• Autor
    Odp.
  • ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Żarty sobie robisz?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Od razu pomyżlałam, że ecstasy_of_gold nie napisała na pw takiej wiadomożci do Mariolki. Moderatorzy: jeżli to prawda, że użytkowniczka Mariolka wymyżliła sobie treżć wiadomożci, którą rzekomo dostała od wyżej wymienionej esctasy_of_gold, po tu, by móc nam ją tu przedstawić- dla mnie jest jasne, że powinna zniknąć z tego forum.

    W tym miejscu ożwiadczam Mariolko, że wiadomożć, którą mi wysłałaż na pw, ma być ostatnią. Nie zamierzam wdawać się z tobą w potyczki słowne, bo to naprawdę nie mój poziom.
    Ale odpowiem ci tu na twoją wiadomożć:
    zasugerowałaż, że to ja, bardziej niż ty zażmiecam forum?
    Otóż założę się, że każda osoba, pisząca na Obsacach, dostrzeże, że robieniem żmietnika i bałaganu z większożci tematów zajmujesz się ty.
    Ja za to udzielam się w tematach, w których mam coż do powiedzenia, na forum jestem długo, a liczba moich postów jest zbliżona do twojej.
    Sądzę, że każdy, nawet żrednio inteligentny człowiek, jest w stanie to zauważyć i zrozumieć, tak więc liczę na to, że i ty sobie z tym poradzisz.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czyli wiadomożć,którą wkleiła Mariola nie była autorstwa ecstasy_of_gold ?? 😯

    Nie do moderatorów nalezy blokowanie użytkowników.Napisałam już do administracji w tej sprawie,a co do robienia żmietnika,będę usuwać posty,które nie są na temat bądź blokowac tematy,w których dochodzi do kłótni.

    Akcja z wiadomożciami na pw mnie rozwaliła.
    Wg Maariolki chyba każdy zażmieca forum,tylko nie ona… 🙄

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dziewczyny zachowujecie się jak dzieci 5 letnie, słowne przepychanki przekleńswta i wogóle, po prostu rece opadają.

    ja juz zauwazyłam kto zażmieca forum ale nie bede tutaj tej osoby czy osób wymieniac
    ale opanujcie sie

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Mariolka zacznij od siebie. I przestań straszyć prożbami admina o usunięcie, bo to na nikogo nie działa. Może na ciebie by zadziałało, ale ja nie mam zamiaru przejmować się taką gówniarą i starać się o jej usunięcie. Najlepiej zacząc Mariolkę ignorować.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Warngirl, wiem, że nie do moderatorów, chodziło o przekazanie sprawy dalej. Ale otrzymałam już wyjażnienie. 🙂

    Mrówka, jak Ty coż napiszesz, to też najczężciej po prostu ręce opadają. 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Mrówka dobrze pisze! Mariolka już dała spokój a w same nakręcacie ta sprawę jeszcze bardziej! Zamiast dać już spokój to jest jeszcze gorzej,tak to to się nigdy nie skończy! A nie można by tak p****żć nad tym o porządku dziennego?! moze nie każdy jednak traktuje to forum bez emocjii jak się wszytskie zarzekają i co zarzucają Mariolce (że zbyt powaznie do tego podchodzi i traktuje to z wielkimi emocjami) bo żyjecie tym konfliktem jak wielkim wydarzeniem historycznym! Sprawa trochę rozmuchana,sztucznie wyolbrzymiona i niepotrzebnie nagłażniana na każdym kroku! Żyjmy dalej-to tylko! forum dyskusyjne! Spięcia między użytkowmnikami były,są i będą-nie rozumiem czemu ten akurat jest taki słynny?!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Z racji wyczerpania tematu do maksimum,zamykam ten wątek.

The topic ‘Dziewica?’ is closed to new replies.

Przewiń na górę