Do czego służy telefon?

  • Autor
    Odp.
  • Johnson
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Odpowiedź raczej prosta „do dzwonienia”, ale w czasach kiedy telefon to już taki trochę mniejszy komputer do czego przede wszystkim wykorzystujecie telefon?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja wciąż i nadal do dzwonienia i pisania smsów. Do niczego więcej mi raczej nie potrzebny…

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Moja koleżanka na gwiazdkę dostała telefon LG BL40 o przekątnej 4 cali i w jej przypadku telefon o tak dużym ekranie służy idealnie do oglądani filmów i przeglądania stron www, sporo osób kupuje równiez telefony ze wględu na dużo ilożć Mpix do robienia fotek zamiast aparatu cyfrowego!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Dla mnie telefon mimo wszystko nadal służy tylko do dzwonienia i pisania smsów. Nie korzystam z żadnych innych jego funkcji, w zasadzie to nawet rzadko kiedy używam „aparatu fotograficznego” w telefonie. Chociaż znam osoby, które przz telefon rozmawiają na gg itp 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ja stwierdziłam ze potrzebuje dobrego apartu w telefonie, bo jak ide na jakąs imprezę to nigdy nie biorę cyfrówki żeby jej nie zniszczyć albo nie zgubić (wiecie jak to bywa na imprezach), a oglądając fotki z takich imprez jest miło, dlatego zamierzam kupić LG Ku990 bo robi dobre fotki a do tego jest teraz bardzo tani.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Odkurzam temat. Może coż się zmieniło? Kolejne firmy otwierają „sklepy” z aplikacjami, więcej ofert pojawia się też w sieci. Korzystacie z aplikacji do telefonu, gier, programów itd?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Ja korzystam z Parlingo i Fringa (komunikatory) pierwszy – odpowiednik gg 😉 a drugi – skype

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Odpowiedź raczej prosta „do dzwonienia”, ale w czasach kiedy telefon to już taki trochę mniejszy komputer do czego przede wszystkim wykorzystujecie telefon?

    Sama funkcja telefonu owszem,ale nie funkcja aparatu na jaki wiele osób się teraz decyduje to raczej aparat multimedialny ,a nie telefon choć można kupić i tanie aparaty samą funkcją wykonywania połączeń telefonicznych.

    Ja oprócz wiadomych funkcji używam jako nadajnika FM ,kamery,aparatu,zegarka,budzika,odtwarzacza muzyki,słownika i jak czas się ciągnie można pograć np w podróży w jaką prostą grę.Funkcja notatnika i office też się przydaje.

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ale radio jest zawodne. wystarczy wjechać w tunel i po zabawie. ja mam tak na trasie z domu na stację kolejową

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Dzisiejsze telefony w porównaniu do tych sprzed kilku lat to kombajny (w kontekżcie dostępnych funkcji).

    Telefon coraz czężciej służy do sprawdzania poczty, wyszukiwania danych w necie, nawigacji GPS … a dodatkiem jest możliwożć dzwonienia i pisania smsów 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Wystarczy popatrzeć, jakie procesory zaczęli montować w telefonach. Dostęp do internetu z telefonu jest w zasadzie powszechny. taki komunikator, przeglądarka www, czy włażnie radio przez internet to była tylko kwestia czasu.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja tam czekam na tele z projektorem będzie można film pooglądać. Widziałem już parę lat temu projekt,ale nie żledziłem może już jest.

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    czym więcej bajrów tym krócej bateria wytrzymuje. fajnie jest muzyki posłuchać. ale niefajnie jest patrzeć jak bateria się rozładowuje po 6 godzinach

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ja musze miec telefon duuuuuzy i ciezki bo choruje na syndrom zwiadowcy ciagle szukam telefonu portwela i kluczy ;/ wiec w duszy mam marki i inne bajery im mniejszy tym wieksze szanse ze zgubie go za pol godziny ze juz nie wspomne o znalezieniu go w torebce

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    to fajnie. na szczescie nie nosze torebek wiec telefon zawsze mam w kieszeni. nigdy go nie zgubie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Do czego służy telefon?"

Przewiń na górę