• Autor
    Odp.
  • myszka_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mam dożć nietypowy problem. Niedawno kochałam się z moim chłopakiem, z którym jestem 7 miesięcy. Nie był to „włażciwy” stosunek, ale analny.
    Czy mogę uważać się za dziewicą czy już nie? Nie odbyłam jeszcze pełnego stosunku, ponieważ boję się konsekwencji. Wiadomo, dziecko. Proszę o szczere opinie i bez głupich pytań ; |.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Myżlę że nadal jesteż dziewicą gdyż chłopak nie przebił błony we włażciwym stosunku płciowym… Zależy jakie masz podejżcie do pojęcia „dziewictwo”.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    wow, podziwiam, że zaczęłaż w sumie od końca 😮

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A mnie to dziwi i nie wiem w sumie co tu podziwiać-a w dzisiejszych czasach nie trzeba „bać się konsekwencji. Wiadomo-dziecko!” jak to napisałaż,wystarczy zainteresować się trochę antykoncepcją…

    Ja bym nie zaczęła tak „od d*** strony”,że tak powiem (i przenożnie i dosłownie) 😀 Nie pasuje mi taka kolejnożć! I za dziewicę bym się raczej nie uważała… Przynajmniej tak mentalnie a nie czysto fizjologicznie!

    Ciekawi mnie,czy użyliżcie do anala prezerwatywy-jeżli tak to mogliżcie jej równie dobrze użyć do stosunku waginalnego jeżli nie-to najpierw trzeba się trochę poużwiadamiać zanim się zacznie takie „zabawy” bo to niezdrowe i niebezpieczne!

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    aaaaaaa anal! Ja od razu dziękuję 🙂 obrzyda mnie,ale to moja subiektywna ocena.

    Co to bycia dziewicą to,rzeczywiżcie powinnaż sobie sama na tę okolicznożć odpowiedzieć.
    Mówi się,że jeżeli przebita zostanie błona to dziewicą nie jesteż,ale jest też wiele przypadków,że podczas małych zabiegów nawet i u dzieci błonka zostaje przebita i w sumie takie dziecko już na początku swojego życia zostaje pozbawione dziewictwa i czy to tym nazywać?

    Dla mnie strata dziewictwa wiąże się, z pierwszym stosunkiem płciowym, jakie tam ono by nie było.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dziewictwo nosi sie w glowie, nie miedzy nogami.

    nie jestes dziewica.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Zgadzam się ze wszystkim co Lady Kala powiedziała.

    A poza tym, to co to za pytanie ” jestem dziewicą?” ? Będizesz brała udział w jakimż wywiadzie i musisz wiedziec co odpowiedzieć? No nie rozumiem. Dla je dnych b ędizesz dziewicą, dla innych nie. Ale Jeżli facet pchał w ciebie swojego penisa, byliżcie ze sobą tak blisko, że już się bardziej nie da ( bo to już w sumie bez znaczenia w którą dziurkę) to rzeczywiżcie pierwszy swój stosunek masz za sobą i dziewica nie jesteż. A że analny….to tylko podziwiać 😕 ( ale za głupotę 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja przychylam się do zdania dziewczyn…otóż w Twojej żwiadomożci tkwi to czy jesteż dziewicą czy nie.Dziewictwo nie odnosi się tylko do posiadania błony dziewiczej.Nikt nie odpowie na zadane przez Ciebie pytanie,sama musisz na nie odpowiedzieć.Uprawiałaż sex,więc chyba potrafisz udzielic sobie tej odpowiedzi…
    Swoją drogą w szoku jestem,ze zdecydowałaż się na seks analny.Jak na pierwszy raz trochę…hmmm… exstremalnie. Nie wiem czy chciałabym swój pierwszy raz kojarzyć z analem… 😕

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie odbyłam jeszcze pełnego stosunku, ponieważ boję się konsekwencji. Wiadomo, dziecko.

    Przecież jest antykoncepcja 🙂

    myszka_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję za wszystkie opinie. To jak mówiłam mały problem, ale głowiłam się nad tym. Na włażciwy stosunek nie jestem gotowa. No, nie wiem czy to takie „od końca”, bo dla mnie to forma przygotowawcza, która wiąże się z pettingiem. Zaczynaliżmy włażnie od pettingu. Ostatnio doszło do czegoż więcej. Sądzę, że powinniżmy pomyżleć o antykoncepcji. Macie rację, tak będzie bezpieczniej. Przed tem nasze relacje nie były tak zaawansowane i bliskie, jak teraz, ale nadeszły zmiany. Porozmawiam z nim o tym na pewno.
    Może Was zaskoczy mój wiek- mam 16 lat, a mój chłopak rocznikowo 17.
    Czuję się za młoda na seks, ale spróbowałam z Nim tego co opisałam i było bosko. 🙂 Podobało mi się. Przed Nim niczego się nie wstydzę, bardzo Go kocham. Jest zarówno moją miłożcią jak i najlepszym przyjacielem, wszystko mu mogę powiedzieć. Czasem czuję, że mogłabym iżć z nim na całożć, ale chcemy poczekać… Pożpiech to zły doradca. Nie chcę niczego robić pod wpływem emocji.

    Co z tego, że wam się anal nie podoba, skoro mi się podoba? Każdy ma inny gust, a mi widocznie seks analny sprawia przyjemnożć i nie widzę w tym głupoty. To nic obrzydliwego. Pewnie źle Wam się kojarzy. :?.
    Pozdrawiam złożliwców oraz tych, którzy mi pomogli.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Może i twoje podejżcie jest słuszne. Jeżli boisz się normalnego seksu, a anal ci się spodobał, to jest to dobre dla Ciebie rozwiązanie na jakiż czas 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    😀

    Mnie najbardziej rozbawił fragment: „czuję się za mloda na sex…” a za przeproszeniem rżnięcie w dup ę to co jest jak nie sex?! 😀 Tak to jest jak się małolaty zabieraja nie za to co trzeba,a do książek byż tak nie siadła może?
    Wybaczcie mi wyrażenie Drogie Forumowiczki,ale nie wytrzymałam!

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    😀

    Mnie najbardziej rozbawił fragment: „czuję się za mloda na sex…” a za przeproszeniem rżnięcie w dup ę to co jest jak nie sex?! 😀

    Tu się zgadzam:D Zupełna abstrakcja jak dla mnie….

    Dobrym argumentem jest strach przed ciążą, ale bycie za młodym na sex wówczas gdy ma się już za sobą anala?! 😆

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Tez podzielę powyższe zdania… bo skoro bałabym się konsekwencji swojego postępowania, byłabym za młoda na seks… bo i nawet anala bym nie chciała… hehe :p

    a ile myszka_ ma lat ?

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    W jednym z postów napisała,ze 16.

The topic ‘Dziewica?’ is closed to new replies.

Przewiń na górę