• Autor
    Odp.
  • Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    a ja te dla leniuchów jakoż omijałam zawsze… nie wiem czemu… może też zobaczę 🙂 ja najczężciej ten dla zapracowanych 🙂

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A co radzicie tym leniuszką do potegi (takim jak ja :)) którym nie chce się ćwiczyć za żadne skarby żwiata a cellulit mają? Żelazko Antycellulitowe??? Co wy na to?

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    co racja to racja wiele kobiet ma problemy z cellulitem. Powiem wam, że chyba nie znam takiej, która nie miałaby ni grama cellulitu. Nie wiem, czy to jakaż choroba naszych czasów czy coż??
    Ale nie ma się co łamać można jakoż walczyć z pomarańczową skórką. Jedyne co trzeba zrobić to dobrać odpowiednio program do naszych potrzeb.
    Bo wiecie można się pozbyć cellulitu nawet i w trzy tygodnie jeżli mamy dobrze dobraną metodę.
    Ja znam fajne miejsce, gdzie na pewno dobiorą odpowiednią metodę. Jak któraż chce namiary piszcie na priva.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja za bardzo do diety się nie przykładam, ale owszem masaże i ruch koniecznie! Ale żeby było troche w tej walce przyjemnosci to kilka razy w tygodniu robię sobie kąpiele kosmetyczne z zabłockiej soli termalnej, co prawda walorów zapachowych i wizualnych nie posiada żadnych, ale jest skuteczna w walce z cellulitem i baaardzo przydatna do peelingu. W zasadzie wolę ją od peelngów cukrowych 🙂

    O tym nie wiedziałam.A nie wysusza bardzo skóry?

    [usunięto_link]

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    nie wierzę w żrodki farmakologiczne i kosmetyki czyniące cuda, chyba jedyny skuteczny sposób na walkę z cellulitem to po prostu aktywnożć fizyczna, najlepiej regularne ćwiczenie kilka razy w tygodniu. zawsze to jednak wydaje się być dożć nieprzyjemne, ja osobiżcie polecam trikke, które tak włażnie wygląda
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    i działa jednoczeżnie na kilka partii ciała, także spokojnie o pomarańczową skórkę, zniknie :- 😉

    edit:
    jakubek

    ulson
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    mam podobne zdanie jak TakaPani… kremy i „tabletki antycellulitowe” na pewno nie pomogą, jeżli będziemy stosować je jako jedyne żrodki kuracji antycellulitowej – mogą być tylko wspomagaczami. Najważniejsza jest odpowiednia dieta – na tą przypadłożć najlepsza jest dieta białkowa, no i oczywiżcie dużo aktywnożci fizycznej, ćwiczeń dolnych partii ciała.
    Mi pomogła włażnie taka dieta, masaże oraz zajęcia na siłowni i fitness. Poszukajcie w klubach specjalnych zajęć, ja na przykład chodziłam na zajęcia „cellulit killer”:D

    ulson
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jest to jednak cały system : dieta, ćwiczenia, kosmetyki.

    Otóż to! Inaczej nigdy nie osiągniemy sukcesu.;) Kluczem jest też pozytywne nastawienie!:)

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    A czy któraż z Was chodziła na rollen? Czy to może w czymż pomóc? Byłam ostatnio raz i w sumie nie jestem przekonana, ale raczej nie zaszkodzi, więc jeszcze popróbuję ;). Najgorsza w tej całej walce jest dla mnie dieta…

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    mam podobne zdanie jak TakaPani… kremy i „tabletki antycellulitowe” na pewno nie pomogą, jeżli będziemy stosować je jako jedyne żrodki kuracji antycellulitowej – mogą być tylko wspomagaczami. Najważniejsza jest odpowiednia dieta – na tą przypadłożć najlepsza jest dieta białkowa, no i oczywiżcie dużo aktywnożci fizycznej, ćwiczeń dolnych partii ciała.
    Mi pomogła włażnie taka dieta, masaże oraz zajęcia na siłowni i fitness. Poszukajcie w klubach specjalnych zajęć, ja na przykład chodziłam na zajęcia „cellulit killer”:D

    hej, a gdzie chodziłaż na CK? Bo ja też chodzę na te zajęcia i muszę przyznać, że dają super efekty 🙂 chodzę do everybody w millenium plaza (bo pracuję w tym budynku). Oprócz zajęć używam gąbki antycellulitowej, żelów, kremów itp i uważam, że są ok, ale jako dodatek. Stosuję też dietę – tzn raczej się zdrowo odżywiam 🙂

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    JA teraz własnie chyba przez to ze lato sie zbliza bardziej zainteresowalam sie tym tematem.I powiem Wam ze jednak podobno dobre efekty daje mezoterapia iglowa-czyli to ostrzykiwanie specjalnym koktailem miejsc gdzie jest cellulit…Slyszałyscie ?

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    nie wiem czy u Was też, ale u mnie we Wrocku powstały specjalne Centra Leczenia Cellulitu i w sumie ja bardziej bym się skłaniała w tym kierunku – bo kremy, zele i inne cuda już sprawdziłam i mogę powiedzieć, że to strata czasu i pieniędzy – bo efektów zero :(:((:(

    Dobre jest to, że obecnie temat cellulitu jest dożć popularny i można naprawdę poszukać fajnych zabiegów – bo nie czarujmy się, sam ruch cudów nie zdziała,więc trzeba dodac coż więcej i dopiero wtedy będą efekty!

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    hehehehehe – niebawem będą Centra na wszystko 😉
    włos czy cellulit – mogą się nazywać jak chcą – ważne żeby działały i nie robiły ludzi w balona 😉
    no jutro idę do swojego CENTRUM hehehe i zobaczę co i jak.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    No jeżli chodzi o leczenie cellulitu to jest bardzo dużo metod, temat jest popularny i gdzie się człowiek nie obejrzy to albo zabiegi, albo kosmetyki, tylko warto najpierw trochę poczytać, dowiedzieć się co i jak działa, albo co według innych nie działa. Niestety na początku dużo czasu się traci na testowaniu różnych metod zanim dojdzie się do tej dla nas odpowiedniej 🙂 ale jak się chce to można 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ehh ten cellulit"

Przewiń na górę