym miec partnera prawiczka/dziewice.Ale zauwaz,zasadniczy,ze nie kazdy ma obsesje na tym punkcie i potrzebe rozpisywania o tym gdzie sie da.Zreszta wiele moich kolezanek dziewic chciałoby doswiadczonego mezczyzne,zeby wszystko poszło sprawnie,tak samo wielu chłopców marzy o utracie dziewictwa ze starsza od nich kobieta.Ty masz z tym problem to nie znaczy,ze mozesz uogólniajac tak sie usprawiedliwiac.

    Widzisz, bo ci chłopcy nie chcą stracić dziewictwa z miłożci, ale chcą to zrobić bez zobowiązań z dojrzałą kobietą. Czasem mam takie fantazje, ale wybacz, czekam na miłożć, a nie na dożwiadczoną nauczycielkę

    Zasadniczy, zakochasz się to nie będziesz myżlał tylko o tym czy ona jest dziewicą czy nie !!! To jest cholernie płytkie z Twojej strony …
    Każdy ma jakąż przeszłożć!, a swojej przyszłej kobiety nie będziesz miał prawa z niej rozliczać.
    Zresztą myżlisz, że kobieta która była z jednym i tylko z jednym mężczyzną nie myżli jak to jest z innym ?? !!! I nie chodzi tu o miłożć…
    Jak ktoż kogoż kocha to nie zdradzi, czy miał przedtem jednego czy więcej partnerów!.
    A czym jest dla Ciebie skromna przeszłożć ?? ;/

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Może nie będę rozwalał tematu. Napiszę tylko, że póki co bałbym się faktu, że dziewczyna z kimż już seksualnie obcowała

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    Może nie będę rozwalał tematu. Napiszę tylko, że póki co bałbym się faktu, że dziewczyna z kimż już seksualnie obcowała

    A to już inna bajka ;p hehe
    Jeżeli chodzi Ci o to , że ona będąc z Tobą będzie myżleć o jakimż poprzednim to masz mylne pojęcie ;p
    Ja np swojego poprzedniego partnera totalnie wymazałam ze swojej pamięci… jest dla mnie w tej chwili osobą obojętną i nie wyobrażam sobie żebym mogła go wspominać :/ zresztą nie było czego 😀

    A gdyby mi mój przyszły partner wyrzucał „poprzedniego” to byłoby mi cholernie przykro ! Facet ma mnie szanować i jeżeli mu się nie podoba, że miałam przed nim partnera to niech spada na drzewo …

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Przejdźmy lepiej tu:
    [usunięto_link]
    Wiesz, ale Twój obecny partner pewnie też prawiczkiem nie był, ale nie rozbijajmy tematu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długotrwały seans erotyczny"

Przewiń na górę