• Autor
    Odp.
  • kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Jesli chodzi o torebki,czesto znajduje fajne egzemplarze w przeroznych lumpexach.Oczywiscie trzeba miec szczescie,zeby natrafic na cos fajnego.Mozna naprawde znalezc prawdziwe perełki:)a Wt co myslicie o lumpexach???

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Aha no wlasnie głownym problemem jest to zeby dopasowac taka torebke w panterkę.
    Do jednolitych strojow np pasuje. No w kazdym razie ja mam do czego ja dodwaac.
    Teraz modnie jest nosic jakis dodatek w panterkę. Moze buty, moze zakiecik albo torebeczkę 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    co do lumpexow to nie mam nic przeciwko. bardzo czesto moja tesciowa kupowala mojemu dziecku ubrania w lumpexach. czasem nawet jeszcze z metkami, w idealnym stanie za grosze.
    jedyna wada – to ten specyficzny smrod tych ubran 🙂

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    No to prawda.Jedyna rada to dobry proszek do prania:) Ale i tak warto kupowac w ciuchlandach,fajnie miec cos czego raczej nie zobaczymy u innej osoby.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm.. no ja w lumpexach nie bywam..
    a to moze dlatego ze mam duzo rzeczy szytych – ale to juz wiecie 🙂
    a co na ten temat mysle… hm… chyba nic nie mysle 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jesli chodzi o torebki,czesto znajduje fajne egzemplarze w przeroznych lumpexach.Oczywiscie trzeba miec szczescie,zeby natrafic na cos fajnego.Mozna naprawde znalezc prawdziwe perełki:)a Wt co myslicie o lumpexach???

    na torebkę jeszcze nie natrafiłam fajna na lumpach ale moze i sie tak za bardzo nie rozgladałam. Ale udało mi sie kupić nowy czarny pasek z srebrną klamerką z cyrkoniami bardzo ładny i modny i tylko 2zł 😉 . Oprócz tego całkiem fajne swetry, bluzki, rybaczki [wszystko markowe: h&m, espiryt, clockhause] i nowy stanik z espiryt. No ale trzeba miec szczężcie zeby natrafić na cos fajnego 😉 powiem wam szczerze że lubię chodzić do lumpeksów bo są tam niepowtarzalne rzeczy… a wiecie jak to jest, najbardziej mnie wkurza jak sobie kupie cos a tu za jakiż czas co 2 dziewczyna to ma i to w róznym wieku[nawet i 12latki 🙄 … dobija mnie takie coż]

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Oprocz tego okulary a la mucha lub czerwone. Te a la mucha modne sie zrobily w waakcje 2006 r, a ja mieszkam w malym miasteczku i gdy kupilam je sobie to bylam oczywiscie na jezykach polowy „symatycznych” dziewczyn. Tak to jset w malych miastach mowie Wam-nie mozna się wyrózniać.

    [usunięto_link] wrote:

    dokładnie tak jak lola powieziała jak założy sie coż modnego co w miastach jest na porządku dziennym to w małej miejscowożci od razu biorą na języki i nie tylko 'sympatyczne dziewczynki’ ale i stare babsztyle, tak że dla żwietego spokoju zbytnio nie odbiegam od normy w mojej miejscowożci 🙁

    …………a czemu Wy się dziewczyny dajecie obgadywać?
    Podejdźcie do takiej jednej i drugiej, wychlastajcie po ryjku i będą miały nauczkę na przyszłożć, plotkary jedne.

    Tak na serio, to olewajcie czyjeż kważne komentarze, wynikające najczężciej z zazdrożci.

    [usunięto_link] wrote:

    Aha

    Czy nie chodziło przypadkiem o zespół A-ha ? 😆
    Próbka: [usunięto_link]

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Nie 🙂
    Chodzilo mi o aha czyli: yhy, no tak itd

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie 🙂
    Chodzilo mi o aha czyli: yhy, no tak itd

    Wiem, wiem….ja tylko tak sobie żaruje…
    Wiesz, ja czasem piszę coż takiego:

    „Aha

    Pisząc „Aha” nie miałem na myżli tego zespołu, bo nazwe zespołu pisze się w ten sposób: „A-ha”,
    oto próbka: [usunięto_link]

    Stąd mój żart tam powyżej 😀

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Tak wracając w końcu do lumpexów, to ja włażciwie szukam tylko tam. Tak mi jest taniej, wygodniej i lepiej, bo mogę znaleźć tanio rzecz, której nie znajdę w zwykłym sklepie. Uwielbiam modę lat 50, 60 i 70, a i to dożć wybiórczo, więc trudno mi dogodzić :] Klasyczne sklepy więc w tym wypadku odpadają…

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Ja także zajrzałem nieraz do sklepu z używaną odzieżą ale nic dla siebie nie znalazłem.
    Oczywiżcie są tam eleganckie rzeczy i co ważne – prawie nowe.
    Sam widziałem!

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    mi sie z torebek podobaja spokojne fasony, najbardziej w kolorze brazu (bo pasuja mi do wielu ubran).
    Ta jest fajna : [usunięto_link]

    impresja_switu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Hm… nie mam stałego dodatku, ale często zakładam wszelkiego rodzaju wisiorki i kolczyki, które służą później raczej zabawie, niż ozdobie;) Nagminnie je szkubię, przekręcam, głaszczę, kiedy tylko nie mam nic konkretnego do zajęcia rąk;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dodatki"

Przewiń na górę