Encyklopedia pocałunków

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Myżlę, że to bezbrzeżna wiedza, sztorm uczuć, midrasz zmysłów¦
    chyba przegiąłem, co nie? no to przyprowadźcie mnie do porządku, Kobitki 😉 !

    coż cudownego “ tut a fejs, jeszcze piękniejsze są dążenia, a najpiękniejsze “ głęboko¦
    głęboko, głęboko! no i znów wystawiam się na pożmiewisko “ zaraz tu zleci się Parvati i miszczu¦ i będą się hahać!~He!

    Ale i tak zaproponuję opowiedzieć o Waszych całusach “ na pierwszej randce, w późniejszych bardziej stałych związkach¦ a Wy małżonkowie Drodzy, jak się obecnie całujecie? dogłębnie? Raczej zdawkowo? Czy jeszcze coż czyjecie 40-laty!? Słowem, powiedzcie mi jak się daje buzi w różnych porach życia, Kochani? Będę wdzięczny “ i to szalenie! 😆

    PS. moja ona lubi koniecznie, gdy całuję jej pępek, nie wiem dlaczego, ale mnie też zaczyna to brać “ kurde, tylko, bitte, nie znęcajcie się z tego powodu nade mną “ to był sponatan “ chyba jesteżcie tolerancyjni, nie? skoro mamy uprawomocnić pierdzielonych lesbo-gejów. Co? nadmienię, że nie jestem orientacją “ lecz naturalną seksualnożcią – – i nikt mi to nie wmówi, że jest inaczej, paaa

    Epilog.
    Jedym słowem “ jak całować, by było fajnie?… cudownie?… szczężliwie?…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    PS. moja ona lubi koniecznie, gdy całuję jej pępek, nie wiem dlaczego, ale mnie też zaczyna to brać “ kurde, tylko, bitte, nie znęcajcie się z tego powodu nade mną “ to był sponatan “ chyba jesteżcie tolerancyjni, nie? skoro mamy uprawomocnić pierdzielonych lesbo-gejów. Co? nadmienię, że nie jestem orientacją “ lecz naturalną seksualnożcią – – i nikt mi to nie wmówi, że jest inaczej, paaa

    Epilog.
    Jedym słowem “ jak całować, by było fajnie?… cudownie?… szczężliwie?…

    ja nie bede „hahac”.

    to nie jest smieszne.
    jest za to zalosne i glupie.

    „lesbo-geje”?

    zabanujcie tego jelopa…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    hard- man,
    sam pisząc w ten sposób robisz z siebie debila. Po kiego się tyle spuszczasz na wszystko, co napiszesz… Po prostu strumień myżli sadzisz, a potem się dziwisz. Więcej tłumaczenia siebie samego, niźli zagadnienia.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    ;o myżlałam, że faceci przed trzydziestką są trochę bardziej dojrzali. : >
    w tym przypadku wiek nieadekwatny do reprezentowanego poziomu. : ]

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie bede „hahac”.

    to nie jest smieszne.
    jest za to zalosne i glupie.

    „lesbo-geje”?

    A co jest żmieszne, nieżałosne i niegłupie? Parvi? 😆

    PS. to jakaż nietolerancyjna kutwa!
    wobec innych poglądów mianowicie, Jezu! Zbanoować tę Babę!

    [usunięto_link] wrote:

    hard- man,
    sam pisząc w ten sposób robisz z siebie debila. Po kiego się tyle spuszczasz na wszystko, co napiszesz… Po prostu strumień myżli sadzisz, a potem się dziwisz. Więcej tłumaczenia siebie samego, niźli zagadnienia.

    A co jest niedebilne, Assha “ miła Moja 😉 ? chyba teraz piszę krótko, nie?

    [usunięto_link] wrote:

    ;o myżlałam, że faceci przed trzydziestką są trochę bardziej dojrzali. : >
    w tym przypadku wiek nieadekwatny do reprezentowanego poziomu. : ]

    A co uważasz za dojrzałożć, o moja piękna Ines, w ogóle zdobyłaż mnie tym żwietnym avatarem! Jest cudowny! Tylko go nie wycofuj czasem! Mianowicie “ jestem dzieciuch!? Powiedz to szczerze, Kochana¦ wiesz osiągnąłem przedwczeżnie doktorat “ bo do trzydziechy rzeczywiżcie mi trochę brakuje¦ jednak powiedz mi, Skarbie, co mam nadrobić wobec kobiet, by być prawdziwym facetem “ wg Ciebie oczywiżcie 😉 ?

    PS. chodźmy na winko “ moje drogie “ bo widzę, że się pocicie! 😆

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    hardman, kiedy się w końcu nauczysz, że zakładając taki głupi temat, nie masz co liczyć na dyskusje, tylko raczej na to, że każdy będzie Ci jechał.

    Za tych lesbo gejów rzeczywiżcie powinieneż mieć przewalone.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    dowartosciowales mnie jeszcze bardziej, jestem madrzejszy od doktora, chyba popadne w samozachwyt

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja uważam, że Hard to poważny facet, wykonujący poważną pracę, mający ze swoją kobietą poważny związek a pisze takie rzeczy, żeby się odstresować i wyluzować 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie bede „hahac”.

    to nie jest smieszne.
    jest za to zalosne i glupie.

    „lesbo-geje”?

    A co jest żmieszne, nieżałosne i niegłupie? Parvi? 😆

    PS. to jakaż nietolerancyjna kutwa!
    wobec innych poglądów mianowicie, Jezu! Zbanoować tę Babę!

    PS. chodźmy na winko “ moje drogie “ bo widzę, że się pocicie! 😆

    piszesz o „pierdzielonych lesbogejach”, a nastepnie zarzucasz mi nietolerancje? 😯 😆

    nie, dzieki stary…
    nie pije w towarzystwie debili.

    z miszczem moglabym sie napic. z toba nie.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja uważam, że skoro Hard jest tutaj taki wesoły, to życie codziennie musi mieć udane i „woły” na niego harują, a on np. zarządza „zasobami ludzkimi” i ma wieczny użmiech na twarzy 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    a mnie nie obchodzi jego zycie prywatne, niech sobie bedzie kim chce- na forum jest sobą, albo nie i wisi mi to. ale czytanie takich bzdur w pewnym momencie przestaje byc przyjemne- szkoda, bo temat moglby byc calkiem ciekawy. ale rozpoczety w tak zenujacy sposob… nie, nie chce mi sie tlumaczyc.

    hard, kimkolwiek jestes, napij sie dzisiaj sam..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a mnie ciekawi, czy ta gosciowa, co niby z nim jest, wie, ze on na forum opisuje to, jak ja ciumcia i grzmoci, ale nawet to, co nosi w torebce. masakra.

    a ty zasadniczy, chyba nie wiesz, co oznacza „zarzadzanie zasobami ludzkimi”…

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    hard-man Dawno mnie tu nie było, oj bardzo dawno, ale widzę, że nic się nie zmieniło. Jest tylko gorzej… Zastanawia mnie, kiedy wpadnie tu jakiż mod i Cię zbanuje. Lesbo-geje? Co to k***a ma być?

    Żeby już całkowicie nie offtopować, zdanie o temacie. Ciekawy, interesujący – mógłby być. Jednak mi odechciało się wypowiadać.

    Pozdrawiam,
    NtklN

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a mnie ciekawi, czy ta gosciowa, co niby z nim jest, wie, ze on na forum opisuje to, jak ja ciumcia i grzmoci, ale nawet to, co nosi w torebce. masakra.

    a ty zasadniczy, chyba nie wiesz, co oznacza „zarzadzanie zasobami ludzkimi”…

    Nigdy nie piastowałem stanowiska kierowniczego i jakoż nieżmiały prawiczek nie zamierzam za to się brać, jednak pewne podstawy ekonomii znam

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    „jako nieżmiały prawiczek”

    ja zawsze wiedziałam, że jak ktoż jest niewydymany to widzi żwiat tylko z tej perspektywy 😆

    ten temat chyba trzeba zamknąć. zasadniczy znowu to samo pisze, hard bulwersuje mnie swoim avatarem, co nazwalabym profanacją.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Encyklopedia pocałunków"

Przewiń na górę