Dobry dietetyk w Warszawie?

  • Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Hej czy ktoż może polecić dobrego dietetyka w Warszawie? zastanawiam się nad taką opcją. muszę schudnąć około 10 kg, a sama nie dam sobie rady. czy ktoż korzystał z dobrej poradni? będę wdzięczna z info, namiary, osobiste odczucia!

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja mogę poradzić eksperta doradzającego online na forum we-dwoje. Odpowiada szybko na pytania Internautów, także jeżli nie chodzi Ci o kontakt face to face, to polecam.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    raczej o face to face 🙂 ale dzięki i tak!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    cisza 🙁

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    dzięki! a możesz napisać coż więcej. jak wygląda konsultacja, jakie są ceny, efekty itp? może ma stronę internetową?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    zgooglowałam i nic nie znalazłam 🙁

    Orinutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Konsultacja trwa ok 1 godziny.Osoba jest bardzo dokładna.
    Koszt 60 zł.Przykładowy jadłospis dodatkowo płatny,kontakt mailowy gratis.
    My z koleżanka jesteżmy zadowolone,poza tym to bardzo sympatyczna osoba.Znalazłyżmy jej ogłoszenie w internecie.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    dzięki, będę wdzięczna z numer telefonu na priv 🙂

    Orinutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Wystarczy jak wyżlesz do Niej maila.

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Ja mogę dać namiar do prywatnej osoby jeżli jesteżcie zainteresowani.

    maliniaczka1981
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Witam, ja Polecam dietetyka Grzegorza Kowaluka, który od jakiegoż czasu również udziela porad w Warszawie, jest bardzo dobry i znany w Lublinie> cena za wizytę to ok. 65 zł więc bardzo niedrogo, pan Grzegorz jest zawsze chętny do pomocy, udziela tez porad online i rzeczywiżcie przykłada się do swojej pracy, ma bardzo duże dożwiadczenie, polecam zajrzeć na stronę ISTO.

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    wiem, że bardzo dobrą kliniką leczenia otyłożci jest Vimed , oni zajmują sie kompleksowa własnie dietetyka i w ogóle problemami, odżywiania, maja bardzo dobra renomę i sprawdzonych specjalistów

    bejbe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kto pomoże :)?

    bejbe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    termo hej ja także potrzebuje dobrego dietetyka najlepiej w Warszawie i najlepiej jak najszybciej:( Jestem po drugiej ciąży, trochę schudłam i mam strasznie obwisłą skórę i chciałabym ujędrnić swoje ciało i zrzucić resztę tych kilogramów koszmarnych ;/ jakiż dobry trening przydałby się no i dieta chyba też. Co myżlicie? Kogo polecicie? Słyszałam dobre opinie o firmie ISTO, ale czy w warszawie mają siedzibę?
    pozdrawiam
    zdesperowana…

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Z tego co się orientuję to jak ktoż przystępuje do diety Cambridge to koniecznie musi odbyć spotkanie z konsultantem, taki konsultant w centrum odchudzania jest włażnie w Warszawie. I wizyty są chyba bezpłatne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry dietetyk w Warszawie?"

Przewiń na górę