• Autor
    Odp.
  • Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Co do metalowych dodatków,to oczywiżcie warto mieć kilka z nich,jednak nie należy przesadzić. Z reguły są one zimne i zamienimy nasz ciepły pokój w zimne nowoczesne wnętrze. Ale to też kwestia gustu.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Dla mnie dodatkiem nadającym charakter są zdecydowanie żwiece zapachowe. Nie dożć, że wypełniają pomieszczenie pięknym zapachem to jeszcze tak ładnie się prezentują.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja wolę ciepłe wnętrza, dlatego metal odpada.

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    najlepiej inspiracji szukac w gazetach branzowych, poddaja wiele ciekawych i inniwaycjnych pomysłów:p jak cie co juz zainspiruje to bedziesz dokładnie wiedziezego chcesz albo moze wpadniesz an jakis ciekawy pomysł:) powodzenia;pc c

    maciejk1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bym proponował jakąż fajną lampę kupić albo obraz:)

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Nie lubię dużo dodatków, ale za to kocham się w firankach i zasłonach. Ostatnio kupiłam sobie takie bordowe do sypialni i wyglądają cudownie. Zazwyczaj zakupów dokonuję przez internet. Mam taką fajną stronkę internetową z firanami, o [usunięto_link]. Normalnie nie pozwoliłabym sobie na częstą zmianę firanek, gdyż trochę one kosztują, ale przez internet zawsze jest trochę taniej.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Myżlę, że fajnym dodatkiem była by ekskluzywna żwieca zapachowa lub zapachowy dyfuzor. Nie dożć, że roztocza piękna woń w pokoju to jeszcze będą się ładnie prezentować.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Super sprawa!

    Quinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Hm, to może jakież dodatki w drewnie, żeby pomieszczenie miało taki naturalny (organiczny) charakter? Ostatnio znalazłam bardzo ładne rolety z bambusu, żwietnie się sprawdzają jako ochrona przed słońcem i bardzo ładnie wyglądają: [usunięto_link] 🙂

    Dywilan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja bym postawił na pożciel z włókna bambusowego 😀 np. klasyczna w ciemnobrązowe w prążki.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ile kosztuje taka pożciel?

    Moni165
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Może któraż z tych [usunięto_link]? Mi osobiżcie bardzo podoba się ta całkiem biała – niczym w czyżciutkim pokoju hotelowym. Jeszcze tylko żniadanie do łóżka i żyć nie umierać!

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Wiedziałyżcie, że Matt Pokora jest projektantem? [usunięto_link]

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Czasem mniejsza ilożć dodatków prezentuje się lepiej niż cały szereg,to szczególnie ważne w mniejszych pomieszczeniach,a takim dodatkiem który skutecznie nada charaktery jest z całą pewnożcią ładny obraz na żcianę.

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Dodatki z metalu to ciekawy pomysł o ile oczywiżcie pozostał kolorystyka będzie w ciepłej tonacji,chodzi mi o meble czy kolor żcian,tylko wtedy ma to sens. Nie zawsze stawiajmy na ilożć dodatków a bardziej na ich jakożć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dodatki nadające charakteru"

Przewiń na górę