Dziewczyny zacznijmy porzygotowania do lata.

  • Autor
    Odp.
  • karolinawd
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witajcie 😉 Od miesiąca jestem na zdrowej diecie która ma przygotować moje ciało, skórę do lata 🙂 Myżlę ze fajnym pomysłem było by pisanie na forum co aktualnie dzisiejszego bądź następnego dnia zrobiłyżcie dla siebie 🙂 Dla swojego dobrego samopoczucia 🙂 No i aby pięknie wyglądać ( nie tylko) latem 🙂 Ja pisząc tego posta włażnie wcinam zdrową marchewkę 😉

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja jestem włażnie po zajęciach fitness, zaraz wybieram się a zakupki, może wypatrzę coż fajnego;) A ty masz tylko diete? Nic nie ćwiczysz?

    karolinawd
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jasne ze ćwiczę 😉 Codziennie fat burning ABS 😉 Z takim bardzo słodkim przystojniakiem przed komputerem ćwiczę 🙂 Raz w tygodniu min. 3 godzinki roweru 🙂 I codziennie zamiast przed tv to wybywam na spacer 😉 Teraz akurat mam chwile przed komputerem z marchewka 🙂 Ale tak… ćwiczę 🙂 Lepiej idą mi ćwiczenia niż dieta 😉

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja jestem na diecie „żryj połowę i dwa razy zdrowiej” od miesiąca. zrezygnowałam ze smażenia, obiady robię tylko w parowarze, dużo warzyw, bez słodyczy i pieczywa. póki co 2 kg na minus, nie jest to dużo, ale ja nie chcę gwałtownie schudnąć – powoli, ale skutecznie 🙂
    do tego ćwiczenia (brak mi systematycznożci :/ )
    a co dziż dla siebie zrobiłam? zamówiłam nowe kosmetyki na cellulit 😀 „cellu free” od pharmaceris. mam nadzieję że szybko przyjdą, bo do lipca chcę mieć piękne nogi! myżlę, ze jak się wszystko do kupy zbierze – dieta, ćwiczenia i kuracja, do do lata będę piękna, szczupła i bez cellulitu, hehe 😉

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    możesz coż więcej napisać o tych kosmetykach cellu free? ja niestety też mam ten problem, że przybyło mi kilka centymetrów tu i ówdzie a z nimi cellulit ma udach i o zgrozo na ramionach! masakra jakaż!
    co do bycia atrakcyjną, to ja odwiedzam w najbliższą sobotę moją fryzjerkę i mam zamiar sobie strzelić nową grzywkę 🙂 w weekendy staram się jeździć na rowerku, a poza tym urządzam sobie spacerki – po pracy wracam kilka przystanków piechotą, a wieczorkiem wyciągam męża na spacer. no i odstawiłam zupełnie białe pieczywo – jem tylko razowe 🙂

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    możesz coż więcej napisać o tych kosmetykach cellu free? ja niestety też mam ten problem, że przybyło mi kilka centymetrów tu i ówdzie a z nimi cellulit ma udach i o zgrozo na ramionach! masakra jakaż!

    hmm, cały zestaw to tabletki z l-keratyniną i CLA, żel do smarowania i peeling. za wszystko razem zapłaciłam w internetowej aptece ok. 100zł, przesyłka błyskawiczna bo mam je już w domu – kurier był pół godziny temu 😉
    także dziż wieczorem zaczynam kurację 🙂

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    dzięki za info! 100zł za 3 produkty, to nie tak drogo. ja znalazłam na stronce producenta [usunięto_link] ale może jest jakaż promocja, o której nie wiem?

    grzeczna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a ja zamierzam spłaszczyć trochę swój brzuszek do wakacji xD
    Na razie preferuje tylko brzuszki …
    Może macie jeszcze jakież pomysły 🙂

    mar6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja pije własnie zieloną herbatkę. I codziennie rano gimnastykuję się – dobry sposób na rozbudzenie!
    W tygodniu mam zamiar zrobić sobie peeling kawowy.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    uwazam ze diety odchudzajace sa glupie
    gdy kobieta sie odchudza chodzi wkurzona ze facet je co chce i wcina hamburgery a ona musi groszek – facetowi sie obrywa :d
    zeby zrobic zdrowe zarcie trzeba wiecej czasu wiec zmniejsza to ilosc czasu spedzanego razem
    lazi na jakies fitnesy, silownie, co z dojazdami zajmuje ze 2 godziny dziennie, a biedny facet czeka na swoja wybranke niecierpliwie bo ma akurat ochote spedzic z nia troche czasu i poprzytulac sie do jej cialka ;p

    nie mam nic przeciwko jakims porannym i wieczornym gimnastykom, duzej ilosci wspolnych spacerow, wspolnemu bieganiu itp. chcecie lepiej wygladac, wystarczy troche pocwiczyc, najlepiej razem z facetem ;p

    dodam jeszcze ze wizerunek anorektyczki promowany przez tv nie jest idealem kobiety wg facetow ;p

    moja kobitka nie jest wychudzona tyczka, a uwazam ze jest najpiekniejsza na swiecie :d nawet jesli momentami tu i uwdzie pojawia sie jakies delikatne faldki ;p

    karolinawd
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a ja zamierzam spłaszczyć trochę swój brzuszek do wakacji xD
    Na razie preferuje tylko brzuszki …
    Może macie jeszcze jakież pomysły 🙂

    Ostatnio odkrylam program cwiczen o ktorym juz chyba wspominalam Hip-hop abs i jest swietny na miesnie brzucha 🙂 Mozna go sciagnac w kazdym programie typu p2p 😉

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Abstrahując od przygotowywania sie do lata – ja musze jakoż uzupełniać poziom endorfin – od 2 tygodni nie uprawiałam miłożci 😆
    Mając do wyboru czekolade albo sport zdecydowałam sie na to drugie – codziennie godzina stepu, 2- 3 razy w tygodniu idziemy z kumpelą biegać a w weekend robie wycieczki rowerowe z kuzynem wzdłuż Dunaju. No i fałdki po zimie jakoż zanikają.Czego i wam życzę 😉 😆

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    dzięki za info! 100zł za 3 produkty, to nie tak drogo. ja znalazłam na stronce producenta [usunięto_link] ale może jest jakaż promocja, o której nie wiem?

    wszystko zależy od tego, gdzie kupujesz… ja kupowałam [usunięto_link], zapłaciłam chyba niecałe 105 zł, tylko wtedy tej promocji w zestawie nie było jeszcze – teraz można za 90zł nawet kupić wszystko. (nota bene jak promocja się utrzyma, a postępy w zwalczaniu cellulitu będą widoczne, to chyba kupię na zapas :P)
    generalnie w jakiej aptece nie będziesz / nie poszukasz, to ceny będą inne – jak ze wszystkim…

    co do ćwiczeń – ja mam opracowany przez moją koleżankę – instruktorkę fitnessu zestaw ćwiczeń z piłką, który nie rozwala mi kręgosłupa, jak inne aerobiki…

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    uwazam ze diety odchudzajace sa glupie
    gdy kobieta sie odchudza chodzi wkurzona ze facet je co chce i wcina hamburgery a ona musi groszek – facetowi sie obrywa :d
    zeby zrobic zdrowe zarcie trzeba wiecej czasu wiec zmniejsza to ilosc czasu spedzanego razem
    lazi na jakies fitnesy, silownie, co z dojazdami zajmuje ze 2 godziny dziennie, a biedny facet czeka na swoja wybranke niecierpliwie bo ma akurat ochote spedzic z nia troche czasu i poprzytulac sie do jej cialka ;p

    nie mam nic przeciwko jakims porannym i wieczornym gimnastykom, duzej ilosci wspolnych spacerow, wspolnemu bieganiu itp. chcecie lepiej wygladac, wystarczy troche pocwiczyc, najlepiej razem z facetem ;p

    dodam jeszcze ze wizerunek anorektyczki promowany przez tv nie jest idealem kobiety wg facetow ;p

    moja kobitka nie jest wychudzona tyczka, a uwazam ze jest najpiekniejsza na swiecie :d nawet jesli momentami tu i uwdzie pojawia sie jakies delikatne faldki ;p

    oto męski punk widzenia.
    Prawdziwie słuszny 😀

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja się oczyszczałam, ale nie przy pomocy żadnych kropli ani nic. trochę nie ufam takim specyfikom, trochę uważam, że to marketing, a trochę zwyczajnie boję się skutków ubocznych.
    ja się oczyszczałam wg diety p. Dąbrowskiej, jednym z jej elementów jest głodówka zdrowotna, trwa trzy do siedmiu tygodni (ile kto wytrzyma:P) i polega na tym, że je się tylko owoce i warzywa – bez strączkowych, ziemniaków i jeszcze czegoż. reszta bez ograniczeń. po tym oczyszczaniu (wytrwałam 5 tygodni) czułam się fantastycznie, spadło mi kilka kilogramow, po tej głodówce z każdym tygodniem wprowadza się nie produkty do jadłospisu – i nadal się chudnie 🙂 wszystko mi się wtedy poprawiło, włosy, cera, paznokcie, funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wątroba…
    takie oczyszczanie zaleca się robić raz na jakiż czas, dla zdrowia. ja ostatnio robiłam półtora roku temu, waga trzymała się stabilnie baaardzo długo, dopóki nie zaczęłam szaleć z fastfoodami i słodyczami 😉 teraz chcę jeszcze raz zrobić to oczyszczanie, ale to jak się więcej warzyw pojawi – w wakacje.
    a na razie ograniczam słodycze, stosuję racjonalną dietę, ćwiczę no i ten cellu free na cellulit – nie zapeszam, ale skóra na udach zaczyna się robić wyraźnie gładsza 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny zacznijmy porzygotowania do lata."

Przewiń na górę