• Autor
    Odp.
  • StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Żeby dobrać sobie odpowiednią dietę, lepiej iżć do profesjonalnego dietetyka, mimo że to kosztuje. Ale nie można nic doradzić bez poznania stylu życia danej osoby i co najważniejsze – aktualnych badań.

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    z pomocy dietetyka korzystałam przy okazji uprawiania wyczynowo lekkoatletyki, dostałam wskazówki i pomoc przy skompensowaniu swojej diety, a korzystałam z usług centrum Vita Medica na ul Kłopotowskiego

    karcisz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tilszer rzeczywiscie jest dobry, tez polecam

    PSM Pharma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam gabinet Magdy Kurzyp w Raszynie (na granicy z Warszawą). Aby umówić się proszę o kontakt pod nr tel. 509 453 386.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Słyszałyżcie, że zmianą nawyków żywieniowych można wyleczyć się z wielu chorób? Podobno w klinice vimed dopasowują dietę na podstawie kodu metabolicznego. Ciekawe tylko co trzeba jeżć żeby pozbyć się róznych dolegliwożci i przy okazji schudnąć

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Słyszałyżcie, że zmianą nawyków żywieniowych można wyleczyć się z wielu chorób? Podobno w klinice vimed dopasowują dietę na podstawie kodu metabolicznego.

    A dzisiaj nad ranem w radiowej czwórce słyszałam audycję chyba włażnie z panią dietetyk od nich z kliniki. 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawe tylko co trzeba jeżć żeby pozbyć się róznych dolegliwożci i przy okazji schudnąć

    Ja słyszałam teorię że można jeżć wszystko, jednak zależne jest to tylko i wyłącznie od tego co akceptuje (lub nie) nasz organizm.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    To dobrze, szkoda by było rezygnować z ulubionych produktów, a swoją drogą to ciekawe jak to jest jeżć wszystko i nie przytyć ani grama. Dla mnie robi się to interesujące… może taka pani dietetyk zmieniłaby te nasze szkodliwe przyzwyczajenia na zawsze.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Należy po prostu dostosować swoje nawyki jedzeniowe do własnego kodu metabolicznego.

    Gabrysia___
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zgodzę się, że lepiej pogodzić się z płatnożciami i skorzystać z pomocy specjalisty. Koleżanka przez dluższy czas kombinowała z wszelkiej mażci dietami i ćwiczeniami znalezionymi w internecie i efekty zerowe. W końcu poszła do fitclubu i wreszcie zaczęła zrzucać te kilogramy. Sama chodzę do akademii promocji zdrowia & formy w Warszawie i faktycznie jest to o tyle lepsze od tych wszystkich mądrożci z internetu, bo jednak wszystkich rad udziela profesjonalna dietetyczka po rozmowie, a nie rzekoma dieta cud/ćwiczenie jak marzenie, od którego WSZYSCY chudną 10 kilogramów na minutę.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja zainwestowałam w dietetyka, chodze do lux medu na konsultacje, do tego 3 razy w tyfgodniu żmigam na siłownię i wreszcie widze że waga zaczyna spadać, a mam co gubić bo kilka lat pracowałam na taki tłuszczyk który teraz trzeba zgubić.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Najpierw należy zacząć od samokontroli i pilnować tego co jemy,poszukać dobrej diety,a następnie być aktywnym fizycznie i jestem pewna że te zabiegi bardzo nam pomogą. Poza tym usługi i porady dietetyka także będą tutaj wskazane,na terenie Warszawy nie powinno być problemu aby znaleźć dobrą klinikę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry dietetyk w Warszawie?"

Przewiń na górę