• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    To że niektórych wyraźnie bawi fakt, że nie potrafią się obejżć bez telefonu, wytrzymać bez niego 5 minut, czy zostawić na odległożć 5 metrów mnie raczej żenuje.

    Nie zdajecie sobie sprawy z tego jak telefony szkodzą? Szkodzą ludziom na mózg, a mężczyznom nawet a jądra.

    Dzień bez telefonu komórkowego jest dla mnie możliwy, choć niepotrzebny. Nie trzymam komórki ciągle w kieszeni. Dziennie piszę żrednio 3 smsy, a rozmawiam jakież 20 min.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    to tyle co ja przez 2 tygodnie ;p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Oby tak dalej 🙂 Jeżli nie masz potrzeby, to bardzo dobrze.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    zgadzam się 🙂 nie ma potrzeby, to telefon schować byle dalej od siebie…
    ale ja tak nie umiem :/

    wwwiosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    aż jestem ciekawa… co żeż z nim zrobiła? 😀

    Zadzwonił akurat kiedy odkręciłam wodę w umywalce, a jako że strumień był dożć duży, a mój refleks słaby, to trochę popływał… 😀 Teraz się z tego żmieję, ale przeżyłam chwile grozy…
    Na szczężcie jedyny żlad, to kilka kropek na wyżwietlaczu 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    aż jestem ciekawa… co żeż z nim zrobiła? 😀

    Zadzwonił akurat kiedy odkręciłam wodę w umywalce, a jako że strumień był dożć duży, a mój refleks słaby, to trochę popływał… 😀 Teraz się z tego żmieję, ale przeżyłam chwile grozy…
    Na szczężcie jedyny żlad, to kilka kropek na wyżwietlaczu 🙂

    najważniejsze, że żyje 😀 (znaczy… działa :p)

    wwwiosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    najważniejsze, że żyje 😀 (znaczy… działa :p)

    Żyje i ma się całkiem dobrze 🙂 Myżlałam, że bateria może kiepsko działać, ale jest ok 🙂 Rada dla wszystkich, którzy zamoczą telefon – nie włączajcie go w ogóle przez 3 dni, to nie powinno być z nim później problemu 🙂

    Wcale się nie cieszę z tego, że telefon mnie uzależnił! Strasznie mnie to denerwuje! Kiedyż przestałam palić, bo doszłam do wniosku, że papieros nie będzie rządził moim życiem. Ale niestety z telefonem nie mogę tego zrobić, bo muszę się kontaktować z ludźmi, a nie mam telefonu stacjonarnego…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    mój znajomy zapomniał, że ma telefon w kąpielówkach, i wszedł w nich do wody… telefon był nowiutki, po tym wypadzie nad wodę już się do niczego nie nadawał :/

    wwwiosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Oczywiżcie też zależy ile czasu ten telefon spędził w wodzie. Mój w wodzie był może ok 10 sekund, ale się zdenerwowałam i nie mogłam go wyłączyć, więc od zalania do wyłączenia minęło ok 30 sekund.
    Ale znajomy mi opowiadał o starym typie nokii, która „przeżyła” całonocne leżenie w rynsztoku. Po umyciu i wysuszeniu nie było żladu „utopienia”. Nie ma to jak stare nokie 😀

    pisanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mój pierwszy telefon- nokia – przeleżała w zaspie przed domem całą noc- bo rano ją przypadkiem znalazłam, kiedy żnieg troszkę stopniał- telefon co prawda wyłączył się, ale po osuszeniu- działał jeszcze 2 lata bez zarzutu 🙂

    mo-nia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mi też było tak ciężko obejżć się bez telefonu, że raz biorąc go do wanny zanurkował… Była to Nokia, więc przetrwała, ale później zaczeła się zawieszać 😥

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ogólnie rzecz biorąc widzę, że Wy, jak większożć ludzi, także uważacie, że Nokie są wytrzymałe 🙂

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    ja mam nokie… ale z wytrzymałożcią nie można przesadzać…
    tak samo działały mi SE 🙂
    a wracając do tematu to dzień bez telefonu robię kiedy jadę gdzież odpocząć 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    mi ostatnio LG spadł z niewielkiej wysokożci i przeżył bez żadnej ryski na szczężcie (z dotykowym ekranem, więc myżlałam, że może mu się coż stać)

    a dzień bez telefonu w moim przypadku jest nierealny… chyba że jadę zagranicę i tam mi się sam telefon wyłącza, bo mam zablokowane połączenia zagraniczne – o czym się dowiedziałam po powrocie z wakacji..

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Bez problemu wytrzymuję bez telefonu… o ile mam internet 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień bez telefonu komórkowego"

Przewiń na górę