dobra drukareczka

  • Autor
    Odp.
  • zoska samoska
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    hejka, dziewuszki, mam problem, trafil szlag moja drukarke, musze kupic cos, mam sponsoring ze strony rodzicow, wiec moge wybrac soc lepszego. znacie jakies dobre kolorowe drukarki laserowe?

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    hę teraz jak sie idzie do szklepow z drukarkami, to wiecej jest tego sprzetu niz czlowiek potrafi wzrokiem na raz ogarnac:D. sa popularne firmy, chyba ktore sa dobre, ja znam hp np. u mnie w firmie natomiast ciagle powtarzaja, ze xerox i nic poza tym:D. bo sobie kupili takie drukareczki ze stalym tuszem, jakies ekologiczne, to wszystko oszczedniej im drukuje i ci informatycy nasi podnieceni chodza, ze szef posluchal ich sugestii i zakupil to 😀

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja się podepnę pod temat, bo też myżlę o drukareczce nowej.
    zożka, i co w końcu kupiłaż??
    ja się zastanawiam albo nad drukarką zwykła, albo urządzeniem wielofunkcyjnym bo patrzyłam, że można bardzo tanio kupić a jest tam i skaner i kopiarka

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    W tej chwili urządzenie wielofunkcyjne to lepsza opcja niż zwykła laserówka np. 😉 juz za 200-300 zł możesz kupić coż fajnego, więc chyba nie ma co się zastanawiać

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    no wiem, ale trochę się obawiam, czy to nie jest tak, że jak jest takie tanie to urządzenie (nawet tańsze niż sama drukarka) to czy szybko się nie rozleci??? albo może jest bardzo drogie w eksploatacji??
    nie znam nikogo kto by miał, dlatego ciężko mi się zorientować 🙁

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Zawsze możesz kupić coż na gwarancji, wówczas nawet jak się rozleci będziesz mogła zwrócić sprzęt, a napisz jeszcze czego potrzebujesz ? tzn jaki sprzęt wielofunkcyjny, co ma w sobie mieć :)?

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    no mysle standardowo – drukarka, kopiarka i skaner. chcialabym cos jak najtanszego w eksploatacji. glownie bede drukowala na czarno-bialo, ale kolorowa opcje tez chce mnie. jesli znasz sie na takim sprzecie to bylabym wdzieczna, jesli cos zaproponujesz konkretnego

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    a tania eksploatacja to znaczy jakiego rzedu to sa koszty? np jakbym drukowala po 2 strony dziennie? tak mniej wiecej 🙂

    ten Epson nie powiem, ciekawy, wezmę go pod uwagę 🙂

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja nie drukuje za często, najwięcej podczas sesji, tego epsona mam od pół roku i dopiero teraz musiałam wymienić tusze

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja zawsze mialam hp i bylam zadowolona. jezeli nie drukujesz tonami to tonery spokojnie starczaja na co najmniej pol roku. no i zerowa awaryjnosc

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Zerknij na Torres.pl i Vobis oba te sklepy mają obnizki cen w tej chwili i duży wybór w sprzęcie.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Polecam drukarkę HP Photosmart C4280. Sam korzystam już od 2 lat i się na niej nie zawiodłem. Tania w eksploatacji 🙂

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Najlepsze drukarki robi epson, ale to już naprawdę górna półka i sporo kosztują.

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja najbardziej lubię drukarki laserowe. Ja już mam drugą drukarkę HP i ją bardzo polecam. Szybko drukuje, nie psuje się, i tusz starcza na bardzo długo. Oprócz tego jest ładna 🙂 Kosztuje koło 400 zł ale warto. Ja kupowałam na kuplaptopa.pl. i dali mi jeszcze promocję
    Słyszałam jeszcze, że Samsung jest ok, ale sama nie używałam więc nie mogę polecić.

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Pomijając fakt, że w laserowych drukarkach nie ma tuszu, a toner owszem starcza na długo, to trzeba przemyżleć do czego będziemy najczężciej używać tej drukarki. Jeżli chcemy sobie drukować zdjęcia to przy laserowej drukarce trzeba wydać sporo jeżli chcemy mieć kolor.
    Jeżli starczy czarno-biała to spoko, ale czytałam o badaniach na temat drukarek laserowych i podobno cząsteczki emitowane w trakcie drukowania są szkodliwe dla człowieka. Dlatego nie powinno się siedzieć w pomieszczeniu z drukarka laserową w biurze ani w domu. Można jej bezpiecznie używać, ale jeżli stoi w innym pomieszczeniu niż to, w którym spędzamy dużo czasu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobra drukareczka"

Przewiń na górę