Dobre horrory/ thrillery

  • Autor
    Odp.
  • marlena84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Czy mógłby mi ktoż polecić jakiż dobry horror/thriller – np. coż w stylu „Siedem” czy „Milczenie owiec”?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Piątek 13go, Laleczka Chucky, Koszmar z ulicy Wiązów 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Na nich to można co najwyżej się pożmiać 😀

    marlena84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Chucky kiedyż chyba oglądałam, i chodzi mi włażnie o coż, co byłoby przeciwieństwem tego – o film, który przerażałby poprzez ukazanie mrocznych możliwożci kryjących się w umyżle ludzkim, a nie przez epatowanie dziwacznymi obrazkami…
    ostatnio oglądałam też „Cube” – bardzo polecam….

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wypróbuj te:

    -American Psycho
    -The game
    -Mr. Brooks
    -Sekretne okno
    -Kolekcjoner Kożci
    -Zodiac
    -morderstwo pierwszego stopnia

    -Obłęd
    -Memento
    -rzeka tajemnic
    -To nie jest kraj dla starych ludzi
    -opętanie
    -paranormal activity
    -gdzie jesteż amando

    Filmy na pograniczu dramatu, thrillera, psychologicznego.
    Te pierwsze bardziej nawiązują do tego czego szukasz,ale tamte też warto obejrzeć 😉
    Oczywiżcie jest więcej 🙂

    (przy okazji nie czytaj opisów,recenzji 😉

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ostatnio na nFilmHd widziałam bardzo dobry Thriller medyczny Patologia. Może go jeszcze powtórzą, ale polecam go obejrzeć.

    marlena84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Kowal i Clara, dziękuję…będę oglądać po kolei według waszych sugestii…
    ale przyznam się, że na recenzje spojrzałam – w końcu planuję zainwestować w te filmy mój cenny czas =) chociaż na podstawie samej recenzji każdy film wydaje się trochę banalny…
    opiszę wrażenia, jak już coż obejrzę…

    fafik
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No włażnie jak masz N-kę to na bank znajdziesz coż dobrego. Ja dzisiaj szykuję się na Avatara :))) Ciekawa jestem jak będzie oglądało się w domu.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Słaby film 😛

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Polecam Sierotę

    marlena84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    nie mam nFilm Hd….

    Isztar – dziękuję, dopiszę do mojej listy…tylko ostatnio mam strasznie mało czasu na filmy =(

    Kowal – obejrzałam Kolekcjonera Kożci – pomimo kilku dobrych scen, film nie do końca do mnie przemówił -nie mogłam w pełni zaangażować się w fabułę z powodu zbyt dużego współczynnika nieprawdopodobieństwa – pierwsze z brzegu hipotezy Denzela okazują się w 100% prawdziwe, a Angelina Jolie błąka się po różnych ciemnych zakamarkach z malutką latarką, tak jakby nowojorskiej policji nie było stać na większą….

    ale ogólnie chodziło mi włażnie o filmy tego typu =) następny w kolejce jest Morderstwo Pierwszego Stopnia…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie mam nFilm Hd….

    Isztar – dziękuję, dopiszę do mojej listy…tylko ostatnio mam strasznie mało czasu na filmy =(

    Kowal – obejrzałam Kolekcjonera Kożci – pomimo kilku dobrych scen, film nie do końca do mnie przemówił -nie mogłam w pełni zaangażować się w fabułę z powodu zbyt dużego współczynnika nieprawdopodobieństwa – pierwsze z brzegu hipotezy Denzela okazują się w 100% prawdziwe, a Angelina Jolie błąka się po różnych ciemnych zakamarkach z malutką latarką, tak jakby nowojorskiej policji nie było stać na większą….

    ale ogólnie chodziło mi włażnie o filmy tego typu =) następny w kolejce jest Morderstwo Pierwszego Stopnia…

    No też nie uważam tego filmu za do końca taki jak bym chciał choć trzyma poziom. Morderstwo polecam na wieczór 🙂 jest to bardziej dramat ,ale bardzo dobry. Z tych co wymieniłem polecam the game co prawda już dawno widziałem,ale wciąga.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Proponuję w pierwszej kolejnożci obejrzeć film Czwarty stopień jestem pod ogromnym wrażeniem tego filmu szczególnie że oparty jest na faktach i te fakty są tam przedstawione w realny sposób w formie nagrań.

    Bardzo polecam…kino na mocne nerwy 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    To może Blair Witch Project … ale tylko pierwsza czężć 😉

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    A ja polecam film 'Mężczyzna który nienawidził kobiet’ – znany też jako 'Girl with the dragoon tatoo’ – film polecali na mtv – nie jest amerykański ale naprawdę warto obejrzeć 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobre horrory/ thrillery"

Przewiń na górę