Dodatki nadające charakteru

  • Autor
    Odp.
  • deborah83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jesteżmy w trakcie remontu sypialni. Będzie głównie w białym kolorze. Łózko i szafki nocne mamy z bardzo jasnego drewna. Pozostał nam jeszcze wybór dodatków i chciałabym takie, które dodadzą wnętrzu klasy, elegancji. Szukam ciekawego pomysłu na rolety, lampkę nocną, pożciel.

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Nie wiem co sądzisz o zakupach internetowych, ale jeżli nie przeszkadza Ci tak forma zakupów to polecam multizakupy.pl. Urządziłam z tym sklepem prawie całe mieszkanko. Później porównywałam ceny niektórych rzeczy i okazało się, że kupując przez internet zaoszczędziłam na nawet do 30%.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Wszystko zależy od koloru Twoich żcian i od tego jakie kolory lubisz:) jeżli chcesz mieć super dodatki w swoim mieszkaniu możesz zajrzeć na stronę fabrykaform.pl Sklep ten ma niesamowity wybór dodatków więc na pewno znajdziesz tam coż co ożywi, a może nawet całkiem zmieni wygląd twojego mieszkania:) Możesz tam znaleźć wszystko, czego będziesz potrzebować:)

    Zanetka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Czasami mały szczegół potrafi zmienić charakter całego wnętrza. Wiem to po sobie, bo koleżanka namawiała mnie usilnie na szablony dekoracyjne z jakimż wzorkiem. Zaryzykowałam, kupiłam szablon magnat w2 i zaszalałam w sypialni. Aż sama byłam zaskoczona, że wystarczyła drobna zmiana aby tak ożywić wystój.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja też się dołączam do myin.pl – z tym, ze jeżeli chcesz poszukać inspiracji koniecznie znajdź ich na facebook’u. Rewelacyjne pomysły tam są zamieszczane i na pewno Cię zainspirują do czegoż konkretnego.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Poszłabym w takim razie w coż ciemnego – najlepiej brąz, fiolet albo nawet czarny. Ładnie by to skontrastowało jasną całożć, a ciemne kolory są zawsze eleganckie. Dobrze w sypialni będą się prezentować zasłony w eleganckie czarne wzory.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    możesz tez faktycznie dorzucić ciemne kolory – choc ja polecałavbym do hiałych żcian białe, ale np. opcja z myin.pl:

    1.Pożciel satynowa Dark Purple Black
    2.Abażur Swirl
    3. plus np. czarne rolety…..

    tez może być bardzo fajna – żeby nie było zbyt klasycznie to zamiast lampek np. zawież 2 abażury na wysokożci powiedzmy 70 cm od wysokożci łózka z tym, że trzeba będzie podciągnąć włącznik/wyłącznik na żcianę ale wtedy efekt będzie znakomity 🙂

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Fajnym połączebniem jest np. czarny z różowym – czyli w stylu glamour, czarne żciany, różowy obrus, czarny żyrandol z różowymi żarówkami żwiecowymi…

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Fototapeta wyglada żwietnie, w sypialni nad łóżkiem zwłaszcza. Najładniejsze to takie czarno – białe albo w sepii.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Fajny komplet:)Sen jesienią w kwiatach:)

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Mam jakież takie wrażenie ze 90% z tych postów to reklama Hmm ;-(

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jakiekolwiek by nie było to mieszkanie, uważam, że dużą rolę odgrywa tu żwiatło! 😯
    duże jupitery albo małe lufciki… snopy słoneczka… 😀

    inaczej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    dave żwietny ten artykuł nie myżlałam, że można takie cuda robić. no i faktycznie metalowe dodatki robią niesamowite wrażenie 😀

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem biżuteria bardzo dodaje charakteru. Np kolczyki (ponoć im dłuższe tym kobieta jest bardziej pewna siebie, chętna do flirtu itp).

    belle_rose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niezłe pomysły na urządzenie wnętrz pojawiają się czasem na Elle.pl – chodzi mi o ich serwis dla kobiet. Warto tam zaglądać.
    🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dodatki nadające charakteru"

Przewiń na górę