dziiiwne fantazje mojego faceta…

  • Autor
    Odp.
  • myszka1987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć. Jestem z moim facetem już od 3 Lat. długo i powoli poznawaliżmy swoją seksualnożć… Myżlałam że wiemy już o sobie wszytko a tu nagle mój Krzyż przynza mi się że od bardzo dawna po głowie choidz mu pewna fantazja… tzn. kręciło by go jakby załorzył mi na nogę… Gips 😯

    Brzmi to conajmniej przerażająco. Jednak on mówi, że niema to nic wspólnego ze złamaniami itp. Tłumaczy, że chce się mną „po opiekować” i pobawić coż w rodzaju „doktora i pacjentki” a gips oprócz tego traktuje jak coż na kształ seksownej pończoszki…

    Sama niewiem co o tym myżlec 🙄 … Niby nic złego ale jakoż mi sie to niemiło kojarzy… Jakbyżcie zareagowały na ocż takiego?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Dziwne hehe. ale co kto lubi 😛
    byl tu kiedys na forum ktos kogo krecilo cos jeszcze gorszego- seks z kobieta bez jakiejs konczyny !

    Moze zeby sprawdzic jak sie w tym czujesz i jak rzeczywiscie zareaguje Twoj facet proponuje poudawac ze skrecilas noge/stluklas kolano czy cos w tym stylu i na poczatek zalozyc sobie na noge bandaż 🙂 Moze tobie tez spodoba sie bycie „pacjentka” 😛

    Ja osobiscie dziwnie bym sie czula 😛

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Fantazja z opiekowaniem się to chyba wcale nie takie nienormalne. Też miałem cos podobnego, no może nie z gipsem, ale z chorobą. Kiedyż żona zachorowała, grypa czy przeziębienie, nic bardzo złego. Ponieważ zmogło ją jak nigdy musiałem wszystko wokół niej robić. Muszę przyznać, że w pewnym momencie zauważyłem, że bardzo mnie „podnieca” ta sytuacja. To nie chodziło o podniecenie seksualne, ale takie wewnętrzne uczucie podniecenia. Robiłem jej kanapki, herbatę, przygotowywałem obiad (co mi się tak często znowu nie zdarza). W jakiż sposób fasynowała mnie jej bezradnożć i to, że była całkowicie zależna ode mnie. Czułem się z tym dobrze. Trwało to krótko, bo kilka dni, ale było to miłe odczucie. Teraz nie życzę w żadnym wypadku jej choroby i nawet nie myżlę o takiej sytuacji ale potrafię zrozumieć takie pragnienie opiekowania się kimż bezradnym kogo na dodatek się kocha.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Prawie nie spadłam z krzesła ze żmiechu:)
    Ale hmm.. wiesz, brzmi to naprawde zabawnie, ale po chwili namysłu doszlam do wniosku, ze cos w tym może być. Zwłaszcza, ze gips to polączenie (tak „jakby”) bandaża i czegoż, co Cie dodatkowo unieruchamia. Ciekawa wizja,nie powiem.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    „gips”
    może po prostu bandaż
    nie ważne co
    pomysł jest żwietny hehehe
    wyobraziłam sobie siebie i mojego faceta jako „doktora”
    heheh brzmi to całkiem obiecująco ^^
    szczerze to nawet mnie to kreci 🙂

    myszka1987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    I stało się..:) W czwartek mu powiedziałam, że zgadzam się , że podczas wekendu na którym bylismy w Zakopanem żeby założył mi ten gips na jeden wieczór…

    Strasznie się za angarzował w załatwianie wszystkich sprzętów… gips, kule, wózek.

    Zbieg okolicznożci jak też i chęci sprawiły, że skończyło się, że nosiłam ten gips do dzisiaj 😆 Powiem szczerze że nawet mi się to spodobało. Czułam się jak królewna 🙂 wszędzie noszona przez mojego mena, żniadania do łóżka i gruntowna „opieka” 😉

    Też fajne było że czułam się w centrum uwagi. pojechaliżmy na Krupówki posadził mnie na wózku i tak jechaliżmy a wszyscy sie na mnie gapili jaki to mam olbrzymi gips. W restouracji gdy poskakałam do ubikacji odrazu mnie zaczepił i zaczął podrywać jakiż facet;p DObry sposób podrywanie na gips 😛

    Poznaliżmy też tam parę, która mieszkała kilka domków od nas. Zaprosili nas i wieczór musiała isc w gipsie bo jak to by wygładało ze w dzień ozdrowiałam. Tam mini imreza i tam znów byłam w centrum uwagi 🙂

    Tak podsumowując, zabawnie ogólnie się czułam. taka torche zabawa dużych dzieci. Za to mojemu chłopakowi widziałam ze strasznie się to podobało. Mój wariat 8) Kiedys może to powtórzymy…

    A że bandaż to dl mojego chłopaka to mało, to dowód: 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dla mnie to straszne, że ktoż może udawać, że coż mu się stało dla fantazji, bo z dożwiadczenia wiem , ze jak sie cos stanie to wcale nie jest zabawnie.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Myszka Ty to jestes szalona 😀 super heheh 😀
    Ja bym sie nie odwazyla 😛

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Pomysł dobry, choć ja jednak wolałabym „opiekę” bez tego gipsu. To może być podniecające, kiedy jesteż zdana tylko na niego. Najważniejsze, żeby wszystko robić bez przymusu.

    zuzanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    @Super Slim wrote:

    Fantazja z opiekowaniem się to chyba wcale nie takie nienormalne. Też miałem cos podobnego, no może nie z gipsem, ale z chorobą. Kiedyż żona zachorowała, grypa czy przeziębienie, nic bardzo złego. Ponieważ zmogło ją jak nigdy musiałem wszystko wokół niej robić. Muszę przyznać, że w pewnym momencie zauważyłem, że bardzo mnie „podnieca” ta sytuacja. To nie chodziło o podniecenie seksualne, ale takie wewnętrzne uczucie podniecenia. Robiłem jej kanapki, herbatę, przygotowywałem obiad (co mi się tak często znowu nie zdarza). W jakiż sposób fasynowała mnie jej bezradnożć i to, że była całkowicie zależna ode mnie. Czułem się z tym dobrze. Trwało to krótko, bo kilka dni, ale było to miłe odczucie. Teraz nie życzę w żadnym wypadku jej choroby i nawet nie myżlę o takiej sytuacji ale potrafię zrozumieć takie pragnienie opiekowania się kimż bezradnym kogo na dodatek się kocha.

    cos podobnego bylo w „postrzyzynach” hrabala
    tylko tam facet chcial zeby jego zona byla „lazar” bo normalnie byla dla niego troche za temperamentna i nie potrafil jej okielznac 😉 (ogolnie, nie lozkowo, tzn. nie tylko)

    a fetysz na gips jest dosc popularny
    wpisz sobie w googla „cast fetish”

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    hahahahahaha jeblem z krzesla :d

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja sie jeszcze jakos trzymam, ale jestem bliska tego, co miszczu:)))

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    hehehehe
    ładny ten gips ^^

    kurcze… szkoda ze mój facet nie ma takich fantazji ^^

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Nie mam pytań 😯 😆 😆 😆

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Są różne fantazje, ja akurat takich nie mam. 🙂
    Przyszła mi do głowy inna fantazja- gips na czymż innym w celu stałego utwardzenia. haha:D:P:P:P:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dziiiwne fantazje mojego faceta…"

Przewiń na górę