• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    „jako nieżmiały prawiczek”

    ja zawsze wiedziałam, że jak ktoż jest niewydymany to widzi żwiat tylko z tej perspektywy 😆

    Może nie tylko z tej, ale również z tej. Niektórzy faceci to takie ciapki, że od razu widać, że dziewczyny nigdy nie mieli, a usta się boją otworzyć. Taki ktoż może jeszcze będzie specjalistą, ale na kierowniczym stanowisku czasem mógłby być komiczny

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a mnie ciekawi, czy ta gosciowa, co niby z nim jest, wie, ze on na forum opisuje to, jak ja ciumcia i grzmoci, ale nawet to, co nosi w torebce. masakra.

    a ty zasadniczy, chyba nie wiesz, co oznacza „zarzadzanie zasobami ludzkimi”…

    Nigdy nie piastowałem stanowiska kierowniczego i jakoż nieżmiały prawiczek nie zamierzam za to się brać, jednak pewne podstawy ekonomii znam

    a co aja odstawy ekonomii do zarzadzania ludzmi?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Studia związane z zarządzaniem przeważnie występuję na wydziałach ekonomii i te kierunki aż tak wiele się nie różnią. Zresztą obserwując pracę moich szefów i kierowników z różnych okresów pracy widziałem, że nie przemęczali i mieli dużo czasy na różne pierdoły – ciągłe kawki i jedzenie pączków, gry typu menelgame w czasie godzin swojej pracy, więc nie zdziwiłbym się jakby Hard był znudzonym HR-owcem, który w ten sposób się bawi, żeby mieć dobrą rozrywkę w godzinach pracy i nie tylko

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    Studia związane z zarządzaniem przeważnie występuję na wydziałach ekonomii i te kierunki aż tak wiele się nie różnią. Zresztą obserwując pracę moich szefów i kierowników z różnych okresów pracy widziałem, że nie przemęczali i mieli dużo czasy na różne pierdoły – ciągłe kawki i jedzenie pączków, gry typu menelgame w czasie godzin swojej pracy, więc nie zdziwiłbym się jakby Hard był znudzonym HR-owcem, który w ten sposób się bawi, żeby mieć dobrą rozrywkę w godzinach pracy i nie tylko

    studia związane z zarządzaniem występują na wydziale zarządzania.
    na ekonomii porusza się inne kwestie. : > widać, że studia nie odbywały się w tym kierunku. albo się wcale nie odbywały. : >

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie studiowałem akurat żadnego z tych dwóch kierunków, a często się spotyka studia typu ekonomia i zarządzanie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😆

    studia na kierunku zarzadzanie nie maja nic wspolnego z zarzadzaniem zasobami ludzkimi.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    parvati, studiuje na akademii ekonomicznej i wiem, czego uczą. : >
    na drugim roku na kierunku zarządzanie jest przedmiot: ZZL.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Nie ma to jak „encyklopedia pocałunków” …. 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @inés. wrote:

    parvati, studiuje na akademii ekonomicznej i wiem, czego uczą. : >
    na drugim roku na kierunku zarządzanie jest przedmiot: ZZL.

    i co w zwiazku z tym?

    niezaleznie od tego, czego ucza na zarzadzaniu, studia te nie przygotuja cie do stanowiska menedzerskiego.
    po jednym semestrze zzl nie bedziesz umiala zarzadzac ludzmi i nie bedziesz wiedziala, z jakimi problemami sie to wiaze.

    bo nikt, kto ma za soba chociaz maly kawalek doswiadczenia w zarzadzaniu ludzmi, nie bedzie twierdzil, ze jest to bezstresowa robona polegajaca na zarciu paczkow.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Uwielbiam to forum 😆

    Z hardmanowskich pocalunkow przechodzimy do zzl, ktore swoja droga strasznie mnie nudzilo na drugim roku zarzadzania 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no ja jestem na drugim roku ale sie nie zanosi na nic takiego, caly czas jakies nudy i do niczego niepotrzebne pierdoly
    ze 2 przedmioty byly konkretne

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Zejdźcie z tego OT i wracajcie do tematu..

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    taki mały problem, że nie bardzo jest do czego wracać.. 🙄

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Skoro nie ma to czemu nagle z tematu, w którym nikt nie chciał się wypowiadać zrobiły się 2 strony płomiennej dyskusjii?!

    Raczej jak nie ma o czym gadać to się nie gada, czyż nie tak? 😈

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Zrobiły się 2 strony polemiki, ale raczej nie ma temat- bo temat sie nawet nie zaczął.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Encyklopedia pocałunków"

Przewiń na górę