• Autor
    Odp.
  • myszka1987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    echh widzę ze jednak kilka negatywnych opinii wyłapałam. Sama miałam do ostatniej chwili wątpliwożc więc dlatego napisałam o ty na forum.

    Wielu to smieszy i wsumie sie nie dziwie. Bo jak to usłyszałam kilka tygodni temu to też myżlałam że to żart. Długo myżlałam az w końcu do wniosku, że są setki zboczeń czy wręcz wynaturzej które ludzie wyprawiają a to wsumie jest dosyć niewinny fetysz. W końcu mnie mój kochany nie połamie żebym miała gips;p ale może się pobawić będąc chwile doktorem. Pozatym też widzę że traktował to w dużej mierze ten gips jak np sexi szpilke czy pończoszkę… a to nic złego 😛

    Zuzanka zanim się zdecydowałam to włażnie jednym z kroków których mnie namawiał było pokazanie mi kilku stron i forum internetowych w których mężczyźni gipsują swoje kobiety.

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    hahahahahaha jeblem z krzesla :d

    gdyby nie boczne oparcia w moim krzeżle zrobiłabym to samo 😆 8)
    a tak serio nie bawi mnie to na bank. Jakby mój facet coż takiego mi zaproponował zabiłabym żmiechem na szczęcie znam go dobrze i wiem, że nie zaproponuje 🙂 no i z racji mojego przyszłego zawodu gips widuję codziennie 🙄

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Jest w tym wiecej niz Wam sie wydaje.

    Przez gips wygladasz jakbys byla strasznie bezbronna. Bardziej delikatna i wrazliwa na czynniki wewnetrzne niz zazwyczaj. Przede wszystkim bezbronna … a to kreci Nas kreci 🙂

    zuzanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    hahahahahaha jeblem z krzesla :d

    gdyby nie boczne oparcia w moim krzeżle zrobiłabym to samo 😆 8)

    z wieloma fetyszami jest tak ze jednego podnieca a innego smieszy
    zycze ci zebys nigdy nie trafila tak ze to co ciebie bedzie podniecac, twojego ukochanego bedzie smieszyc
    i vice versa

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Różne sa dziwy na tym żwiecie. Niektórzy lubią takie dziwne rzeczy. Ja osobiżcie to bym poudawała chorą i zabandażowała sobie nogę. Tak na weekend być chorym, ale tak naprawdę to zdrowym i mieć siły na zabawianie się. Może kiedyż spróbuję, ale nie wiem czy mojemu Misiowi spodoba się ten pomysł. Przemyżlę to.

    Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec
    myszka1987 wrote:
    I stało się..:) W czwartek mu powiedziałam, że zgadzam się , że podczas wekendu na którym bylismy w Zakopanem żeby założył mi ten gips na jeden wieczór…

    Strasznie się za angarzował w załatwianie wszystkich sprzętów… gips, kule, wózek.

    Zbieg okolicznożci jak też i chęci sprawiły, że skończyło się, że nosiłam ten gips do dzisiaj 😆 Powiem szczerze że nawet mi się to spodobało. Czułam się jak królewna 🙂 wszędzie noszona przez mojego mena, żniadania do łóżka i gruntowna „opieka” 😉

    Też fajne było że czułam się w centrum uwagi. pojechaliżmy na Krupówki posadził mnie na wózku i tak jechaliżmy a wszyscy sie na mnie gapili jaki to mam olbrzymi gips. W restouracji gdy poskakałam do ubikacji odrazu mnie zaczepił i zaczął podrywać jakiż facet;p DObry sposób podrywanie na gips 😛

    Poznaliżmy też tam parę, która mieszkała kilka domków od nas. Zaprosili nas i wieczór musiała isc w gipsie bo jak to by wygładało ze w dzień ozdrowiałam. Tam mini imreza i tam znów byłam w centrum uwagi 🙂

    Tak podsumowując, zabawnie ogólnie się czułam. taka torche zabawa dużych dzieci. Za to mojemu chłopakowi widziałam ze strasznie się to podobało. Mój wariat 8) Kiedys może to powtórzymy…

    A że bandaż to dl mojego chłopaka to mało, to dowód: 😛

    ahahaha…dobre dobre…też lubie wyzwania ale żeby aż takie…hehe 😯 :haha:

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    haha xD
    baardzo dziwna fantazja :p
    nie wiem jak bym zareagowała gdyby mój chłopak mi o takim czymż powiedzial :p

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Bardzo fajny pomysł, aczkolwiek nie skorzystałabym.

    No ale nie brak wam fantazji, wg mnie nie ma w tym nic złego. Mnie to tylko strasznie rozmieszyło. Wyobrażałam sobie siebie na tym wózku na Krupówkach, przecież by mnie skręciło ze żmiechu.

    Ależ macie wyobraźnie 🙂 Pozdrawiam, lubię takich ludzi !

    GipsFan
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej. Czy nadal podoba się tobie gips fetysz ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dziiiwne fantazje mojego faceta…"

Przewiń na górę