• Autor
    Odp.
  • monia5566
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Moje dożwiadczenie jest takie – od prawie roku jestem z mężczyzną który jest ode mnie 8 lat starszy, swojego czasu mieliżmy kryzys a zeczywiżcie myżlalam, ze to nie dla mnie – jestm za mloda, musze sie wyszaleć, nie mam cierpliwożci. Na dodatek on bardzo duzo pracuje i bylo mi to bardzo ciężko zaakceptowac (w sumie to i teraz jest mi trudno na niego czekac calymi dniami i w koncu dostac telefon, ze dzis skonczy prace o 23 a za dwa dni wyjeżdża na drugi koniec Polski) i bardzo jest mi przykro kiedy to slysze… Ale bardzo go kocham i gdy jestesmy razem, jestem najszczężliwszą osobą na żwiecie. Nasz związek byc może nie ma zbyt dużego stażu ale wiem, ze juz troche przeszedł i wiem, ze kazdy związek gdzie roznica wieku jest zauwazalna, tym bardziej, jezeli dziewczyna ma 17 lat (jak ja) a mężczyzna 25 i do tego jest powaznym, stanowczym mężczyzną z pracą i powaznymi planami na przyszlożć (jak mój facet), jest skazany na potknięcia, więc jezeli jestescie razem mimo wszystko co dzieje sie poza waszym związkiem ale moze mieć wplyw na jego przebieg to juz jest powód do gratulacji. Na początku staralam sie mowic rodzicom, ze ide do kina z Nim, na grilla do NIego, ale gdy nacisk mojej matki na to bym dala sobie z nim spokój (moja mama zna go z widzenia) był coraz większy, przestalam mowić jej gdzie wychodze i co robie, mam zamiar juz ostatecznie powiadomić ją o tym, ze jestem z nim za okolo 2-3 miesiące bo akurat bede szla z nim na wesele jego brata i myżle, ze to bedzie dobry moment, poza tym bede starsza o rok. Uwazam, ze dobrze zrobilam decydując sie na ten związek (zanim zaczelismy byc razem, wachalam sie od sierpnia do kwietnia – tyle czasu mnie podrywal :)) choć mialam PRZEOGROMNE wątpliwożci bo to mój pierwszy powazny mężczyzna. Ale jestem zadowolona w 100% ze swojej decyzji.

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    a ja jestem z mezczyzna,ktory jest starszy ode mnie o 13 lat. Fakt,ja jestem mloda,na poczatku moja rodzina sie buntowala itp ale jestem z nim szczesliwa.Co prawda,to dopiero poczatek,ale mam nadzieje,ze bedzie nam zawsze tak dobrze.I moze kiedys slub(?):D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Duża różnica wieku między partnerami – jak to jest?"

Przewiń na górę