dobry ginekolog w POZNANIU

  • Autor
    Odp.
  • zlotarybka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Czy któraż z Was poleciłaby mi dobrego ginekologa z Poznania? nie mieszkam tu zbyt dlugo i nie bardzo wiem do kogo pójżc. Z góry dzięki.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja chodze na os. Chrobrego do przychodniu przy zlotym Groszu. Jestem zadowolona. Przy kazdej wizycie mam szereg badan wykonanych a lekarz jest na luzie. Nigdy sie nie stresuje przed pojscie na wizyte. Nie jest to lekarz prywatny ale na NFZ.

    zlotarybka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Dzieki za odpowiedz. Zdobylam jeszcze jeden namiar wiec sie do ktoregos wybiore.Pozdrawiam

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Mi tez sie przyda dzieki 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Polecam ginekologa na os.LECHA 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Tak wogole witaj zlotarybko na forum!! Kolejna poznaniara ja Cie krece hihi:) 😆

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja również mogę polecić moją Panią ginekolog :), tak się zastanawiam Kajdaaa czy nie mamy takiej samej, bo moja przyjmuje na os. Zwycięstwa jak i na os.Chrobrego, no chyba, że chodzisz do faceta, który tam przyjmuje, ja o nim akurat słyszałam wiele złego (moja przyjaciółka do niego chodzi), ale może ona jest jakaż przewrażliwiona 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja chodzę do faceta i jestem bardzo z niego zadowolona. Bardzo mi pomógł kiedy miałam naprawdę problemy. Oczywiżcie konsultowałam się również z innymi lekarzami zanim poddałam się kuracji i każdy wydał mi taką samą opinię jak ten lekarz. Dlatego wiem że mogę na niego liczyć.

    Beata_H2O
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    POlecam dr. Skorupska przyjmuje na Grunwaldzkiej (pętla 15 i 6) 🙂 sympatyczna i ceny tez dobre

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    halo a okolice luboń-puszczykowo-mosina??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Moja była chodziła gdzież na Warszawskiej (a może to osiedle warszawskie ) do babeczki i była zadowolona.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    pani dr ferenc jest super:)

    margo 73
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Polecam Panią Halerz, ma swój gabinet w którejż bocznej uliczce od Promienistej.

    Mala__Di
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wyciągam temat.
    Chodzi mi o lekarza, który byłby wyjątkowo delikatny i podchodził z szacunkiem do pacjentek… Do tej pory miałam złe dożwiadczenia i mam lekką blokadę psychiczną.
    Jakiego mogłybyżcie polecić w Poznaniu?
    chodzi też o to, żeby zlecił wszystkie potrzebne badania do dopasowania tabletek antykoncepcyjnych

    veronica333
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Możesz też spróbować dr Pięta – przyjmuje na Dąbrowskiego priv i chyba w szpitalu na Krysiewicza ma dyżury

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobry ginekolog w POZNANIU"

Przewiń na górę