Dzień bez telefonu komórkowego

  • Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Wiecie, że dzisiaj jest dzień bez telefonu komórkowego?

    „(…) Komórki już dawno straciły swoją podstawową rolę “ nie służą już wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Od dłuższego czasu telefony zastępują nam budziki, notatniki, kalendarze, niekiedy nawet aparaty fotograficzne, kamery, a ostatnio nawet odtwarzacze dobrej jakożci filmów. Niektórzy twierdzą nawet, że komórki zastępują im wibratory… Nie wiem, nie wnikam. Ale jak widać “ zastosowań telefonów jest mnóstwo.

    Ale czy dzień bez telefonu komórkowego ma w ogóle jakiż sens? Przecież nie każdy może sobie pozwolić na wyłączenie telefonu komórkowego nawet na ten jeden dzień (…)”

    Więcej w tym temacie znajdziecie [usunięto_link].

    Zapraszam do dyskusji :)[/url][/b]

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    O czym tu dyskutować..

    Ja nie potrzebuję w ogóle telefonu 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A ja z kolei nie potrzebuję dnia bez telefonu!

    Jest mi potrzebny i już 😛

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no coz
    moj telefon jakies tam funkcje ma, odziedziczylem go po starszej bo ona dostala nowy z firmy ;p
    generalnie bardzo malo uzywam telefonu, sluzy glownie do ustawiania sie na weekend, wiec dzwonie glownie w piatek i sobote ;p chociaz zawsze mozna wczesniej ustawic sie na gg, wiec telefon to ostatecznosc 😉
    codziennie uzywam jedynie jako budzika, bez niego przespalbym prace ;p

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Ja bez telefonu czuję się jak bez ręki więc taki dzień dla mnie można wykreżlić z kalendarza.

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Też tak mam. Jak nie mam telefonu, to czuję się jakbym nie była ubrana :/

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Ja mam teraz dwa telefony i powiem szczerze, że też nie wyobrażam sobie życia bez nich. nie korzystam z nich obsesyjnie ale dobrze wiedzieć, że są sobie w mojej torebce! dzień bez komórki dla mnie jest jak najbardziej potrzebny. warto czasem odpocząć od telefonu!

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam teraz dwa telefony i powiem szczerze, że też nie wyobrażam sobie życia bez nich.

    oj tak, tak – mam tak samo… ale gdyby tak ktoż zabrał mi telefon dajmy na to na tydzień, ale zostawił komputer z dostępem do internetu, to spokojnie bym przeżyła 😉
    ale gdyby tak zabrali mi wszystkie elektroniczne bajery, to chyba nie wiem co bym zrobiła…

    kaska79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Taki dzień się nie przyjmie, nie ma szans:) Bez komórki jak bez ręki…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ze mnie się wszyscy żmieją, że jak ruszam się na 5 m od telefonu to jest żwięto. Więc podobnie – bez telefonu, jak bez ręki.

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    ja jak jestem z moim M to nie potrzebuje juz komorki i najchetniej bym ja wylaczyla,ale jak nie jestesmy razem to czesto dzwonimy,albo smsujemy ze soba i wtedy jest mi niezbedna.

    strako
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    NIe powiem, telefon jest mi potrzebny, dużo i często z niego korzystam, ale bez niego też potrafię żyć, czasami nawet sama robię sobie takie dni bez kom, nie specjalnie oczywiżcie, zawsze z gapiostwo zapominam go wziąć:) w każdym razie nie sprawia mi to żadnej traumy:)

    wwwiosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bez telefonu czuję się jak bez ręki więc taki dzień dla mnie można wykreżlić z kalendarza.

    Mam tak samo… To już jest uzależnienie…
    Ostatnio mój telefon „utopił się” (z moją małą pomocą, co tu dużo mówić gapa ze mnie…) i dwa dni był całkowicie nieczynny – dało się to przeżyć, ale jak tylko się wysuszył od razu poczułam się lepiej 😀

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatnio mój telefon „utopił się” (z moją małą pomocą, co tu dużo mówić gapa ze mnie…) i dwa dni był całkowicie nieczynny – dało się to przeżyć, ale jak tylko się wysuszył od razu poczułam się lepiej 😀

    aż jestem ciekawa… co żeż z nim zrobiła? 😀

    victoria019
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    raz zapomniałam telefonu na uczelnie i to była męka… wykład bez telefonu to wykład stracony 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień bez telefonu komórkowego"

Przewiń na górę