• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Wiem, ze powinno się byc tolerancyjnym ALE..

    Idąc ulicą zauwazylam (ciezko bylo NIE zauwazyc) dziewczyne ubraną:
    trampki, niebieskie rajstopy, na to czerwone skarpetki, NA TO biale ponczochy kabaertki, szara mini, zielona kurtka, na glowie irokez.. Ok, ludzie są rozni, ale ubieranie sie „na pajaca” ma chyba krzyczec „PATRZCIE NA MNIE” „JESTEM INNA NIZ WY”
    Mdli mnie taki obrazek, nie wiem jak was… ???
    CO myslicie o pseudo EMO?

    [usunięto_link] – to jeden z naprawde LAJTOWYCH obrazków..

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ja jestem na nie, oczywiżcie ich sprawa w co się ubierają itp, ale nie lubię lansowania się na siłę, zwłaszcza jeżli chodzi tylko o zwrócenie uwagi, a nie utożsamianie się z daną subkulturą.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez to sa zwykle nastoletnie dziewczynki. mi nie przeszkadza, ze sa poubierane kolorowo czy glupio. podejrzewam, ze wiekszosc z nich z tego wyrosnie.

    mnie to nie rusza-nie ogladam sie za dziecmi. niech nosza, co chca.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    No w sumie masz racje, że z tego się wyrasta..
    Znam wiele osob, ktore jako nastolatki wygladały albo „mrocznie”, ale jak „dresiary” a teraz są normalne, ładne i zadbane..
    Ale mimo wszytko to razi w oczy, bo przeciez o to w tym chodzi :/

    A te dziewczynki chodzą tak do szkoły poubierane.. Ja nie wiem gdzie one mają rodziców, moja Mama jak chodzilam do szkoly, nawet do liceum, nie pozwolilaby mi wyjsc w spodniczce i kiczowatych rajtuzach..

    Ale po krotkiej refleksji.. chybe lepsze te EMO niz małe kurewki z wyciągnietymi stringami na wierzch..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moja mama nigdy nie czepiala sie tego, jak wygladam. i ja swojego dziecka tez nie zamierzam: chce nosic kolorowe rajty, niech sobie nosi. wazne, zeby bylo madre.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    [usunięto_link]

    To juz chyba wole emo…. 😆

    chyba ja już tez ^^

    xXxXmoniiisxXxX
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Emo??? 😯 przeciez to zenada;/ jka mozna sie tak ubierac;p ja wiem ze jak juz tu ktos napsial powinnismy byc tolerancyjni?!! ale moim zdanie EMo!! to poracha na calej lini!!;/

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    chyba każdy się może ubierać jak chce nie? dresiarz w „szarawarach” o pięć rozmiarów za dużych z oooogromniastym logiem „nikacza” nie razi w oczy a takie dziecko tak? kwestia gustu… jak kogoż mdli, to niech nie patrzy…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    dla mnei to jest zabawne.. :d żmieszą mnie te dzieci.. 😀 same sobie szkodzą 😀 a to wszystko przez tokio hotel i ostatnio widzialam w reklamie chyba bravo ze byly kosmetyki do zrobienia się na emo 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    moja mama nigdy nie czepiala sie tego, jak wygladam. i ja swojego dziecka tez nie zamierzam: chce nosic kolorowe rajty, niech sobie nosi. wazne, zeby bylo madre.

    dokładnie. Jak się jest w gimnazjum to szuka się stylu, więc i takie rzeczy się trafiają.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    chyba każdy się może ubierać jak chce nie? dresiarz w „szarawarach” o pięć rozmiarów za dużych z oooogromniastym logiem „nikacza” nie razi w oczy a takie dziecko tak? kwestia gustu… jak kogoż mdli, to niech nie patrzy…

    Dokładnie.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    to jest wlasnie Polska kazdy musi skomentowac to jak ktos jest ubrany niech sobie wdziewaja co chca to ich zycie a nie nasze

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    to jest wlasnie Polska kazdy musi skomentowac to jak ktos jest ubrany niech sobie wdziewaja co chca to ich zycie a nie nasze

    to raczej było pytanie co o tym myżlisz-nic złego w takim pyatniu nie widzę. Tak samo jak co sądzisz o tych pięknych rurkach z H&M.

    Emka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    @Onione wrote:

    [usunięto_link]

    To juz chyba wole emo…. 😆

    Yyy….Tragedia.
    Zdecydowanie Emo wolę.Moje zdanie jest takie że wszystko jest ok jeżli sie nie przesadzi.

    modanetka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    stylizacja ta bezsensu, można byc indywiduwalnym ale bez przesady…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " EMO"

Przewiń na górę