• Autor
    Odp.
  • Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Piszcie tutaj o tym, jakie są Wasze ulubione dodatki do stroju.
    Oto mój ulubiony dodatek:

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tez bym chciala taki dodatek ale ja mam swoj odkad skonczylam 3 latka 😥 i musze go nosic nawet jesli nigdzie nie wychodze.
    ale jestem dobrej mysli. wygram w totka i sobie laserowo oczka „naprawie”

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja nie mam jakiegoż szczególnego dodatku, który bym zawsze nosiła przy sobie

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja zawsze i wszedzie musze miec ze soba torebkę,w której mam wszystkie niezbędne rzeczy 🙂 a że troche tych torebek mam więc każde jest moim ulubionym dodatkiem 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    mam prosbe jesli jest ona mozliwa. chce kupic sobie torebke taka z ktora przechodze chociaz rok ale ja sie na modzie zbytnio nie znam. wstawilybyscie fotki jakis fajnuch torebek. chociaz zobacze czy wogole te na ktore ja zwracam uwage sa warte zachodu

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    To zalezy jaki masz styl ubierania. Moze całkiem sportowy, moze taki pomiedzy sportowym, a eleganckim-tzn taki normalny, am oze lubisz wygladac elegancko lub ekstrawagancko.
    Ja lubie kupowac coraz to inne torebki, ponieważ fajna torebka jest fajnym wykonczeniem czasami nawet nudnego stroju.
    Teraz planuje kupic sobie torebke w panterkę, ktora jest w tej chwili bardzo modna. Taki gadzet pasuje najbardziej do jednolitego stroju np czarny czy brązowy.
    Moim dodatkiem jest wlasnie torebka.
    Oprocz tego okulary a la mucha lub czerwone. Te a la mucha modne sie zrobily w waakcje 2006 r, a ja mieszkam w malym miasteczku i gdy kupilam je sobie to bylam oczywiscie na jezykach polowy „symatycznych” dziewczyn. Tak to jset w malych miastach mowie Wam-nie mozna się wyrózniać.
    Lubie tez zalozyc jakis rzucajacy sie w oczy pasek, no i jeszcze bizuteria róznkoraka.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    czarne okulary, torebki , buty mogą być żwietnym dodatkiem same w sobie… jakaż bransoletka…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dokładnie tak jak lola powieziała jak założy sie coż modnego co w miastach jest na porządku dziennym to w małej miejscowożci od razu biorą na języki i nie tylko 'sympatyczne dziewczynki’ ale i stare babsztyle, tak że dla żwietego spokoju zbytnio nie odbiegam od normy w mojej miejscowożci 🙁

    a co do torebek to wazny jest styl ubioru… no i szczego ma być zrobiona ta torebka[skóra, czy inne tworzywa]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm no rozne sa… ale wystawie kilka… moze cosik ci wpadnie w ocko 🙂

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    nie wiem jakie masz na mysli 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    ja znalazłam coż takiego w sumie to też planuje zakup torebki – poszukam czegoż podobnego najbardziej by mi odpowiadało coż w stylu dwóch ostatnich:wink:

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    najbardziej podoba mi sie ta brazowa z motylami ale szkoda ze nie jest ciut wieksza 🙁

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    dodam ze chodzi mi o ta z podanych stron ETY 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja wlasnie zamówiłam sobie żliczną torebkę w panterkę. Zachwycam się jak zadną inna wczesniej
    Same zobaczcie :

    [usunięto_link]

    Bardzo ładna ( z reszta bardzo podobna do mojej, z tym ze cała czarna) jest pierwsza wysłana przez mie.

    Takie wbudowane kieszonki na zewnatrz sa chyba teraz modne z tego co widze 🙂 Przydatne to jest w sumie.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o rety. ja to sie chyba nie znam wogole na modzie.
    nie kupilabym takiej torebki w zyciu. moze dlatego ze do niczego by mi nie pasowala. zreszta cena jest bardzo wysoka. max za torebke jestem w stanie dac 60 zl

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    cena to tam jeszcze ujdzie…
    ale tez nie kupilabym takiej… chociaz uwielbiam koty w takie centki…
    nie mialabym do niej w czym chodzic 🙂
    ale fason fajny!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dodatki"

Przewiń na górę