• Autor
    Odp.
  • olarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam ponownie!
    Może jestem bardziej konserwatywna ale elegancki facet kojarzy mi się nieodłącznie z krawatem.Czasem sama zakładam krawat do koszuli. Według mojego chłopaka wyglądam wtedy super.
    Byłoby mało ciekawie gdybyżmy się zgadzały w każdej kwestii 🙂
    Z zakupem bluzek z dopasowanym kołnierzykiem może faktycznie mam problem ze względu na to że szyję mam dosyć szczupła.
    Patrząc na ilożć forumowiczek w naszym temacie faktycznie jesteżmy chyba w mniejszożci… 🙂
    Pozdrawiam!

    hanka_mala
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Proszę, nawet znalazly sie osoby zainteresowane tematem 🙂
    Choc faktycznie nie wiele.
    Sama sprobowalam ostatnio zapiac kolnierzyk bluzki, zeby zobaczyc jak to jest. Ale okazal sie za ciasny i nie spodobalo mi sie. To chyba trzeba miec jakies predyspozycje, zeby nosic cos tak ciasnego na szyi.
    Na przyklad niektore dziewczyny nosza tez jakies wisiorki na bardzo ciasnych rzemykach. Wiecie o co chodzi? Takie rzemyki nawet wpijaja im sie w szyje. Czy to ich nie dusi?

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Na temat ciasnych rzemyków się nie wypowiem, bo nigdy takich nie nosiłam więc nie wiem jak to jest, ale sama mam biżuterię, np. naszyjnik z pereł, który jak koronkowa wstęga opasa szyję, a dopiero kolejne jego elementy rozchodzą się na dekolt (może opis nie jest najsprawniejszy ale na pewno wiecie o mi chodzi 😉 – nie dusi, choć jest dopasowany 8)

    Co do kołnierzyków – zgadzam się z tymi, które twierdzą, że szczytem elegancji jest dobrze dopasowany zapięty kołnierzyk, a przybrany krawatem to już w ogóle 😆 (i to zarówno u kobiet jak i mężczyzn) Dobrze dopasowany to jednak wg mnie taki, który nie dusi, choć jest idelanie przylegający. Tak samo jak dobrze wyprofilowana szpilka może być wygodna…

    Btw – najgorszy widok? Wystające „futerko” z rozpiętej koszuli u faceta…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziwne stroje"

Przewiń na górę