• Autor
    Odp.
  • blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a ja jak juz pisałam gdzies polecam mieszanie vitC w płynie z zelem np. z Avonu . kuracja miesieczna powinna Ci pomóc

    ze w miesiac pozzbyc sie celluliu?przykro mi ale to nie mozliwe 🙂 potrzeba na to troche wiecej czasu wiem cos o tym.moze i sposob jest ciekawy ale ja proponuje systematyczne masaze i jakis srodek ktory go zniszczy od srodka ja biore clarinol cla i jest ok.poszukajcie cos dla sioebie .

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    włażnie czytałam że Clarinol nie tylko ogranicza apetyt ale też ujędrnia skóre… ciekawe ciekawe…
    Blue Moon po jakim czasie zauważyłaż efekty?

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    A ja polecam do tego wszystkiego również cwiczenie jogi. Celulit atakuje przede wszystkim uda i pożladki. Ćwiczenia jogopodobne powodują uaktywnienie miężni na których z reguły siedzimy 😀

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja polecam masaze samodzielne ugniatanie czasem sie nie chce ale efekt jest imponujacy.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    masaż dobry + jakis kremik ??

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    dobry kremik niestety ci nie polece bo niechce wprowadzic w blad nigdy nie uzywalam ale nie raz sie przekonalam ze cos jest drozsze tym tak naprawde jest gorsze wiec nie rujnuj sie …a nad jakim myslisz popytam?

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    mozna zastosowac jakis ujedrniajacy badz antycellulitowy o rany tyle tego jest na rynku …

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    ja tez slyszalam ze clarinol pozwala zwalczyc cellulit i dlatego w niego zainwestowalam

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    widzialyscie jaka rozbierznzosc cenowa z tym clarinolem na nacie jest najtnszy nawet 20 zl tanszy niz w wawie na miescie.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    tez zauwazylam przeginka …

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    tak to jest z aptekami znami lykalam CLARINOL CLA kupilam herbatke magii z cla ale nie wiele mi pomoglo bo niewiele sie wtedy ruszlaam ale do rzeczy cenowa rozbierznosc mnie rozwalila nawet 19 zl roznicy .najdrozsze w centrach handlowych.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja kupuje Clarinol u siebie na osiedlu bo jest tanio, ale wiem ze w necie tez ceny sa o wiele nizsze….centra handlowe zdecydowanie najdrozej 8)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    oj ceny to potrafią człowieka zaskoczyć… i tak jest ze wszystkim, jak się dobrze rozejrzeć…
    chyba też się skuszę na ten clarinol… póki co skusiłam się na dietkę… zobaczymy 🙂

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no to dobry początek patunia 😀 jeszcze ćwiczonka do tego i powinno być pięknie 😀

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no tak patrzę i patrzę… i chyba z tych samych ćwiczeń korzystamy Laluna 😀 ja zaczęłam od tego dla leniuchów 😉 fajna sprawa 🙂 już mi lepiej 🙂 jednak ten portal jest bardzo pomocny 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ehh ten cellulit"

Przewiń na górę